на челото ми го пише...

  • 4 080
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
Много, много ви благодаря момичета  Hug
наистина получих това, което търсех с пускането на темата  Peace
много ви благодаря за съветите  Heart Eyes
ще се постарая да ги следвам и да се надявам, че повече няма да ми се налага да се свирам по ъглите и да пиша анонимно  Embarassed

# 31
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
BirdsFlu, според мен новината не е вярна Naughty
 Когато човек е смутен това толкова ясно се забелязва от околните, че си нямаш на идея. Точно такива слаби моменти са добре дошли за противниците ни и ни превръщат в мекушава мишенка.


Ти ме разби. Я ми опиши признаците, моля те, защото това е постоянното ми състояние. Все едно съм в съавторство с г-жа Смутена. Поне да се опитам да ги прикривам. Тук пускам една сочна................

# 32
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Мисля ,че всеки минава през такива периоди и общо взето им казват депресия ,аз лично съм трудно податлива на такива състояния и в повечето случаи се отървавам от тях първо като спра да мисля за това ,после сменям прическата ,копувам си някоя нова дреха и си организирам няколко срещи със приятелки които не съм виждала отдавна  Peace
........ Peace Миналата седмица нещо се бях вкиснала .....не се харесвах ...нямах самочувствие...беше ми тъпо отвсякъде . Приложих точно тази ,,терапия " - нова прическа , нови дрехи , малко ха-ха ..хи-хи с приятелки и се отървах от гадното настроение . Дано не ме спохожда скоро пак. Вдигни глава , направи нещо хубаво за себе си понагласи се , купи си нови дрешки и ще успееш....сигурна съм  Peace

# 33
  • Мнения: 641
Подбирай по внимателно дрехите и купувай само тези с който като се погледнеш се усмихваш и ти харесват.Отиди и си направи нова прическа.Отиди да ти направят масаж.Отиди на маникюр.Гледай се по често в огледалото за да видиш,че това което си мислиш не е вярно.Излизай на кафе с приятелки. newsm51

# 34
  • Мнения: 385
Радвай се, че е период, тоест ще отмине. Аз съм така винаги, по природа съм перфекционист и никога не съм доволна от това което виждам в огледалото, не съм доволна от това как съм изчистила вкъщи да речем и т.н. Така се живее много трудно знам, но... Все си мисля, че може и още, добре разбирам, че няма идеално, но пак се стремя към него и от цялата тая работа само оставам разочарована и това е.
Ако можеш не отдавай толкова значение на тези неща.  Peace

# 35
Така,
първоначално мислех да пусна темата от ника ми, но после се сетих,че имам доста познати, които четат тук и предпочетох анонимността, за което ви се извинявам.

Моля за съвети по един може би глупав проблем.
Напоследък се усещам, че съм ужасно смотана, не на място и недодялана...
Като облека костюм - независимо колко е скъп, го нося все едно ми е подарен.
Днес например бях на 1 изложение, имаше няколко фирми, чиито стоки ме интересуваха професионално, обикалях , обикалях то срам то чудо.
Най смешното е, че това, което ви описвам не е срамежливост..от известно време се усещам, че съм такава, и проблема се задълбочава.
Имали ли сте такъв период и как се справихте с него?
Нямаше да ви питам ако не усещах, че вече това започва да пречи и на работата ми.

И аз съм точно така, все гафя, все се чувствам не на място, голям срам, недодялани рефлекси, треперят ми ръцете като на ученичка.И чувството , че съм супер смотана, колкото и да се старая.Все едно чужд живот живея... Sad
  А преди време си бях друга, жизнена, ентусиазирана,  уверена, оценявана.Голяма мъка е сега.Моя проблем е , че  имам гуша.По точно страдам от Автоимунен тиреоидит.И всичко е заради него.Съветвам те да се изследваш, но  ти желая да не е това , а да е нещо временно.Успех  bouquet

# 36
  • Мнения: 400
Ако наистина смяташ,че проблема се задълбочава и не можеш да се справиш сама-потърси специализирана помощ /психоаналитик,психолог.../ До колкото разбирам проблема не е в дрехите,а в липсата на самочувствие.

Ей, като почнете така да пращате хората по психари ми идва такава сочна да ви тегля..  Sick едвам се сдържам просто.
Кой не му било ден, кой станал с гъза нагоре, кой не му пуснали, ако трябваше за всичко да търчим при психарите един здравомислещ нямаше да остане. 
Нали се сещаш,че не си единствена с дар слово по отношение на "сочните".Ама айде да не влизаме в личен спор.Най-първичното е да се хванеш,че проблема на жената е в дрехите.
Всъщност-радвам се ,че е намерила това,което е търсила с пускането на темата Wink

# 37
  • Мнения: 2 401
Нали се сещаш,че не си единствена с дар слово по отношение на "сочните".Ама айде да не влизаме в личен спор.Най-първичното е да се хванеш,че проблема на жената е в дрехите.

Да, разбира се, далеч по-мъдро е от един пост, да почнеш да ровиш в душата на човек и да го пращаш на психар.   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт