Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 496
  • 241
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 471
 Svetli, благодаря за съвета, още тази вечер започвам да го прилагам  Embarassed А по време на отпуската въобще няма да ни се размине Wink
  За съжаление мъжете са активни сутрин, а жените вечер - кой го е измислил това не мога да разбера  #2gunfire  #Cussing out

# 166
  • Мнения: 3 205
 любимото ми мъжле пък заспива рано вечер и иска да си наваксваме сутрин, ноооо newsm46 аз не мога да си отворя очите тогава. Дайте съвет, моля newsm12
 

Много познато. Ама при мен такива не минават. Чак взе да му харесва напоследък  Mr. Green

# 167
  • Мнения: 4 308
Сега се чух с моя лекар. Според него няма нищо чак толкова необичайно.
Стискайте палци, че в понеделник ще ходя на преглед Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 168
  • София
  • Мнения: 4 272
Вера, пак при същия лекар ли? И кое му обичайното на това кървене? Според мен, консултирай се и с друг лекар.
Слончетка, на мен проблемът май не ми е в липсата на секс. Този месец сме го правили 16 пъти и виж какъв е резултата Sad И през другите месеци се стараем, но все не става...Вече като си помисля колко сперма е отишла на вятъра... Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 806
Здравейте мили момичета.Как сте днес?Надявам се настроението да ви е  Laughing Аз преди малко се върнах от държавния изпит.В момента ми е много притеснено защото в 16.30 ч. ще излязат резултатите а аз до тогава имам чувството че ще #Crazy
Дай Боже Praynig да съм го взела и да имам с какво да ви се похваля.Искам да ви благодаря за подкрепата и за пожеланията за успех от вчера  bouquet
Слънчев следобед на всички Sunglasses Grinning Hug

# 170
  • София
  • Мнения: 4 272
Стискаме палци, Диме! Сигурно си го взела! толкова хора се  Praynig за теб! А кава специалност завършваш? По какво ти беше държавния изпит?

# 171
  • Мнения: 806
Завършвам "маркетинг" в Бургаския Свободен Университет и изпита беше точно сборен-ученото през годините от всички специални предмети.-по точно от последните 2 години.Изтеглиха две теми по които писахме и така след час и половина ще видим резултата....толково много искам да съм го взела дай Боже Praynig
Още веднъж мерси на всички за Praynig и подкрепата.
Прегръщам ви  Hug

# 172
  • Мнения: 437
....толково много искам да съм го взела дай Боже Praynig
Още веднъж мерси на всички за Praynig и подкрепата.
Прегръщам ви  Hug
Цитат

ВЗЕЛА СИ ГО, СИГУРНА СЪМ! Simple Smile Hug
Не се притеснявай всичко ще бъде наред! Peace

# 173
  • Мнения: 471
Лея, ние пробваме от 6 пълни месеца, обаче два от тах пропуснахме заради антибиотици и сесия и може да се каже, че чак сега ни хвана нещо мързела, иначе през останалите месеци доста сериозно се потрудихме, дори в единия имах чувството, че не сме ставали от леглото и накрая разочарованието беше страхотно, аз затова малко съм притеснена и съм си направила такива планове.
Но както казах и преди, горе главата, всичко ще се нареди и скоро ще гушкаме поне по едно бебче  newsm10 Сигурна съм, само не се притеснявай и то ще си дойде само.
Аз днес чакам да дойде в офиса сина на шефа ми, той е на една годинка и ми е едно  хубаво, надявам се, че ще ми дадат да го погушкам малко Wink
Хайде, още съвсем малко остана до края на работната седмица. Поздрави на всички момичета от мен  smile3525

# 174
  • Мнения: 1 329
Този месец сме го правили 16 пъти

Абе хора, как 16 пъти.
При нас повече от 10 не върви, дори и в младоженския период.
Ами честно да си кажа,  newsm56, седмица преди цикъл нямам никакво желание за кекс. И като проим 1 седмица - цикъл, остават 2 седмици ползотворни от месеца.

Само аз ли съм така?! newsm78

На мен ми се струва абсолютно нормално Crazy

# 175
  • София
  • Мнения: 4 272
Дарилка, ами лято е, разгонени сме Wink И като ходим по-разсъблечени и се желаем повече Embarassed А иначе през зимата правим секс около 12-14 месечно. Всеки си има различни нужди. Няма нормално и ненормално в тая работа. Колкото ти харесва - толкова е нормално Grinning

# 176
  • Мнения: 6 999
Ео, браво за купончето и за подаръците...ама сега ме гризе едно любопитство как ли изглежда туй готиното момче newsm78 Мара-любопитната се интересува ми ли нещо между вас...само приятелче ли е...Ама само ако си в настроение разказвай Wink
Айде, в настроение съм Wink 185 цм висок, слаб е, но мускулест (в смисъл на килограми лек, но с добре развито тяло). Много е силен, мен ме носи на ръце и аз много се кефя, никой не ме е носил така Grinning  С дълга черна къдрава коса и мътнозелени очи. Като излезе от банята, къдриците му са много сладки. А че е повече от приятелче...май вече стана ясно Mr. Green Макар че е твърде бързо някак си и май прекалено задълбочихме нещата, от две седмици сме неразделни, първо аз за 4 дни у тях, прибрах се за 2, после още 2 у тях и после той 3 в София и 5 в Пловдив с мене...Сега като си тръгна и ...някак си е странно да го няма при мене  Crazy Казва, че неговата къща вече е и мой дом и ме пита "Кога ще СИ дойдеш"...По-странното е,че вече и аз така говоря,кога ще СИ ида...и не ми се прибира в София, а при него...Я ми ударете един шамар, не трябва така сериозно да приемам нещата baby_neutral Blush newsm78
За бройката секс няма да се изказвам, ако можех, щеше да е денонощно Blush

# 177
  • Мнения: 9 110
Как се казва тоз убавец Mr. Green Важното е да си щастлива, а явно си Crazy Явно е луда любоФ щом толкова набързо станаха нещата, нормално е да има и задълбочаване Wink

# 178
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, ЕО! Браво! Направо ти завиждам! С хубаво, високо гадже! Влюбени!!!! Сууупер! Искам и аз отново да съм на 21г.! Какви години бяха! Имах си гадже, високо 194 см, мускулесто, много красиво...ех, спомени...какви изпълнения бяха!
 Тичай сега при красивия момък, а недей да висиш по форумите! А, как се казва красавецът?

# 179
  • Мнения: 6 999
Тичай сега при красивия момък, а недей да висиш по форумите! А, как се казва красавецът?
Вързана съм в Пловдив за рождените дни на мама и татко, после си хващам багажа и право при него Hug Казва се Христо, а аз като му се размекна едно "Ице"...Че понеже като бях малка и разправях,че тва е най-гадното име, с което могат да нарекат мъж...Не Христо, а да му казват Ицо...Много ме дразнеше... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт