вапрос за мигли

  • 10 453
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 418
Ох ако знаеш колко пъти като ученичка съм си отрязвала половината мигли на око ooooh!,подвивах си ги с едно специално ножче,което и до ден днешен върши тази работа.Пораствали са ми винаги за около месец и половина.
Мажи се всяка вечер с клечка за уши напоена с бадемово масло,гарантирам ти по бързият растеж на едни нови по гъсти мигли. Peace

за миглите бадемово или рициново масло?или може и с двете да се мажат..като се редуват..

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Май рициновото е по гадно ако ти попадне в окото,на мен даже ми люти. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 830
Мажи основата на клепача с бадемово масло Peace Ще пораснат ама бавно.

# 18
  • Мнения: 2 013
Аз си поставих такива за сватбата,стояха 2 седмици!!!При отлепването паднаха и половината от мойте!От тогава минаха 4 месеца и почти са ми се възтановили естествените,без да съм ползвала никакви мазила.Не се притеснявай ще ти пораснат пак-като косата и ноктите!!! Peace bowuu

# 19
  • Мнения: 142
И аз съм се чудила дали растат отново проскубани Grinning миглички. Уверих се ,че и те са като косата, но при мен и двата процеса са по-бавни, така че всичко си е индивидуално. От рициновото масло виждам полза, но се случва и нещо странно- след мазане, първо ми поопадва известно количество от миглите, а после се сгъстяват. Така че само едно е ясно-ще порастнат, просто трябва да стимулираш допълнително растежа им!

# 20
  • Мнения: 123
rosssito благодаря ти за куража.знаеш как се чувствам  Joy хем ми е смешно,хем ми се пла4е.в терък се наложи да се гримирам ми като офарфани ми са.голям смях падна докато се гимирам.но ве4е имам надежда  Mr. Green .макао не ми се убеснявай.нали се се6та6 4е аз леко недоскиф  Wink .кар4ева 6том казва6 запо4вам веднага сас бадемовото масло   bouquet и дано пораснат ма....им

# 21
  • София
  • Мнения: 108
Миличка, сигурна съм, че ще ти поникнат нови мигли! За това не се притеснявай! На твое място бих била по-притеснена да пиша във форум пред толкова много хора така неграмотно. Не го казвам с лошо чувство, но наистина се измъчих докато се опитвам да разчета какво си написала и да игнорирам всички безумия по правописа, за да вникна във въпроса ти.

# 22
  • Мнения: 123
от схемата на клавиатурата е пиша с фонетика.много мразя да се оправдавам.ама е факт. Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 108
 LaughingЯсно! Извинявай!

# 24
  • Мнения: 123
 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 айде стига с тази тема

Общи условия

Активация на акаунт