Отговори
# 240
  • Мнения: 3 388
Банана смачкан с вилица е много вървежен при нас  Simple Smile
Обаче другите  плодове- по4ти на 100% на Хипп. Ве4е дори само техните бурка4ета ми сочи- плодове със зърна, йогурт с плодове. Пресни- рядко да опита.

Сам ние ли ядем все още толкова готови пюрета?

Ананас имам на компот и пресен- ще го пробвам зна4и тези дни  bowuu

Морска, голям сън. пупупу  Crazy  И Сами днес следобед доста спа- преди малко се събуди и сега си додремва в прегръдките ми  Heart Eyes

# 241
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте,

Благодаря ви за подкрепата   bouquet Резултата от днешния преглед е, че продължаваме лечението с лекарствата, които пие в момента. Отново я прегледа за скарлатина, но освен грапавият обрив по лицето няма никакви други симптоми. Затова и не й предписа антибиотик, с който би я излекувал, ако е скарлатина. Не посмя обаче и да й бие нещо по-силно за излекуване на оттока по лицето и обривът именно заради тези му съмнения /за скарлатина/. макар, че обривът е от няколко дни, ако беше скарлатина си мисля, че все щеше да се разпростре и по тялото  Thinking А и при нея не се подува лицето ...Мен най-вече ме притеснява тази неяснота - това ли е или е алергия, както смята че е по-вероятно...

Лулу, и аз имам един голям щиглец вкъщи - на 8 години е 20 кг с дрехите  Mr. Green Така като я гледам и малкия щиглец по неговите стъпки върви  Whistling

За плодовете най-много обича банани, яде също ябълки и круши. Устата й е с 2 зъба само, но обича да гризе, и бабана така - сама си отхапва. Венците й предполагам са така закоравели  ooooh!

Сонита, Ния отдавна се отказа от готовите пюрета. Отвреме навреме взимах, уж да я поглеза с йогурти и т.н. , но тя не ги искаше. То какво ли иска, мноого е злояда и капризна. И от храната от ДК почти всичко хвърлям и то не защото не е хубава, а просто капризничи  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 18:29 от mentina

# 242
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ментина, дано не е скарлатина, а и бързо да се оправяте.  Praynig Между другото и Саши така беше с плодовете. В устата имаше само 3 зъба и половина, обаче гризеше вече още зелени круши, ябълки и т.н. То вярно, че за него това си беше двоен кеф - хем манджа, хем чесалка за венците.  Mr. Green Но е истина, че много им са корави венците. Един път как ме ухапа с венец..., абе не е истина. Crazy

# 243
  • Мнения: 1 900
Ментина скарлатина най-лесно може по следните два начина да се контатира
с гърлен секрет/микробиология май се води/
или ощипване на мястото на обрива/след минутка на мястото на ощипаното се появява спукано капилярче, червена малка точка/
това се води капиляротоксикоза
и се наблюдава при скарлатина.
Други симптоми са малинов език, върха на езика е малиново червен.
Дори да е не се тревожи, но ако е най-добре лекувай с антибиотик.
Стрептококите са упорити гадове.

# 244
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Валерия, благодаря ти  Hug За малиновия език и аз знам, но при нея няма нищо подобно - само грапавия обрив  Peace Ще видим ... Сега ще я нащипя  Grinning

# 245
  • Мнения: 1 900
Дано да не е. И да се разминете без АБ. Hug

# 246
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
мамииии в4ера мони падна и си сцепи 4елото.лепиха му го,мн с еуплаших от инцидента.с какво и кога да го мажа з абелега,4е в4ера от притеснение забравих да питам.

# 247
  • Мнения: 389


Да ви кажа днес каква траги комична ситуация стана. Човек не знае дали да се смее или да плаче. Отивам да й взема храната и момичето от магазина ми казва: "ами днес няма да има храна, защото са откраднали буса на "Джуниър" с храната вътре"  ooooh!. Представяте ли се докъде стигнахме, че крадат храната на бебетата #Cussing out. Добре, че вкъщи имах подходяща манджа като за Ани, че незнам в 12 часа какво щях да готвя за половин час.



