ПЛЕВЕН - 71

  • 17 912
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен Hug
Цвети добре дошла.
Мирама радвам се ,че сте се оправили Hug

# 61
  • Мнения: 220
Здравейте,
сутринта водих Валя в Оливс и много и хареса .
Питах момичето какво и дължим и тя каза -каквото обичате ,явно не е съвсем безплатно -който иска дава.

# 62
  • Мнения: 544
Здравейте момичета!
И аз да се запиша, че не става с бутона извести.

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Бутонът "извести" мисля, че уведомява на ел. поща, която е посочена при регистрацията.
Някой ходил ли е в магазина за детски дрехи в х-л "Ростов"? Има голямо намеление на дрешки от стари колекции, но са единични бройки и няма много номера.

# 64
  • Мнения: 5 026
Някой ходил ли е в магазина за детски дрехи в х-л "Ростов"? Има голямо намеление на дрешки от стари колекции, но са единични бройки и няма много номера.
Днес минахме от там, но не забелязах надписи. Може би трябва да вляза вътре. Ще го посетя непременно, често купувам на Бужаче дрешки от тяхната верига Simple Smile

# 65
  • Мнения: 498
Момичета сега разчиствах гардеробите на Кико и Ани.Имам дрехи,които вече са малки.Дайте идея ,ако събирате за домове в Плевен.Бебешките от Кико и Ани отдавна моя мъж ги занесе в" Дом майка и дете".

# 66
  • Мнения: 2 556
Извадих късмета да съм в София днес, и то точно в центъра на земетресението, в Младост - доста силничко беше. Добре, че съм без децата. Сестра ми се притесни и отпрашиха към Пловдив, а аз се надявам да спрат вече вторичните трусове, но още ме е страх да заспя.  Confused

# 67
  • Плевен
  • Мнения: 973
Tess много гадничко е това, дано се поуспокоят нещата  Hug.

# 68
  • Мнения: 2 136
Много неприятно с това земетресение.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 02:57 от Silvipl

# 69
  • Мнения: 2 556
Събудих се от второто земетресение, наистина много гадна история. Първото е било 4, а второто - 3.5 магнитуд с епицентър София. Аз съм на 6 етаж и доста тресна и двата пъти.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 07:55 от Tess

# 70
  • Мнения: 5 026
Az пък и не съм чула,че е тресло. Ще звъня на сестра ми сега,че и те са в Младост, на 8 етаж  Sick

# 71
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Добро утро. Днес се очертава да се побъркаме с малкия вкъщи. Някой да има намерение да ходи до Оливс следобед?

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Добро утро. Днес се очертава да се побъркаме с малкия вкъщи. Някой да има намерение да ходи до Оливс следобед?
Аз, но не съм 100% сигурна. За сега мисля да отидем .Ти към колко часа мислиш да отидете?

# 73
  • плевен
  • Мнения: 1 249
аМИ КАТО СЕ СЪБУДИ мАРИО КЪМ 4-5 ЧАСА.

# 74
  • Мнения: 5 026
Скука днес  Whistling

На вълна Коледни подаръци съм - казвайте какво ще купувате за децата си?  Money

Общи условия

Активация на акаунт