Стара Загора 59 - Трубадури с модни потури гонят графини почти без бикини...

  • 22 895
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Благодаря за поздравите,
аз изкарах един двоен празник снощи .. така де взаимно се почерпихме с жената.

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Честито на патерица на всички именници от вчера.
Да се веселите и да се множите   bouquet


Честито и на банкера с главно Б. По този повод - един подарък:



Малко е изтъркана идеята, ама така му отива...  Mr. Green

Много от тези ти пожелавам, Дани. Може и по-висока емисия.
Много здраве за теб и всички около теб.
И накрая... да отпадне предложението за новите промени във връзка с майчинството  bouquet

# 242
  • Мнения: 488
Честито на всички и от мен!Ние току що се върнахме от Габрово,
на Шипка има сняг!
И гъзето НАЙ-НАКРАЯ взе да се оправя.............оставих я без памперс да диша въздух гъзето и се сандардисах от пране,ама.................действа!И малко мазах с хума и има видимо подобрение!

# 243
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Скъпи колеги - настоящи  ,и по душа и сърце - да ви е честит 8-ми декември!  bouquet


и сега нещо , което ме тревожи много - някога децата  ви посещавали ясла или детска градина  , споделяли ли са , че лелките ги бият???

Защото когато го чух за първи път си помислих , че не съм чула добреи ми се е сторило ;  втория път си помислих , че  може би  е било под формата на игра  , но когато днес за трети път ми заяви , че Леля Василева бие Ивето по главата , а леля Стоянова удря Марти по дупето  ......ми се втечни........ама много ми се втечни  утре да му мислят   в чучурите #2gunfire

# 244
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не им вярвай особенно, измислят си понякога. то и щерката казва че съм я бил, а аз само я наказвам.

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Алоууу, студентките!!!
Защо се спотайвате? Един бонбон не почерпихте старите кучета, а?

Нищо, аз пък ще ви поздравя с малко студентски вицчета:

Двама студенти, съквартиранти си говорят. Единият казва:
- Много е тежко положението с храната … без никакви доходи… Искаш ли да си вземем едно прасе и да го гледаме на терасата?
- Стига бе… Много е мръсно!
- Нищо … то ще свикне …

Един студент на държавен изпит така погрешно описвал дейността си при раждането на дете, което се намира в определено положение, че известният мюнхенски гинеколог Винкел заговорнически казал:
- Господин кандидат-докторе, вие забравяте нещо съществено, за да бъдат обясненията ви пълни. След всичко, което казахте, че ще сторите, хващате здраво клещите и с всички сили започвате да удряте бащата на детето по главата. След това можете да бъдете спокоен, че сте избили цялото семейство!

Студент се напил много и отишъл на изпит. На вратата среща приятел и го пита:
- Какво имаше?
- Ботев. Да знаеш, че професорът е малко глух, така че само споменавай от време на време Ботев и ще ти пише шестица.
Влиза ученика и тегли тема за Ботев. Почва да говори на професора:
- И така. Вчера бяхме в един много як бар. Ботев. И се напихме много. Ботев. Срещнахме много яки пички. Ботев. Поканих една от тях вкъщи. Ботев. Тя дойде. Ботев. Ботев. Ботев…
- Аре стига с тоя Ботев и ми разкажи какво стана после бе.


Оп, докато си пусна вицовете и Дони ме изпреварила  Grinning

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Дони, за Василева малко се съмнявам. Не ми изглежда на такъв човек Rolling Eyes
Знам със сигурност, че ги наказват. Да стоят на едни столочета.

За удряне сме имали проблеми ние, но с един разговор с директорката нещата се оправиха.
Не си спомям точно името на госпожата, но мисля, че вече не работи към яслата...

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Честито на всички бивши, настоящи и бъдещи студентини...!
Честито на всички студенти по душа... Честито и на вечните студенти... Честито...!

Джейд, благодаря за стодоларката... Ако пък и разпечаташ малко от емисията да вкараме в обращение, цена няма да имаш... Mr. Green

И като е тръгнало на вицове, що да ви скършвам хатърчето...

Студент на изпит... Влиза в стаята, тегли въпрос, сяда... Помисля за секунда, изкашля се издебело и... Започва...
- Земята и слънчевата система са се образували преди около 4 и половина милиарда години... Първият живот на планетата се заражда преди около 3 милиарда години, като в началото са съществували просто едноклетъчни същества...
Професорът нервно го прекъсва...
- Колега, какво е това...? За какво ми говорите...?
- Ами, господин професоре, това е увода към въпроса...
- Давайте по същество, имате да говорите за устройството на триелектродната лампа...

Каква е приликата между куче и студент на изпит...?
И двете те гледат и а-хааа да ти проговорят...

Как протичат изпитите в различните години на висшето образование...
Първата година... Пълна аудитория студенти, мълчат, нервно потропват, чакат... Идва професорът, дава въпрос, сяда, чете вестник... Поглежда изненадващо иззад вестника, вижда трима на задния ред да преписват, гони ги...
Втората година... Наполовина пълна аудитория студенти, говорят си, чакат... Идва професорът, дава въпрос, сяда, чете вестник... Поглежда изненадващо иззад вестника... "Хмммм...!" Пищовите на задния ред се скриват...
Третата година... Почти празна аудитория студенти, крещят весело, чакат... Идва професорът, дава въпрос, сяда, чете вестник... Поглежда изненадващо иззад вестника... "Хмммм...!", чува се от задния ред...
Четвърта година... Празна аудитория, идва професорът, чака... Към 10 и нещо дотичва едно момченце с един наръч студентски книжки.... "Батко ме прати да донеса книжките, да им пишеш оценките..."
Петата година... Студентска квартира, студент седи на стол, студентка седи на коленете му, пушат... На вратата се чука... "Дааа...?" Показва се професорът плахо отварящ вратата... "Аз такова, колега, дошъл съм за изпита..." Студентът: "Съжалявам колега, днес не мога, зает съм..." Професорът затваря вратата, тръгва надолу по стълбите... Среща друг професор... "Днеска връща колега, зает е..."

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Каква е приликата между куче и студент на изпит...?
И двете те гледат и а-хааа да ти проговорят...

Хихи... това ми напомни за лафа на моя свекър, който казва - Главата на студента е като тоалетното казанче. Пълниш я, пълниш я, аха да прелее, но идва изпита, дърпаш връзчицата и се освобождаваш от излишния товар Mr. Green

# 249
  • Мнения: 109

и сега нещо , което ме тревожи много - някога децата  ви посещавали ясла или детска градина  , споделяли ли са , че лелките ги бият???

Защото когато го чух за първи път си помислих , че не съм чула добреи ми се е сторило ;  втория път си помислих , че  може би  е било под формата на игра  , но когато днес за трети път ми заяви , че Леля Василева бие Ивето по главата , а леля Стоянова удря Марти по дупето  ......ми се втечни........ама много ми се втечни  утре да му мислят   в чучурите #2gunfire

Дони не зная къде ходи твоето детенце,но Любо е в 6 ясла и  много обстойно ми обясни как госпожа Стайкова го е била по ръчичките заради играчки.Много се бях подпалила,но тъй като все мъжа ми го води и ми размина засега но следващия път отивам при директорката колкото и да ми е гадно че ще има последствия.В крайна сметка не го водя там на концлагер.Лятото бяха решили че се хранел бавно и си решили проблема като почнали да му запушват носа,за да гълта по-бързо.Даже като се замисля много ги търпя Mr. GreenИ за да не си помислите че всичко е някаква негова фантазия ще кажа,че е проверено и потвърдено от една лелка от неговата група,която напусна вече.А и като си познавам детето много ми е чудно с какво точно ги е изнервил че да го ударят........

# 250
  • Мнения: 280
Моят син е в 6 ясла и явно в същата група,като чета името на медицинската сестра.Дъщеря ми също беше в тази група.Иван още е малък ,за да ми разкаже какво се е случило,но на Ива можеше да и се има доверие.Не е споменавала подобни неща.

