Има ли звезди в БГ-мама ?

  • 10 053
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 636
Рожбе, кажи си кой те примами в този форум с обещанието, че ще си лафиш тет-а-тет с най-големите звезди на България? Идваш тук, оглеждаш се и о! ужас! Кьорава звезда няма наоколо! И ко ша прайм сега?  newsm78
На твое място, вместо да хленча: "Признайте си, бе, що не си признавате?", бих се поразтърсила из нета, бих им изнамерила личните сайтове и бих ги калесала тук, та да мирясам и да си седна на дъ-то.
Или ако ме мързи и това да направя, но пък и да не съм съвсем капо, бих поканила тук всичките си приятелки и врагини със същата примамка: "Ийййй, ку знайти само вчера от кого получих ЛС, никога няма да повярвате, на-на-нааааа!  smile3533"

ПП Продавам никовете на Камелия, Слави Трифонов и Азис - само на лични, по договаряне!  Naughty

# 76
  • Мнения: 413
Рожбе, кажи си кой те примами в този форум с обещанието, че ще си лафиш тет-а-тет с най-големите звезди на България? Идваш тук, оглеждаш се и о! ужас! Кьорава звезда няма наоколо! И ко ша прайм сега?  newsm78
На твое място, вместо да хленча: "Признайте си, бе, що не си признавате?", бих се поразтърсила из нета, бих им изнамерила личните сайтове и бих ги калесала тук, та да мирясам и да си седна на дъ-то.
Или ако ме мързи и това да направя, но пък и да не съм съвсем капо, бих поканила тук всичките си приятелки и врагини със същата примамка: "Ийййй, ку знайти само вчера от кого получих ЛС, никога няма да повярвате, на-на-нааааа!  smile3533"

ПП Продавам никовете на Камелия, Слави Трифонов и Азис - само на лични, по договаряне!  Naughty
Айде, айде.....кой знае как си надничала в темата, ха дано някой се издаде......

# 77
  • Мнения: 540
запис да ви следя и аз да не изпусна някоя звезда

# 78
  • Мнения: 25 636
Айде, айде.....кой знае как си надничала в темата, ха дано някой се издаде......

Ха! Че аз ги знам поименно!  Laughing

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Да се цопна тук и аз  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 2 891
Поне в Клюкарника може ли да не се "цопваме" и "запис"-ваме, по дяволите  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 2 309
Цитат
Ох, на мен детската ми мечта е да видя на живо звезда
С един поглед нагоре към небето и ще видиш,колкото ти душа сака... Hug

# 82
  • Мнения: 681
Не виждам нищо лошо в тово,че съм направила тази тема  Naughty Нямам за цел да одумвам,оплювам или коментирам по неприятен начин някоя публична личност.За мен този форум е едно приятно място,а тези от вас на които не им е харесала темата защо изобщо се включвате?

# 83
  • Мнения: 7 112
Поне в Клюкарника може ли да не се "цопваме" и "запис"-ваме, по дяволите  Rolling Eyes
Ау, какви неща говорите, звездо бегемамска?! Личи ви, че сте футболист-африканец. Ако бяхте родна, ехеееее. Какви цветни обяснения в любов щяхте да изречете.  Whistling
Бих ли могла да помоля за автограф от Вас?

# 84
  • Мнения: 4 585
sofchenceto, няма нищо лошо, че си пуснала темата. Прочетох я,
доста звезди и обществени личности сме се разписали. Сега какво да правим?
Рони, леко бременеене!

# 85
  • Мнения: 1 650
Е, айде, кажете кои са, де!

# 86
  • Мнения: 25 636
По-добре попитай кои не четат тук. Гледам - и местната ни преса редовно се захранва от Бг-мамма.  Mr. Green

# 87
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Що не прочетете Tatti пак?  Thinking

# 88
  • Мнения: 2 407
Има ли значение............

# 89
  • Мнения: 625
Ми замислих си се аз,дали има известни мами сред нас в любимия ни форум?Кажете майчета знаете ли,а може и някоя знаменита мама сама да се представи.Благодаря на всички предварително   bouquet
Hug Ако искаш вярвай, но много пъти съм се питала и аз newsm78 Blush

Общи условия

Активация на акаунт