Дързост и красота - 15 ...или "Война и мир"

  • 19 912
  • 445
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 496
Вместо да ми се изясни, още повече ми стана любопитно! Crazy
Изида, благодаря! Hug

Тез` не спряха да погребват бреее! МейситУ възкръсна, Тейлър два пъти...а сега Фийби надали ще я огрее...И Дарличка. Tired

# 376
# 377
  • Мнения: 4 496
 newsm09  Weary smile3518

 Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 14:39 от ♥ мис арк ♥

# 378
  • София
  • Мнения: 1 402
И аз благодаря за преразказите днес   bouquet

От това, което разбрах аз - след погребението на Фийби Стефани и Ерик очакват Рик да поеме отговорността и да влезе в затвора, но това е в серията на самото погребение.
Това, което Изида разказва, може да е за по нататък.

Но най-добре е Лана да се включи с най-точен коментар

П.С. Аз докато го напиша /че имах клиенти/ и вече имаме и видео материал, благодаря и аз на Марина
Също толкова драматично приемам смъртта на Фийби, колкото и на Тейлър. Реве ми се, а съм на работа  Sad Sad Sad

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 15:43 от [x] Galya S

# 379
  • Мнения: 643
И аз съм на работа и нещо гледах без звук, за какво се карат в колата Рик и Фииби ?

# 380
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Рик и Тейлър се гаджосват нещо, може би е заради това Thinking

# 381
  • Мнения: 4 496
Малко симултанен превод/колкото разбирам с моя английски/: Crazy

Тя го обвинява, че е разрушил живота ́и, каза му, че го мрази..
Той: - Остави ме , не мога да управлявам заради теб!
Тя:  - Дори не можеш да ме погледнеш! Аз те направих център на света си, а ти спа с майка ми! Целуна сестра ми! Shocked Имаш ли представа какво ми причини?!

Той:- Казах ти, че съжалявам! Остави ме да карам!
Тя:- Мразя те заради това, което ми причини! Отбий колата!/тя започва да върти волана и да натиска педалите/
ТОй:- Фийби, спри!!!

# 382
  • София
  • Мнения: 1 402
мис арк страшна си   bouquet и аз гледам без звук

# 383
  • София
  • Мнения: 10 013
Ей, ама много сте любопитни.
С две думи, Рик се опитва всякак да раздели Брук и Ридж, след няколко неуспешни опита се сеща какво ги е е разделило последния път: връзката му с Фийби и това че Ридж го "понаби". И решава да целуне Стефи (която между другото се играе от много готина мацка, даже я боядисаха тъмна и много напомня на ХТ на младини). Фийби се връща за сватбата на Брук и Ридж и Стефи и казва,  че Рик я сваля. Тя отива да се обяснява с него за връзката му с тейлър и за "ухажването" на Стефи. Скарват се, Рик се качва в колата, Фийби след него като му крещи. Иска да отбие от пътя, драска го, накрая му дръпва волана, и се опитва да натисне спирачката, но вместо това натиска газта и излитат от пътя. Умира в ръцете на Ридж, когото Рик вика от къщата, където имат "репетиция на сватбата"...

В цялата ситуация е много интересно отношението на Стефани...но това е друга тема, макар че всички които гледат достатъчно дълго могат да предположат, кого обвинява тя за нещо което е инцидент! Но разбира се при една друга ситуация, не само че прикри виновника, но и напарви всичко, за да не влезе в затвора, но това също е в бъдещето, така че стига ви толкова засега Simple Smile

# 384
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Умира в ръцете на Ридж, когото Рик вика от къщата, където имат "репетиция на сватбата"...
Кои имат репетиция,бе? JoyБрукич и Рич ли??? CrazyЩе се пръсна от смях...Тия да не са бавноразвиващи? ConfusedТе от старост забравиха колко пъти се жениха.Но...репетицията си е задължителна

# 385
  • София
  • Мнения: 10 013
Голям смях..като почнат с тия репетиции по филмите, а то всъщност си е живо парти преди това...поне това на Брук и Рич беше купон, преди трагедията с Фийби...но звучи смешно.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 172
 Shocked
Гледах клипчетата с Фийби, как може такъв ужасен живот да и измислят  ooooh!

Иначе и двете близначки са много симпатични  Sad   А Тейлър какво си е причинила на лицето не е истина  Sick Изглежда като пребита

Много ми е интересно Стефка знае ли за цялата работа и как реагира, понеже много спокойно говори на Тейлър и пак я подкрепя  Thinking Тя ако няма мнение по въпроса, кой

# 387
  • София
  • Мнения: 10 013
Кое дали знае Стефка?

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 172
За Тейлър и Рик най-вече Simple Smile Нали винаги е перфектна в нейните очи

# 389
  • София
  • Мнения: 10 013
За Тейлър и Рик най-вече Simple Smile Нали винаги е перфектна в нейните очи

Знае разбира се...всички знаят, те бяха на крачка да се оженят  Sick
Ако не си разбрала досега Simple Smile Стефани (както и други герои в този основополагащ филм) имат двойни стандарти. Ако Брук е к***а за нещо, за същото Тейлър е подкрепяна и поощрявана, или най-малкото нищо не се казва...

Общи условия

Активация на акаунт