Стара Загора 59 - Трубадури с модни потури гонят графини почти без бикини...

  • 22 900
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Другаде не намирам...

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Уоли-и-и-и, хубаво клипче, силно!

Моника, не знам къде в града има такова нещо, но го намерих в Ибей на цени от $18 - $20. Така, че ако ти е много важно и не го намериш другаде, да си знаеш, че имам регистрация там Wink

По темата за ресторантите нямам чак такива обстойни и критични наблюдения, но бих гласувала за Мантос и Антъни.
А скоро посетихме един сравнително нов ресторант - ДежаВю. Обстановката е много добра, различна. Интересното е, че влизайки в ресторанта наистина получаваш ДежаВю ... аз имах усещането, че влизам в нечий дом, по-точно апартамент.
Малки зали, тип преходни стаи, семпли, проектирани с вкус и стил. Кухнята е наистина на ниво. Само цените са доста височки, но поне получаваш това, за което плащаш.

# 272
  • Мнения: 9 483
Уолииии Джейд-обичам вииии Hug Hug Hug
Мноооого мерси за инфото.
Ще се видим ли днес по обед  да дам петте лева Mr. Green

# 273
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Къде има най-голям избор на играчки ?Миналата година ходехте в някъкъв склад в Тих труд или Хиполенд  е най удачно ?

# 274
  • Мнения: 9 483
В "Тих труд" няма почти нищо-вчера ходих, но очакваха...какво -и те не знаят Mr. Green
Зависи какво търсиш..в Хиполенд има избор, както и в Метро, но това което аз търся примерно го нямат Confused
Вчера обиколих в тази връзка дост магазини /търсех и плюшено пате/-оказа се за моя голяма изненада, че в "Усмивката" плюшките са най-евтини. Патето което взех е 40см и из детските магазини не видях с подобн р-р под 25лв...там го закупих срещу 9.80лв Wink И понеже "ударих кьоравото"дето се вика, взех и един жираф за 11лв и некакви стотинки-той е към 30см Peace

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Усмивката сега имат намаление на всички играчки.

# 276
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Усмивката сега имат намаление на всички играчки.

Къде се намира този магазин?

# 277
  • Мнения: 9 483
Jade засилих се да поръчвам през Ибей, ама се оказа че доставката до БГ е 52$ #Crazy-много солено ми иде Crazy

evanina -на ул"М-р Кавалджиев" и бул"Ц.С.Велики"-там е големия, имат и точно под енергото

# 278
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
 Hug

# 279
  • Мнения: 280
А аз търся бебе негърче,ако може и да говори...
Дони,влез в скайпа.

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А аз търся бебе негърче,ако може и да говори...

Въх, Злати, що така, к`ви са тия желания по никое време предколедно...?
Бебе негърче, което да може да говори до една-две години след това, би могла да получиш след 9 месеца... Лесно става... Че и без пари... Негър - ще намерим...

# 281
  • Мнения: 270
Здравейте.
Извинявам се че така нахлувам,но имам въпросче към Jade-случайно да чакаш малко колетче?

И честита девойка на гордия татко

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Здравейте.
Извинявам се че така нахлувам,но имам въпросче към Jade-случайно да чакаш малко колетче?

И честита девойка на гордия татко
Чака хайванката....ама няма да е много малко колетчето Mr. Green

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Иветке... не чакам малко колечте, чакам голяяям колет и вече съм мнооо нервна от чакането.
Ти защо питаш?

Моника, виж в някой европейски - в италианския мисля, че бяха евтини нещата. Хвърли и един поглед на немския и  австрийския.
От щатите е нормално да е 53 долара доставката.

# 284
  • Мнения: 280
Уоли,ако имаш идея за негър,давай го насам,пък бебето негърче все ще го намерим нейде по магазините Laughing

Общи условия

Активация на акаунт