Голяма част от хората,пишещи тук,познават сина ми и знаят,че не лесно  се  подчинява,на когото и да било.Знам,че е имало инциденти с него,в смисъл,беше ухапал доста сериозно едно друго момче по лицето.Тогава ми казаха,че са го наказвали.След този случай едната госпожа го беше посрещнала 2 пъти с репликата "О,бандит!" и мъжът ми и е направил забележка.Но дотам! Всичкото това го изписах,за да кажа,че определено Иван има с какво да предизвика лелите,но не са го удряли. Мога да питам директно за това.Съветът ми е,Гери,и вие да не премълчавате.И да се обърнете точно към жената,за която Любо говори. В момента всички жени,които работят в групата ни,са с много голям опит и ,честно,не вярвам да си позволяват да удрят.
Гери,преди ти ли беше писала,че искат "дарения " от въпросната ясла?

Честит празник на патерица на всички студентствали и студентстващи в момента!!!

# 251
  • Мнения: 106
Моля да ми препоръчате сносен ресторант /без царя/, защото мисля като си идвам за коледа в СЗ да си празнувам и рождения ден.Насочила съм се към Мантос-не съм ходила, но съм чувала добри отзиви.Какво ще кажете?
И все пак Банкера се оказа Банкер, пък ме метна преди време, че не е. Ама аз вярвам на себе си щот като видя някой веднъж не забравям.

# 252
  • Мнения: 280
Аз харесвам много ресторант Антъни.

# 253
  • Мнения: 109
Искам да не остане някой с погрешно впечатление-ДОВОЛНА СЪМ И ТО МНОГО ОТ НАЧИНА ПО КОЙТО ГИ ГЛЕДАТ И ОТ НЕЩАТА КОИТО НАУЧАВА!Мед. сестри много ми допадат като отношение-може би само Стайкова ми се струва малко изнервена на моменти,защото все се впуска в обяснения колко и е трудно(и сигурно е така),но не мисля че с нещо мога да и помогна.

 От тук надолу е за хора със свободно време bowuu
 Относно "даренията"-да аз бях писала,но само от слухове сега мога да разкажа от личен опит.Когато отидох да питам какви документи са ми необходими за записването бях най-любезно поканена от директорката даже ми беше предложена и почерпка от някакви сладкиши.След като ми каза нормалните консумативи и играчка за групата подхвърли на три пъти че трябвало да се купи щора за групата в която ще е Любо,защото било много слънчево.Първите два пъти пропуснах това покрай ушите си и на третия път и обясних,че съм съгласна да облагородим групичката с каквото е необходимо тъй като децата ни са там повече време отколкото в къщи,но не би ли било по-редно да се съберем всички родители да видим какво е нужно и да се съберат пари от всички.Тя каза че не можела да подеме такава инициатива,защото било незаконно да иска пари след което замълча и изведнъж и просветна че мъжа ми прави мебели и бидех освободена от ангажимента да купувам щора с уговорката ако има нужда от работна ръка за ремонти на столчета масички и др. неща мъжа ми да се отзове.Съгласих се на този вариант и не щеш ли след около няма и месец трябваше да обзавеждаме пералното помещение с някакви шкафове(без пари за материали дори).До момента е викан общо четири пъти,като само веднъж е оправял неща в нашата групичка.Както казах не съм против,но да се прави и дава от всички родители.Вярвам че всеки иска да е добре на детето му,а е ясно че пари от държавата за всичко няма.

 Е напълних ви главите с информация LaughingПриятен и ползотворен ден.
 Злати Иван нямаше ли наскоро рожден ден newsm78

# 254
  • Мнения: 855
Здравейте, някой може ли да ми даде някакъв телефон на Мумджиев? Една приятелка е родила в началото на 8-мия месец и се притесняват за някакво генетично заболяване. Нямам много информация, защо, но имало някакво увеличаване на гънка на тила, което е открито по време на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт