Нова Година - облекло,грим,прическа......

  • 50 850
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
 Момичета кажете ми как да си запазя къдриците, когато се къдря поне за 5-6 часа  newsm78.? Моята коса е мн зле в това отношение, мн бързо се изправя, каквото и да и сложа.Ще се радвам да дадете някой съвет.
Благодаря предварително!

# 256
  • Мнения: 0

Това е моята рокля за Нова, взех си я с много голямо желание и нагласих с какво да я сложа, но след месечно боледуване от нищо и никаква настинка ми се изпари ентусиазма, цъфна ми херпес на устната, а фризьорката ми направи косата една идея по-тъмна и никак не съм положително настроена сега, надявам се на чудо и за три дни да се вкарам във вид  smile3515

# 257
  • Мнения: 36
froggerлично аз точно така си представям стилна , класическа рокля Peace
Бъди спокойна и самоуверена на тържеството!Аз също съм с настинка и само това ме спря от обикаляне в търсене на по-подходящата рокля(вече публикувах една по-назад в темата ,за която се притеснявам да не стане hahaha)

# 258
  • Мнения: 0
froggerлично аз точно така си представям стилна , класическа рокля Peace
Бъди спокойна и самоуверена на тържеството!Аз също съм с настинка и само това ме спря от обикаляне в търсене на по-подходящата рокля(вече публикувах една по-назад в темата ,за която се притеснявам да не стане hahaha)
Благодаря ти, стана ми оптимистично след този коментар  newsm03
Видях роклето ти и мисля, че е страхотно за Нова, с подходящи аксесоари ще се получи много оригинално и фешън  newsm10

# 259
  • Мнения: 746
честно да ви кажа, най-важното е да ви е удобно в дрехата, с която сте, и да се настроите положително за вечерта  Hug

Най-неприятно е да си подръпваш полата или да ти стискат обувките.. или да не смееш да потанцуваш, защото ще ти се скапе фризурата  Peace наконтете се или бъдете по-обикновени, но имайте предвид, че идеята е да се забавляваме   bouquet

# 260
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Намерих си рокличка,но незнам с какво Ще стой по добре ,дали с обувки,боти или ботуШи newsm78. Нямам снимка,затова Ще се опитам да обясня каква е... гьрба е гол,с презрамка през врата, а отпред е с голямо деколте,с врьска някьде по средата,дьлга е до коляното,но от страните е малко по издьлжена,от ханШа надолу леко се разкроява. черна е напрьскана с льскави ниШки. Дайте идейка Praynig

# 261
  • Мнения: 621
Oх, а аз да се оплача...Няма да празнувам никъде.А токова много исках и се готвих,но лекарите казаха,че си е на моя отговорност. Оказа се,че имам хроничен апандисит и ми забраниха 100 неща. А и ме е страх да не се възпали на майната си някъде и така ще съм си в нас с приятелят ми.То направо като си представя,че не пия и не мога да танцувам и сама се отказах да ходя където и да е. Но като се оправя(около 14ти февруари предполагам ще съм наред и дано да е така) са ми обещали,че ще ме заведат на някое място,където да си облека рокличката. Ех...поне секс да можеше да правим,но нищо....Сега се настройвам,че не ми е гадно и най-важно е да съм добре. НГ ще има много,а за другата ще си поръчам  smile3504  Wink

frogger роклята ти е страхотна Simple Smile Кажи от къде я намери.Много ми харесва и да знам за в бъдеще къде да търся.

# 262
  • Мнения: 0
Oх, а аз да се оплача...Няма да празнувам никъде.А токова много исках и се готвих,но лекарите казаха,че си е на моя отговорност. Оказа се,че имам хроничен апандисит и ми забраниха 100 неща. А и ме е страх да не се възпали на майната си някъде и така ще съм си в нас с приятелят ми.То направо като си представя,че не пия и не мога да танцувам и сама се отказах да ходя където и да е. Но като се оправя(около 14ти февруари предполагам ще съм наред и дано да е така) са ми обещали,че ще ме заведат на някое място,където да си облека рокличката. Ех...поне секс да можеше да правим,но нищо....Сега се настройвам,че не ми е гадно и най-важно е да съм добре. НГ ще има много,а за другата ще си поръчам  smile3504  Wink

frogger роклята ти е страхотна Simple Smile Кажи от къде я намери.Много ми харесва и да знам за в бъдеще къде да търся.
Здрасти, много съжалявам за диагнозата, но съм ти съпричастна, защото пък аз съм стабилно болна и май след всички приготовления ще си остана в нас, утре ще отида на лекар да каже последно какво е положението, но съм убедена, че като чуе Пампорово и -15 градуса няма да се ентусиазира особено  Weary Все пак имам някакъв шанс  newsm03
А за роклето- от Кила е (Killah), това е дъщерна марка на Мис Сиксти и имат магазини във всички големи градове, много ги уважавам двете марки  newsm10

# 263
  • Мнения: 2 478
Намерих си рокличка,но незнам с какво Ще стой по добре ,дали с обувки,боти или ботуШи newsm78. Нямам снимка,затова Ще се опитам да обясня каква е... гьрба е гол,с презрамка през врата, а отпред е с голямо деколте,с врьска някьде по средата,дьлга е до коляното,но от страните е малко по издьлжена,от ханШа надолу леко се разкроява. черна е напрьскана с льскави ниШки. Дайте идейка Praynig

Със сигурност с обувки Peace

# 264
  • Мнения: 0
Намерих си рокличка,но незнам с какво Ще стой по добре ,дали с обувки,боти или ботуШи newsm78. Нямам снимка,затова Ще се опитам да обясня каква е... гьрба е гол,с презрамка през врата, а отпред е с голямо деколте,с врьска някьде по средата,дьлга е до коляното,но от страните е малко по издьлжена,от ханШа надолу леко се разкроява. черна е напрьскана с льскави ниШки. Дайте идейка Praynig
Аз пък съм за боти, много ми е скучно с тези обувки (единствено ми харесват такива, които са затворени на петата и отворени на пръстите, нещо по-шантаво и с много висок ток)  Simple Smile

# 265
  • Мнения: 240
Frogger мненията ни си съвпадат  Whistling и аз съм за боти!

# 266
  • Мнения: 876
Днес си купих пола.......и в магазина много ми хареса, но като се прибрах вкъщи не бях много обнадеждена.........не мога да преценя нагоре с какво да я сложа????? Много мразя като стане така! Съвети??  Praynig  Tired
Ето и полатa

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9650248


  bouquet

# 267
  • Мнения: 0
Днес си купих пола.......и в магазина много ми хареса, но като се прибрах вкъщи не бях много обнадеждена.........не мога да преценя нагоре с какво да я сложа????? Много мразя като стане така! Съвети??  Praynig  Tired
Ето и полатa

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9650248

  bouquet

Честито, много е хубава полата. Много ще ходи с тези ризки, които са като боди надолу, примерно бяла ще стои добре и за да не е много постна комбинацията може да сложиш някакъв ефектен аксесоар като брошка, нещо обемно за врата и т.н, има много варианти, само да ти се занимава  newsm10

# 268
  • Мнения: 621
Да полата ми изглежда тип балон от снимката и нагоре е по-добре да е с нещо по-прилепнало по тялото. Бодито е добра идея,но според мен с жабо и наистина някакъв акцент. Даже си го представям точно какво. Дръг вариант - ако имаш по-голям буст е някакво бюстие и ръкави отгоре,за да не  ти е студено. И тук даже си го представям  Simple Smile
Но най-добре си отвори гардероба и пробвай наред. Така сама ще прецениш с какво се връзва най-много.
И весело изкарване Party

# 269
  • Мнения: 109
Намерих си рокличка,но незнам с какво Ще стой по добре ,дали с обувки,боти или ботуШи newsm78. Нямам снимка,затова Ще се опитам да обясня каква е... гьрба е гол,с презрамка през врата, а отпред е с голямо деколте,с врьска някьде по средата,дьлга е до коляното,но от страните е малко по издьлжена,от ханШа надолу леко се разкроява. черна е напрьскана с льскави ниШки. Дайте идейка Praynig
И аз имам същия проблем,вчера си купих рокличка,но като сложих ботичките,с които мислех да съм,нещо не ми хареса особено.Вие как мислите,дали са подходящи или по-скоро да търся някакви обувки?!
Ето роклята: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299193&pid=9645950
ето ботите: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299193&pid=9645951 , токът е висок,тънък, сребрист.

Общи условия

Активация на акаунт