Нова Година - облекло,грим,прическа......

  • 50 897
  • 307
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 14
elichko роклята е страхотна, ще събереш очите на всички  Shocked Наистина е доста клубна, но дори и да си на ресторант важно е ти да се чустваш красива и добре в нея. За чорапогащника няма смисъл и аз да се повтарям  Simple Smile

# 226
  • Мнения: 220
Аз ще бъда в едно селце в родопите, така че, най вероятно ще бъда с дънки и пуловер Simple Smile
За мен идеалната Нова Година е в планината пред камината с много приятели.

# 227
  • Мнения: 1 329
За мен идеалната Нова Година е в планината пред камината с много приятели.

О и аз така мисля - камина, приятели и червено вино! Wink

# 228
  • Мнения: 2 478

За мен идеалната Нова Година е в планината пред камината с много приятели.
 

Нали?За съжаление до планината няма да стигна,но обстановката ще наподобява планинска.
В едно селце до Варна,малка механа,камина,червено вино и приятели.
Само че както ви споделих по-нагоре,пак си намерих подходящата спортно-елегантна рокля с принадлежащите и плетени аксесоари,дори и за такава обстановка Wink

# 229
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096

За мен идеалната Нова Година е в планината пред камината с много приятели.
smile3521
Аз на абитуриентски бал вече съм била Mr. Green

Ще бъда с дънки, някаква блузка /може и да се напъна да си купя нова/, четка на косата и гримче. Да си с голи рамене в новогодишната нощ си е чист мазохизъм Wink

# 230
  • Мнения: 1 058
Дънки блузка тази нова година ще пропуснем ходенето някъде. На работа съм до късно.

# 231
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Да ви кажа за Нова година винаги съм ходила да празнувам на какви ли не места - планина, море, на ресторанти, коктейли... Една година си останах в къщи, и една ходих на гости при близки приятели. Тия двете ми бяха най-готини. Относно облеклото, грима и прическите се нагледах вече на неподходящо "нагласили се" девойки всяка година, на които определено им личи, че само на нова година им се налага да облекат тоалет.
Не мога да разбера, какъв е този зор да се празнува толкова пищно. Според мен 31 декември не е никакъв празник, аз го празнувам по задължение. За мен празник е Коледа, Великден, рожден ден и т.н. на които се е случило нещо. Не виждам какво толкова се случва на 31 декември, по тая логика да празнуваме и 31 януари - нали един месец свършва и почва друг Wink
Та с две думи по темата, моя съвет е облечете си спортен екип или широки дънки и пуловер и си празнувайте в къщи, наяжте се здраво, напийте се и си легнете пред телевизора... а, и да не заспите преди словото на президента Naughty Пък и все пак нали е световна криза, какви са тия партита и тоалети...

# 232
  • Мнения: 401
аз ще бъда с плетена 4ервена рокли4ка,така като гледам вашите тоалети ми се струва малко обикновенна като за ресторант ,но не ми се взима друга  Thinking

# 233
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Дънки, дебел пуловер, яке. Ще бъдем на открито, цялото семейство. За метал концерт и голям студ, само дебели дрехи  Simple Smile

# 234
  • Мнения: 1
Е, Stanislava_ , ние не празнуваме свършването на 1 и започването на друг месец, а посрещаме Новата Година, която идва! Все пак 1 година е доста време не е ден или два, и заслужава да се отпразнува особено ако е била успешна Wink

# 235
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Е, Stanislava_ , ние не празнуваме свършването на 1 и започването на друг месец, а посрещаме Новата Година, която идва! Все пак 1 година е доста време не е ден или два, и заслужава да се отпразнува особено ако е била успешна Wink

Всъщност си права. Колкото повече празници, толкова по-добре.
Весело посрещане на Нова година. И Весела Коледа на всички.

# 236
  • Мнения: 619
elichko роклята не е много по моя вкус,но въпреки това е подходяща само за нощно заведение.В никакъв случай ресторант.
И не с този чорапогащник.Иначе ти стои много добре Wink

 Peace
Съгласна съм с теб напълно.
Simple Smile
Незнам каква е тази мода , както казва една колежка като "дискотопка" Rolling Eyes .Аз ще съм с онази червена рокля тип пуловер Simple Smileкосата незнам.Ще бъда в нас с майка ми и сестра ми и няма смисъл от голямо гиздене Tired

# 237
  • Мнения: 621
Ами всеки сам си преценява как и къде се чувстава най-добре и ще прекара най-весело.
Аз да ви попитам брокат за коса от къде да си намеря?
Вече  почти съм измислила прическата - косата ми е доста дълга вече(пускам я толкова време...) и мисля да я оставя пусната с къдрички с маша. Нещо подобно.Може и да не е хваната от зад. И да е с повече обем.

А другото ,което ми харесва е...Ами не намерих снимка,но е кок с обем и диадема...Предполагам се сещате. Ще ги пробвам и двете почивните дни и ще реша. Иска ми се да е закачливо и секси,а не строго ,защото и роклята ми е такава...
Гримът...след прическата Wink

# 238
  • Мнения: 22 499
Здравейте момичета и от мен. )))
Аз нищо не успях да измисля за новогодишната вечер- Ще сме в селска къща та кой знае какви тоалети няма да се носят.
Май ще съм си с панталон и някаква блуза. При най-доброто ми желание да си купя нещо, не намирам нищо по моя вкус. Или твърде ежедневно, или твърде официално.
За прическата - същата работа, едва ли ще е някаква прическа, то там няма и кой знае какви условия, за да се прави нещо. )))

# 239
  • Мнения: 225

Аз да ви попитам брокат за коса от къде да си намеря?


Ако си от Варна виж в Елитис.

Общи условия

Активация на акаунт