Отговори
# 285
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Тук е ужасна буря, толкова дъжд се изваля, и продължава, никъде не можем да мръднем, даже се чудя как ще вземем баткото от градина.  Confused

За пошляпването - тук е абсолютно невъзможно да видиш някой да удря дете, дори собственото си - веднага "будни" граждани те докладват и се почват едни проверки и могат дори да ти вземат детето за един шамар  Shocked Или ако чуват съседи, че детето много плаче пак може да те докладват и пак идва проверка  Shocked но всичко зависи от съседите колко са разбрани и отворени хора. Аз на баткото, когато сме навън и ме ядоса много започвам през зъби да му говоря, защото вече толкова ме е вбесил, той тогава започва още по-силно да надува гайдата и...цирка е пълен. Изобщо на малките деца тук много им се разрешава и много си позволяват  Crossing Arms Confused Много пъти съм виждала детето се тръшнало на земята - на асфалта имам предвид и майката седи и го чака да се наинати - и това може да продължи часове, независимо, че е зима примерно....и разни други истории...

# 286
  • Мнения: 1 380
Да не ти е У дома ooooh!но въпреки това пак си искам момче! Mr. Green
Явно не е толкова див.....ама не казваш.....

# 287
  • Мнения: 1 554
да поседна и аз малко при вас Crazy

сутринта ходихме на консултация Теди е пораснал 11,500кг и 84см,после минахме през църквичката запалихме по една свещичка,разходка в морската и се прибрахме Grinning нахраних го,почнах да чистя и чак сега сядам,надявам се и той да е заспал Crazy

# 288
  • София
  • Мнения: 5 738
Дезита,дано бързо се оправи временце! Praynig

Гале,не е от много кротките.... пък и е мамино глезанче и 2 те неща на едно място са ужас! ooooh!

Вале,порастнал е  този Теди браво! Heart Eyes
Ние на 8 декември сме на консултация  Crazyот 3 месеца не сме били!

# 289
  • Мнения: 711
Ето ни и нас. Аз ви чета ма ме мързи да пиша  Blush

Валерия, лека бременност!   bouquet

Сладкиш, и Крис яде доста шамари, но при нас изобщо не помагат. Повече действа като го наказвам прав до стената. Така по се изнервя и после ме слуша следващите 15 мин  Mr. Green А и на вън си го шамаросвам, кой каквото иска да си мисли. Той просто е станал ужасен.

Ние на консултации не ходим вече. Не виждам смисъл. Имам си детски метър на стената и жифров кантар, та няма смисъл да се разкарвам до педи. Не, че е далече, но... В съседния блок ни е конссултацията.  Laughing

Хари, каква дупка, бре? Недей така  Naughty

Мариета малкия е голям сладур.  Heart Eyes

Ох, КРис нещо тряска в хола. Ставам да видя к'во майстори пак  Crazy

По-късно ще пусна и нови снимки...

# 290

Общи условия

Активация на акаунт