Дързост и красота - 15 ...или "Война и мир"

  • 19 906
  • 445
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Чак до сватба! Отврат  ooooh!

Не мога да повярвам, че моралистката Стефани приема това  Laughing
Фийби все пак и е кръвна роднина, за разлика от Бриджит, явно не и пука много какво И причинява майка И

Всъщност, ще видим как ще го представят и пак ще обсъждаме  Peace
Сигурно има много време докато дойдат тези серии при нас

# 391
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 858
Май след три години ще ги настигнем Wink

# 392
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Добре,че ония от НС са мързеливи и вече излязоха във ваканция.
2154-ти епизод   Wink :

Брук очаква Рич след партито и следват спомени от многото им срещи,любови и сватби. Two Hearts на фона на тяхната любима песен.
Стефани се е промъкнала тихичко,изненадва Брук,която бръщолеви любовни думи,мислейки я за Рич.(това сме го гледали и друг път). smile3521
Бриджит  и двамата мъже са още на плажа,изясняват отношенията си в присъствието на Ник.Рич предлага да говорят за чувствата й,да се опитат да разрешат проблема,но Ник се намесва:да бъде насаме с Рич едва ли е най-подходящо за Бриджит в момента.
Стефани припомня на Брук за Бриджит и Рич,за техните чувства,предупреждава я да внимава.Брук си спомня как ги е заварила първата вечер прегърнати.doh
Ник предлага на Бриджит да не живее в къщата с майка си и Рич,който пък уверява Бриджит,че с майка й имат стабилен брак. Heart Eyes
Брук спори със Стефани-било е само няколко целувки,няма за какво да се тревожат,минало е,сигурна е,че дъщеря й уважава брака им."Искам само да си отваряш очите.Историята се повтаря"-казва Стефани многозночително. Naughty
Стефани пита Ник по телефона къде е Бриджит."С Рич е" отговаря Ник.Стефани изтръпва.Отива на яхтата при него,за да разбере какво е станало след партито.Ник се ядосва:"Вие в семейството не си ли говорите?"Тя му казва,че Бриджит може да е в беда."О,тя Е в беда"казва Ник и разказва за случилото се вечерта.
Рич смята,че ако живеят заедно ще преодолеят чувствата й.Прибират се у дома.Бриджит вече е по-добре.Когато е заминала за Копенхаген е било само за да си помисли Рич,че всичко е минало и да оправи живота си с майка й.
Рич й говори хубави неща-колко е прекрасна,как съжалява,че я е наранил...,но тя ще остане неговата принцеса...Прегръщат се и...хоп,вижда ги Брук.  newsm09
На закуска Брук  пита дъщеря си как е минало партито.Томас разказва,че баща му е танцувал с Амбър снощи и го уверява,че държи на връзката си с Амбър.
Сали показва на всички диаграмите от продажбите-техните се увеличават,за разлика от тия на Форестър. smile3508Торн все още не знае,че Сали е променила логото.Тя се преструва ,че нищо не знае,вярна на себе си отрича,но идва Ерик ,държейки в ръка логото.Сали се опитва да каже,че е грешка,но влиза Кларк с думите:"Видя ли логото,Сал?Точно,както го искаше".Торн иска обяснение.Сали си признава."Доказваш на Рич,че е прав ли?" пита Ерик.Торн е ядосан,обещава,че ще оправят нещата,че няма да има мръсни номера.Дава думата си на Ерик,че няма да допусне това.Сали си е същата-въпреки даденото обещание,тя няма намерение да го спазва.smile3533
Бриджит отива при Ник да поговорят за предната вечер. Благодари му за всичко.Решила е да се върне в Копенхаген."И какво ще постигнеш с това?" пита Ник.(между другото закусва с препечени мазни ребра)Бриджит е решила да напусне семейството,за да не пречи на майка си.Ник й казва,че е обожествила Форестър и всички мъже бледнеят пред него.
Брук пита Рич за мнението му как намира Бриджит.Ядосана е,че той не й е казал нищо.Казва му,че ги е видяла предната вечер.Той трябва да й каже дали дъщеря й има чувства все още към него.Рич я успокоява,че само е успокоявал момичето.Брук го предупреждава да внимава,защото Бриджит може грешно да разчете сигналите на Рич."Не я наричай "принцесо",не я прегръщай" изисква тя.bash
Ник прави психоанализа на Бриджит.Тя вече е по-уверена. Simple Smile

# 393
# 394
  • София
  • Мнения: 9 982
Понеже не намерих материалът на сайта на CBS за козметката, която ползват актрисите, пускам това http://www.seenon.com/television/cbs/the-bold-the-beautiful/all/page/7/. Инфото е идентично, другото беше по-добре оформено, за всяка и със снимка. Но инфото е същото.

# 395
  • Мнения: 643


Благодаря, Марсиа ! Rolling Eyes  bouquet

# 396
  • София
  • Мнения: 1 402
И аз благодаря за преразказа   bouquet

Таз Стефка е опасна манипулаторка  Mr. Green

# 397
  • Мнения: 4 496
Лана, Hug Намерихме това, което търсехме в e-bay, резултатите- в неделя. Praynig Mr. Green
Марсия,  Hug

# 398
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Понякога се питаме безкраен ли е този наш любим сериал?
Видях,че са започнали да дават "The Guiding Light"(познат у нас като "Пътеводна светлина")Сериалът е най-дълго излъчваният сериал въобще в историята на телевизията. Първоначално стартирал като радио-сериал по NBS, „Пътеводна светлина” се качва на малкия екран на 30 юни 1952 г. и не слиза и до днес. 93 награди и 357 номинации!
  bouquet

# 399
  • Мнения: 4 597
и аз благодаря за преразказа защото спрях да го гледам и отвреме на време се информирам тук

# 400
  • Мнения: 347
някой ще драсне ли с два реда какво стана днес
в миналата серия брук искаше от рич някакво обещание, днес стана ли ясно какво е то
всъщност гледам от 20-ти никой не е писал, да няма нова тема

# 401
  • Мнения: 52
И аз съм любопитна какво стана днес,че не успях да гледам.Включете се моля Laughing

# 402
  • Мнения: 929
И аз съм любопитна какво стана днес,че не успях да гледам.Включете се моля Laughing

И аз се включвам в молбата  Praynig

# 403
  • Мнения: 4 496
Аз видях само, че Кейтлин и Томас танцуваха, Амбър ги видя. После той каза, че Кейтлин ще отиде с него на някакво тържество, на Амброзия не ́и стана много приятно, но го прикри/колкото можа/. После останаха тя и Кейтлин насаме, но какво си казаха не чух.

Дикън и Джаки си говореха. Той обясняваше какъв е бил, когато е бил зависим от алкохола, тя му се измазни пак нещо/че стария Дикън вече го нямало/. Малко преди това Джаки, на въпроса на Хедър какво пие Дикън, обясни,  че обожавал безалкохолна бира Mr. Green, и че всеки ден пиел протеинов шейк, а Х. обеща да намери рецептата и да му го приготвя сама. newsm48
А, Макароне и Джаки се обясняваха нещо преди това, той май пак я натири по живо по здраво... newsm78

Това с обещанието на Брук и Рич съм го пропуснала въобще... Rolling Eyes

# 404
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Тъкмо щях да започвам да пиша и ми дойдоха гостенки.
Разбрах само,че Брук искаше Рич да обещае да не въвлича дъщеря й в ситуация като предишния път.Молеше го да стои настрани от нея и да не подклажда у момичето напразни надежди за евентуално развитие на отношения между тях.

Общи условия

Активация на акаунт