ох така ми стана смешно,ама до си е трагично направо
Ментина ,бързо да се оправяте и да се разминее без АБ
 Лелка,аз ползвам Арника

# 248
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Лелка, за ранички най-доброто нещо е Мадекасол.  Peace На Теди с това мехлемче що рани излекувах... Rolling Eyes Иначе за шарката сега съм взела и Контратубекс, но не съм го пробвала още, за да ти кажа как действа. За Мадекасола обаче е гарантирано.

# 249
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти  Laughing

Сонитка и ние все още хапваме храна от бурканчета, но и взимам само екологичните такива. Предпочитам, го, ако нямам под ръка екологични свежи плодове и зеленчуци.  Peace

От два дена ще ми изде ушите това дете. Само тъпче, не престава, егати апетита, в чудо се видях. Дали е от Саностола. Тези от ва, които го дават, имате ли такива наблюдения?  newsm78

Днес отивам да я взема от градина из аварвам мила гледка. Напълнили им госпожите едно корито с вода и 6 бебета голи, по памперси се опитват да се плацикат. Но неее. Застанала мома ЙОвана насред коритото, завзела всичко, патета, лодки и маха ръце, плиска и врещи от радост, а горките дечица я гледат втрещено. Много се смях, а другите явно са си отдъхнали, че я взех. Това явно, че вчера пропусна басейна заради ваксината  Rolling Eyes Правили са коледни меденки днес и ги има на снимките омазани до ушите, а после са се черпили и е имало танци.
Винаги с голямо нетърпение, чакам да рагледам снимките им от деня. Много са сладурски  Heart Eyes

Сладкиш, пропускай покрай ушите си коментарите от близките. Дразнят, но пък трябва да си щадим нервите. На мен, например, ушите ми изядоха за тая вода, дето не я давах на Йована докато я кърмех.  ooooh!

Ментина нацелувай Рошлето. Този обрив, да не е студова алергия? Аз като малка имах такава и така сърбеше точно по бузите ми, зачервяваха се и надуваха  Thinking

# 250
  • Мнения: 564
Здравейте  Hug
Ментина, дано  Praynig стане ясно какво е и с какво може да се помогне на малката кукла  Hug
А това за откраднатия бус със детска кухня е просто  ooooh! hahaha И аз не знам как да коментирам  Rolling Eyes Shocked
Аз днес купих на Неди ботушки, червени  Crazy Ето ви снимки на малкото лошо джудженце на Дядо Коледа  Joy
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8996307

# 251
  • Мнения: 467
Фетица, много ти е сладко джудженцето с новите ботушки.  Heart Eyes
Сонита, ние сме само на готови пюрета, най-често Нестле и Бледина (тукашната марка), но в България хапна и от Хипа. В началото се бях мотивирала да му готвия, но не искаше да яде и се отказах. Сега поне ми е мирна главата  Blush
Е, стига включвания за днес; У нас мирише на палачинки (половинката ми ги нарави) и сега се ориентирам към чинията  Grinning
Лека ви вечер булки !

# 252
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Фетица, ще го изям направо твоя син. Толкова е сладък. Hug
Бобче, с голямо удоволствие винаги ти чета постовете, защото в тях постоянно нещо интересно се случва. А Йована е просто невероятен образ.  Hug
Това с буса направо кърти мивки. То ясно, че са го задигнали заради буса, а не заради пюретата, ама просто изглежда супер идиотски отстрани, че да се смееш ли, да плачеш ли.  Crazy

# 253
  • Мнения: 564
Ей, радвам се, че ви харесват  Hug Мъжа ми си дойде ей сега и каза, че били момичешки  Tired Те верно са червенки  Whistling, но аз принципно много рядко го обличам в синьо  Rolling Eyes

# 254
  • Мнения: 530
Благодаря много Danny и Luluвече съм по спокойна

Общи условия

Активация на акаунт