усетихте ли земетресение

  • 3 921
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Мами,и аз се страхувам много от земетресения и макар,че не съм от София и не съм го усетила,ви съчувствам.Дай Боже да не се повтаря,за да не се плашите вие и малките същества.

# 31
  • Мнения: 21
Беше ужасно!На 12 етаж до Южния парк сме.Добре че не бях сама в къщи.Първо тътен и после блока се люшна.Моя мъж ме успокои че блока е доста здрав,но....все пак при мисълта как се срутват 15 етажа.......страшно си е.....

# 32
  • Мнения: 71
Усети се доста силно снощния трус при нас в Младост,а сме и на 19 ет.-мъжът ми спеше даже и не разбра какво става.Сутринта към7.00 също имаше трус, но беше по-лек.Поуплаших се -голямата ми дъщеря също ме питаше какво става.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 09:02 от МаМа На Жени

# 33
  • Мнения: 143
Ние в Надежда също го усетихме доста силно  Confused
И не знам дали от страха ми ,но бебка не спря да рита и да се мести!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 271
М дааа, в кв Гоце Делчев сме, силничко ни разлюля.

Тази сутрин към 7.03 мин пак ни повтори, само че по-леко беше Rolling Eyes.

# 35
  • Мнения: 679
Тази сутрин в 7.05 имаше нов трус

# 36
  • Мнения: 4 017
Сутрешното не го усетих
не знам какво точно съм правила, май че миех шишето от мялкото.

Уф, лоша работа, колко сме безсилни пред природата......

# 37
  • Мнения: 9 973
спала съм снощи,сутринта не ама Thinking

# 38
  • Мнения: 4 017
спала съм снощи,сутринта не ама Thinking

Така е най-добре Grinning
И аз бях заспала снощи, ама се събудих с подскок

# 39
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тази сутрин в 7.05 имаше нов трус
....дам , аз само този усетих .Китайската дрънкулка закачена на корниза ни  се "разсвири" от трусчето   Rolling Eyes

п.п. в Клюкарника има доста набъбнала тема по случая

# 40
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз също го усетих в 07 и малко не знам точно колко но веднага станах! Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте,
и аз се стреснах снощи. добре,че малката спеше и нищо не разбра. сутринта спяхме и двете.
не е бил само един вторичен трус. вижте това
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1252602

# 42
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Оххх, и сутринта се стреснах... Whistling

# 43
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Някой изказа предположение, че Бойко бил преял с боб снощи Mr. Green

Но честно казано, снощи хич не ми беше смешно, направо си пуках от шубе Confused Сутринта беше по-слабичко.

# 44
  • Мнения: 1 172
Уф... Първия ми пост във форума на BG-Mamma е свързан с може би най-големия ми страх. Усетих и вечерното, и сутрешното разтърсване. Живея в кв. Света Троица, на 3-тия етаж и си се разклатихме доста. Не ми се мисли как са били хората близо до епицентъра и на по-високите етажи... Ужасно ме е страх от земетресения и моментално се паникьосах, след което страхът изби в плач. Cry Приятелят ми в чудо се видя, горкия... Не съм усетила среднощните вторични трусове, обаче новия малко след 7 не ми избяга (въпреки че спях и в първия момент си помислих, че сънувам нещо в следствие на снощния трус). Нямам дечица (а много ми се иска), но ако имах, изобщо не ми е ясно как щях да реагирам, сигурно щях да откача... Confused

Общи условия

Активация на акаунт