усетихте ли земетресение

  • 3 925
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 596
И аз много се изплаших...стана ми зле и направо ме обзе паниката. Сега си сипах едно уиски и май няма да си легна скоро... Cry

така направихме и аз с мъжът ми Cry

# 46
  • Мнения: 2 334
Вчерашното земетресение го усетихме и мен ме хвана много страх Tired Това тази сутрин не сме го усетили но разбрах че било още по силно  Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 1 230
Нито вчерашното съм усетила, нито днес сутринта. Да уточня, живея в къща, в Лозен, на 10км. от Младост 1. Тук земетресения не се усещат. Последното от Юли месец го чух, но не го усетих, реших, че отново гърмят складовете в Челопечене. Но пък свекърите живеят на 20м. от Южния парк, на 10 етаж доста ги е залюляло.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 673
Това земетресение...Днес излизаме с Павел в парка и то от нашия блок като почна и по-навътре в квартала (че ходихме за диск) и в парка на цялата площадка точно срещу нашите прозорци - мор от гълъби. На всеки метър - по един умрял гълъб.  Sick Ужас. По-нагоре посока Гоце Делчев нямаше. Към Иван Вазов не знам. Хората се бяха ошашкали в този район. Няма къде да пуснеш детето да играе, без да има опасност да настъпи някой труп.  Sick Теории чух всякакви - че гълъбите получавали инфарт от земетресения, че им влияело на мозъците, какво ли не....Ама интересно - в радиус от 100-200 метра около нас само.??? 

# 49
  • Мнения: 1 674
Нищо не съм усетила и по-добре щото мн голям страх имам от земетресения

# 50
  • Мнения: 1 479
Да,и двете. ShockedНие сме на 2-ри етаж,но си се усети здраво.Завиждам на спокойствието на мьж ми.Той си бе легнал с децата и гледаха ТВ.Още ми трепери душицата.Много земетресения сьм преживяла от 1977-а насам,но всеки пьт си ме е страх. ooooh!

# 51
  • Мнения: 236
Ужасно преживяване. Живеем в Манастирски ливади, където се усети доста. Въпреки, че сме на 1-ви етаж, дивана се размести. Излязохме снощи за 1 час навън(в колата) с бебка, имаше много хора излязли от околните блокове. А сутринта съм се събудила именно от втория трус, мъжът ми каза, че съм подскочила от сън панически! Имам страхова невроза от земетресения и не съм на себе си от снощи.

# 52
  • Мнения: 304
в русе нищо не сме усетили чухме тая сутрин по новините Praynigда се молим да не се повтаря,че тия стари панелки едва ли ще удържат newsm78

# 53
  • Мнения: 8 999
Оф, много гадно беше. И снощи, и тази сутрин. Веднага ми изникнаха разни апокалиптични картини, провокирани най-вече от някои световни филмови шедьоври. Голям страх брах, ама си останахме всички вкъщи и даже заспахме като кютуци. Но събуждането с подскок в 7 ч. пак ми вдигна адреналина. Ама пак не излязохме.
Май повече ме мързи, отколкото ме е шубе.

# 54
  • Мнения: 2 013
Абсолютно нищо не сме усетили,даже сега разбирам че е имало земетресение  newsm78 Hug

# 55
  • Мнения: 711
И ние не сме го усетили, понеже бях заспала. Майка ми го е усетила, но е било толкова за кратко, че докато се усъзнае какво става и то е спряло. Дано няма повече трусове  Praynig

# 56
  • Мнения: 1 372
О да!!! На 9тия етаж се усети доста добре!

# 57
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
И ние усетихме вчерашното, събудихме се от сутрешното.
Чашите зад стъклената витрина са ни като известителна аларма.
В такива моменти човек осъзнава колко крехък и нетраен е всъщност живота, как сме се вкопчили в удобства, предмети, а всичко може да ни бъде отнето за един миг.

# 58
  • Мнения: 718
И аз усетих, за пръв път в живота си, после в 7 часа отново го усетих, тъкмо кърмех малкия, страшничко си е.

# 59
  • Мнения: 3 356
Да,усетихме го.Детето изобщо не се впечатли.Телефоните си ми работеха.Не правя драми от такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт