лили иванова

  • 8 021
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
ivonska, това радва преценката ми. Означава, че не съм те надценила. Останалото отдавна загуби смисъл, всичко е казано.

# 166
  • Мнения: 2
Ивонска, признай, че си Лили Иванова и ни гледаш сеира в темата.

# 167
  • Мнения: 5 710
Понеже сме в Клюкарника, а не пред олтара на Лили, да налея масло в огъня и да спомена че името на Съдбата за нея по-скоро е било  Янчо Таков.

# 168
  • Мнения: 2
Да, ред е на мръсното бельо. Янчо и записваше бек вокалите, помня.

# 169
  • София
  • Мнения: 3 099
Оф, да не би само Лили Иванова да има глас?! Коленопреклонно се захласвате, сякаш е изнамерила телепортацията!

ПП. Паша Христова.... ех....

# 170
  • Мнения: 4 892
Агресивното ви недопускане на деликатно аргументирани факти ......

За да съм искрена - разрешавам ви, на всички, да не харесвате някои изяви и то в раздел "външен вид" на Лили Иванова. Нямам разбира се нищо против, нито пък настървено искам да накарам някого да я харесва, външно и физически, още по-малко ингвиналните и гънки.  Wink
Изначално се възпротивих по скоро на упреците, че била надута и капризна. Щото тези определения могат и да са други, ако в дълбочина познаваме битието и драмите й. Иначе не бих могла да я квалифицирам като характер, не бих си позволила.

Спокойно, де, Мама Куин, висчки изказваме личното си мнение.
Цинично е да си благодарен на някаква си съдба, че някой е хвърлил топа, за да блеснеш.... Така го написахте, че да звучи цинично. Лично мое мнение!
Бъдете здрава!

# 171
  • София
  • Мнения: 3 099
Ивонска, признай, че си Лили Иванова и ни гледаш сеира в темата.

ТИ си Лили и се правиш, че имаш чувство за хумор!

# 172
  • София
  • Мнения: 3 099
ivonska, това радва преценката ми. Означава, че не съм те надценила. Останалото отдавна загуби смисъл, всичко е казано.


Доказваш, че не всяка красавица е лишена от остър, проницателен ум ли? Дерзай, щом това ти е кауза...  Wink

# 173
  • София
  • Мнения: 2 623
Спокойно, де, Мама Куин, висчки изказваме личното си мнение.
Цинично е да си благодарен на някаква си съдба, че някой е хвърлил топа, за да блеснеш.... Така го написахте, че да звучи цинично. Лично мое мнение!
Бъдете здрава!

Нино Тино, подозирам, че вие явно живеете в някакъв паралелен свят, но не и тук.
Малко ли хора на този свят са меко казано цинични и си позволяват да минат през
трупове ако се наложи, само и единствено за да блеснат ? Нима историята не познава
такива хора ??? Не казвам, че Лили Иванова има пръст в това, но пък откъде сте сигурна
що за човек е всъщност и дали тайничко не благодари на Съдбата за така стеклите се
обстоятелства ??? По онова време Паша Христова е била направо в Космоса за разлика
от Лили, която е могла само да пее бек вокалите й и да й диша прахта.
Мнозина тук идея нямат коя е Паша Христова или я свързват единствено с " Една българска роза",
но този извънземен талант има един от най-хубавите гласове, които съм слушала през живота си.
Сравнен с този на Лили - просто няма база за сравнение !
Аз казах, каквото имам да казвам !

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
ivonska, това радва преценката ми. Означава, че не съм те надценила. Останалото отдавна загуби смисъл, всичко е казано.


Доказваш, че не всяка красавица е лишена от остър, проницателен ум ли? Дерзай, щом това ти е кауза...  Wink


Не бе необходимо да разкриваш на аудиторията, че не съм PR на Лили Иванова, а всъщност твой  Embarassed

# 175
  • Мнения: 4 892
Спокойно, де, Мама Куин, висчки изказваме личното си мнение.
Цинично е да си благодарен на някаква си съдба, че някой е хвърлил топа, за да блеснеш.... Така го написахте, че да звучи цинично. Лично мое мнение!
Бъдете здрава!

Малко ли хора на този свят са меко казано цинични и си позволяват да минат през
трупове ако се наложи, само и единствено за да блеснат ? Нима историята не познава
такива хора ??? Не казвам, че Лили Иванова има пръст в това, но пък откъде сте сигурна
що за човек е всъщност и дали тайничко не благодари на Съдбата за така стеклите се
обстоятелства ???

Още по-цинично е като не знам нещо, да си правя цинични догадки!!!
От къде съм била сигурна, че Лили не благодаряла на съдбата............Изобщо не се замислям в тази насока, Мама Куин! Не е лошо да си прочитате какво публикувате. Може би сте емоционална в момента, но празни приказки няма смисъл да си пишем. Хич не ги обичам.  
Малко ли хора били цинични?!? Ми не са малко, ама тези, които съм усетила като такива или откровено са го показали бих ги определила.
Но да си мисля, че някой може да си мисли....Вие се шегувате!

# 176
  • Мнения: 3 835
На мен Лили не ми влиза под кожата, невероятен талант, безумен, упоритост, сила, качества всякакви, хъс до последно, просто без думи, поклон, но така и не ме разчуства. Останалото, личните й качества не ме интересуват, те нямат общо с продукта, който ни представя. А за мен, като потребител и зрител, той е важен. Лили си е Лили, колос, няма аналог, такъв професионалист, надали ще имаме скоро. Всичко при нея е на шест, талант, огромен, амбиция, живот изцяло посветен на кариерата, перфекционизъм до крайност, страхотен професионализъм, наистина няма равна. Но така и не ми трепва нищо като я слушам, вероятно аз нещо съм дефектна.

# 177
  • София
  • Мнения: 2 623
Добре де Нино Тино  Naughty
Правя си цинични догатки !
Сега ще спиш ли по-спокойно ???

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Танго и Хризантеми,
спорове за вкус в теми?
Детелини, Ветрове,
вече тук за ключ зове!
Без правила, Щурче,
заключвам, че ми загорче!

Общи условия

Активация на акаунт