Отговори
# 135
  • Канада
  • Мнения: 494
Бях завършила висше-магистър.Започнах работа,но дълги години не се чувствах готова за бебе.На 31 бебето ни изненада,но пък определено бях готова за него.

# 136
  • София
  • Мнения: 39 765
Най-сетне и аз да се вкл. в темата.
По въпроса за чакането - чаках. Казвах на мама "искам да завърша, да си взема дипломата, да поработя..."
Завърших. Имам висше, степен магистър. Започнах една работа, смених я с втора. И забременях - случайно Simple Smile
Дияна родих на 29, Алекс на 36.

# 137
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Последна година бакалавър - планирано на 22години. Немисля, че е късно. Сега с изкарана магистратура и хубава работа планирано на 25второто трябва да се появи на бял свят!

# 138
  • Мнения: 133
Всичко беше планирано:
1. Завърших си образованието - висше, магистър
2. Започнах работа - първо на по-ниска длъжност, след това на по-висока
3. Омъжих се - на 28 години (след 8 години връзка)
4. Купихме си жилище
5. Забременях и родих първото си дете - на 30 години, второто - на 34 години

# 139
  • Мнения: 4 668
Аз се омъжих на 27 г. - много навреме според мен . Наживях се достатъчно . Завърших едно висше ... Причината не е в някаква кариера . Имам си бизнес . Просто до тази възраст не се усещах готова .
Бременноста ми беше абсолютно планирана .

# 140
  • BG
  • Мнения: 2 217
Определено исках да имам дете след като съм изградила някаква кариера. Може би една от причините да изчакам и да родя след 30 годишна възраст беше, че не бях срещнала човек, от който да пожелая да имам дете!  Peace

# 141
  • Мнения: 130
Магистър съм. Забременях около 5 години след завършването. Не съм отлагала нарочно, просто тогава срещнах подходящия човек  Laughing

# 142
  • Мнения: 4 187
Още от малка, исках да се омъжа и родя, след като приключа с образованието си. Така и направих!

# 143
  • Мнения: 3 929
Първият път, когато забременях, бях на 23 години и бях завършила семестриално бакалавър, чаках дипломирането си само. За съжаление, направих спонтанен аборт.
Вторият път, когато забременях, бях вече дипломиран икономист бакалавър. Може би наистина чаках да се реализирам, за да предприема тази стъпка, но така или иначе не беше планирано.

Общи условия

Активация на акаунт