Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-22)

  • 13 916
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 159
Аз малко ша запитам къде е този Славянски кът 1


Под офиса ми Joy Шегувам се- отстрани на Пощенска банка, до Ловното.

Преди малко проверих за 20.12. за сега за обяд има места. Само да кажа, че по принцип 20-ти ще е официален работен ден заради 31.12. , та тези които са на работа, да не ги възпрепятства това. Ние взехме решение да не работим, но за другите-незнам...........
Slyn4o, съгласна съм за Славянски кът 1, 20.12 е събота, ако искате тогава! Ти ще направиш резервациите, само да се уточним.  HugВероятно мамите ще искат да е обедно събиране, затова в 13ч предлагам! Ако ще теглим никовете си на листчета, трябва да се съберем 2 дни преди това примерно, да имаме време да закупим подаръците, нека да са символични, до 10 лв цена.
Red_Sonya заповядай   bouquet Иначе мен ме пишете ЗА. Слънчо, докога трябва да направиш резервацията?

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 13:37 от Bubeto*

# 256
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!!!
За 20 с удоволствие бих дошла и аз но тогава ще пътувам за Перник и няма да стана Sad!
А вие иначе как сте?Как са малките сладурчета?
Бейби ти къде започна работа, а малката на кой я остави?Да не е и тя ученичка като Калоян?

# 257
  • Мнения: 728
Bubeto* -   bouquet
И мене ме пишете.

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 27
Момичета, понеже аз оферирах, почвам списъка:
1. Red_Sonya
2. Bubeto*
3. afroditka1783
4. Slyn4o
5. buba_85
6. ZuzyM
7. Муциту
 Метко, Бейби, Литъл ейнджъл и Скорпионка предполагам ще дойдат, с тях сме 11, чакаме да потвърдят.
Мишенце, ти? За Слай разбрахме, че няма да дойде. За Мерил и Ронка- ясно. Мммм, кой още, имаше Таня, която видях наскоро и каза, че няма време за нищо. Но дано прочете и се включи. За Ниничо не знам как стоят нещата при нея.
Относно мъжете и децата. Кой както иска. Няма проблем, пишем ги в списъка. Аз искам да съм сама. И вече си уредих нещата:)! Мъжът ми ще го гледа нашето с шишета, пюрета, води, сокове и сумати играчки, музика ли ще слушат, телевизия ли ще гледат- не ме интересува Joy
По повод подаръците- малко ли са ви 10 лв, много ли са ви..нормално ли е за символичен подарък..и както се бях замислила, какво ще кажете за коледно гащи- парти да си направим.. Joy, задължително в подаръка да влизат гащи, прашки ли ще са, боксерки ли- не знам, гащи да са! Стига опулихте такива очи сега #Crazy! Пере ме съчмата от как съм се родила, нещо са ме изпускали на земята по глава LaughingТа внимавайте с малките, че ще станат като мен Joy Така, разбрахте ме значи, освен гащите и нещо друго до 10 лв допълнително. Който иска, може да дойде облечен " коледно". Настроението е задължително Hug!
 Оттук нататък вече Слънчо да каже за резервациите и как стоят нещата с консумацията, ако искате всеки да си поръчва каквото иска, да не е с куверти! Ако трябва капаро, да знаем кога да го внесем и колко струва. Та тъй! Питайте, ако нещо не е ясно. Hug
 Всичко това са само предложения от моя страна, чакам ваши предложения също.

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 19:54 от Муциту

# 259
  • Мнения: 2 425
Аз изобщо не знам на къде ще ме отвее вятъра и няма да се запиша.

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 27
Еееее, Бейби, как ще пропуснеш партито?! На твоята лъчезарна усмивка разчитах и Валето да дойде да размаже нещо в Славянския Joy Който не дойде е червен:)! Ще има наказания! Цяла година да ходи без гащи Joy!
 Литъл Ейнджъл, говори с Деси, аз предлагам и нея да запишем! Hug

# 261
  • Мнения: 556
Привет и от мен!
За сбирката,и аз няма да се зашиша.Една от причините е,че не искам да поверявам дИтето на свеки Crossing Arms
Муциту ,ще кажа на Деси Peace
Днес беше посления ми изпит от този семестър,но имам да пиша курсова работа.Да питам къде се намира търговско промишлената палата,че трябва да нося едни документи там.Иначе сме добре с Иванчо,само дето плаче като види някой непознат,преди не беше така,ама сега в това студено време къде да го водя да види други дечица и хора?

# 262
  • Мнения: 68
Здравейте,аз установих че нашата мома трябва вече по често да я срещам с други хора.Бяхме на гости при кръсниците, тя при тях ревне все едно са непознати.Сега докато са отпуск ще ги събирам по често да свикне с тях.После при излизане докато сме с други хора никакво спане, ще стои будна да види че не сме само ние.

# 263
  • Мнения: 159
Днес беше посления ми изпит от този семестър,но имам да пиша курсова работа.Да питам къде се намира търговско промишлената палата,че трябва да нося едни документи там.
little angel Намира се до читалище "Развитие"- срещу общината.

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 22:48 от Bubeto*

# 264
  • Мнения: 369
Добро утро момичета  Hug да пийнем малко кафенце  а по късно ще се включа да кажа за партито , но май ще си понеса и аз наказанието

# 265
  • Мнения: 582
Здравейте момичета!
Радвам се, че има раздвижване за коледното парти. Аз няколоко пъти подпитвах, но ми стана неудобно  Embarassed
Освен да запазя маса за 10 души за 20.12. от 13ч  newsm78 Какво ще кажете?

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 27
Slyn4o, аз казвам ДА! Hug Кажи ти за размяната на листчетата за подаръци, съгласна ли си?
Ако искате да е до 5 лв. подаръка. Да се отмени ако ви е в тежест подаръка, момичета, защото знам какво е с две- три деца да си и всяка стотинка да ви е ценна? И ще ви разбера, има по- нататък също хубави празници- на влюбените, 8 март и т.н. Както кажете!  Hug

# 267
  • Мнения: 369
Аз няма да мога да дойда , или ако - ще бъда и с двете деца . Свеки е на работа в събота а мъж ми абсурд да гледа и двете деца , така че мен не ме пишете . А така ми се искаше  малко да дишна  без деца . Всички ли които ще дойдат ще бъдат с децата ( Ати за теб разбрах че си си уредила нещата Peace) . И понеже не съм ходила в това заведение не знам може ли с деца , пуши ли се вътре , има ли място бебешора да направи няколко крачки . Нямате на представа колко много ми се иска  ooooh! да дойда па макар и с дечора  Crazy

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 12:30 от Скорпионка

# 268
  • Мнения: 582
Скорпионка , вътре по принцип е доста широко-определено има къде да се тича. Пуши се, на понеже е голямо и има вентилация, не е задимено. Аз съм върл противник на цигарите, така че... Единия вариант е да дойдеш с децата, другия е да ги оставиш поне за 1 час в парти клуба, който е на една крачка от заведението. Ако решим пък, може да сме с деца-тези, които са малко поотраснали  Wink

Аз за размяната на подаръци също нямам претенции. Само незнам как ще си теглим листчетата  newsm78

# 269
  • Мнения: 68
Галче хващай децата и айде с нас.Аз мойта мома винаги мога да я оставя на свекърва ми,не е проблем.
Slyn4o добре отоплено ли е там, да не идем на някой студ,особенно ако има и някое дете?

Общи условия

Активация на акаунт