лили иванова

  • 8 032
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 836
...
Някак, несъвместима ми е "еротиката", която се опитват да подчертаят, с преклонната възраст на певицата.

Да, ама виж как хората се възбуждат от достиженията на пластичната хирургия!

Това е, защото и те не искат да остареят.  Wink

# 151
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
То и Нина Николина си разголи всички "еротични" части от тялото, ама кат не може да пее , как да си купя билет и да ходя да я гледам само?? newsm78Няма да стане !Тцъ...Ако ще да й е срамната устна на 20г. Joy

# 152
  • София
  • Мнения: 3 099
То и Нина Николина си разголи всички "еротични" части от тялото, ама кат не може да пее , как да си купя билет и да ходя да я гледам само?? newsm78Няма да стане !Тцъ...Ако ще да й е срамната устна на 20г. Joy

Ето, аз харесвам част от творчеството на Лили, но ме е страх да отида на концерт, защото не ми се иска да опознавам ингвиналните гънки на възрастна жена.

# 153
  • Мнения: 4 892

Ето, аз харесвам част от творчеството на Лили, но ме е страх да отида на концерт, защото не ми се иска да опознавам ингвиналните гънки на възрастна жена.

Оооо, съветвам Ви да се примирите с тази несправедливост, ингвиналните гънки, а дано Ви сполетят, поради преклонна възраст.
Преди да сте ми отговорила, че няма да се показвате в Зала 1 при наличието на "нелицеприятни" ингвинални гънки, да Ви светна - тя никого не задължава да я гледа.
Поздрави!

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 12:34 от NinoTino

# 154
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Преди да сте ми отговорила, че няма да се показвате в Зала 1 при наличието на "нелицеприятни" ингвинални гънки, да Ви светна - тя никого не задължава да я гледа.
...

Правилно си предположила, че не бих се отъртила нито на корицата на Плейбой, нито в Зала 1 на 70 години. И разбира се, че не ни задължава да я гледаме по концертите - и слава Богу!  Wink

# 155
  • Мнения: 2 161
Ивонска,ти още си играеш на пясъчника.Прибирай се,няма смисъл.

# 156
  • София
  • Мнения: 492
Ивонска,ти още си играеш на пясъчника.Прибирай се,няма смисъл.
newsm10...аз затова се прибрах, мамо... Mr. Green

# 157
  • Мнения: 2
Изчетох цялата тема, но не разбирам нищо. Каква е целта и? И защо Лили трябва да се съобразява с вас? Може - прави го. Мисля, че и завиждате, но не си признавате. Но пък кънти.

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Ивонска,ти още си играеш на пясъчника.Прибирай се,няма смисъл.
newsm10...аз затова се прибрах, мамо... Mr. Green

Шанел?  ooooh!
 Joy

# 159
  • София
  • Мнения: 2 623
Безспорен талант, но не я харесвам  Naughty
Съжалявам, не може всички да бъдат харесвани.
И понеже съм от малко по-старото поколение и
помня някои неща, ще кажа, че тя трябва да е
много благодарна на Съдбата, защото ако
някои други таланти бяха оживяли в една
ужасна самолетна катастрофа, Лили Иванова
нямаше да бъде това, което е !
Лично мнение !
И да ми опонирате няма да ме убедите, затова
е безмислено.
Не се хабете !

# 160
  • София
  • Мнения: 3 099
... Мисля, че и завиждате, но не си признавате. Но пък кънти.

Разбира се, че завиждаме... И как няма - кога ще ми се случи на мен да зарадвам Зала 1 в поза пикаеща крава?!

ПП. Мама ме прибра, ама аз няма да и се дам без бой... Mr. Green

ПП1. Мама Куин Коледната, този път съм яко съгласна с теб!  Wink

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
ivonska, не правиш добро впечатление. Мисля, че нивото ти е по-високо от това, което демонстрираш в тази тема.
Всъщност...за класа и стил ли говорехме?

# 162
  • Мнения: 4 892
Мама Куин, малко цинично ми се струва това, което сте написала за Съдбата и благодарностите, които Лили Иванова и дължи. Та и малко самонадеяно от Ваша страна. Такива невъзможни догадки....

# 163
  • София
  • Мнения: 3 099
ivonska, не правиш добро впечатление. Мисля, че нивото ти е по-високо от това, което демонстрираш в тази тема.
Всъщност...за класа и стил ли говорехме?

Додо, не бъди снизходителна. Няма да го оценя.
Агресивното ви недопускане на деликатно аргументирани факти провокира назоваване на действителността. Къде точно не разбираш?

# 164
  • София
  • Мнения: 2 623
Мама Куин, малко цинично ми се струва това, което сте написала за Съдбата и благодарностите, които Лили Иванова и дължи. Та и малко самонадеяно от Ваша страна. Такива невъзможни догадки....

Цинично или самонадеяно - все ми е едно !
Подчертах, че това е МОЕТО мнение !
Ако Лили Иванова има глас, то Паша Христова
имаше 5 пъти по толкова !
Догатки или не, пак подчертавам - така мисля АЗ !!!

Общи условия

Активация на акаунт