Как тренирах-6

  • 19 125
  • 441
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 678
Ох..аз от краката онзи ден..имам такава мускулна..но чак днес ме удари...ама аз съм си виновен...ако бях пил добавките навреме...нямаше да имам....сега цял ден в леглото...даже с една патерица ходя..като ставам......и тренировката днес пропуснах ooooh!
..утре...ще видим.....гръб трябвада правя..за кардио дума да не става Mr. Green

# 406
  • София
  • Мнения: 58
Днес крака, ръце и 20мин кардио  jump

# 407
  • Мнения: 2 751
20 мин. крос тренажор, корем.

много съм доволна от л-карнитина. дава много енергия и много се потя. дано има и ефект скоро  Flutter

# 408
  • Мнения: 18
И аз да се запиша Simple Smile Вече месец откакто поднових тренировките в залата и се чувствам страхотно!  newsm44 Засега ходя три пъти в седмица, надявам се след месец да увелича с още едно посещение  Simple Smile Имам да свалям едни три килограма, но това ще стане след кърмаческия период  Peace Иначе и днес минах през гръб, ръце, корем, задно, предно бедро...

# 409
  • Мнения: 4 678
Днес-гръб+30 мин пътека Hug

# 410
  • Мнения: 2 035
Oпалянка ето ме и мен  Laughing

Поци
, значи си се възстановил щом си пак в залата днес  Laughing
Иначе аз правих същото като теб  Mr. Green +  още едни 20 минутки пътека в началото за загрявка.

kalli, виж наистина как е с тоя Л-карнитин и ако останеш доволна следващият път да си взема от него. С тоя Липозан и аз се потя като бясна имам вече релеф, но ни кело надолу  Rolling Eyes


# 411
  • Мнения: 4 678
Стеф...почти Mr. Green..ама малко излъгах Whistling
..пътеката ми беше само 5 мин..щото още ме болят Laughing

# 412
  • Мнения: 2 035
Ауу на тва малко ли му викаш, да не сме се събрали тука да се лъжем я Whistling ама айде като се има предвид кракобола ти ти е простено   Mr. Green

# 413
  • Мнения: 4 678
Ауу на тва малко ли му викаш, да не сме се събрали тука да се лъжем я Whistling ама айде като се има предвид кракобола ти ти е простено   Mr. Green
..извинявам се..но понеже имам програма..постовете ги пиша преди тренировка Mr. Green..и по някога се разминават Laughing

# 414
  • Мнения: X
тренер, какво мислиш за кикбокса?
при нас започва такава тренировка и май ще се пробвам

# 415
  • Мнения: 4 678
тренер, какво мислиш за кикбокса?
при нас започва такава тренировка и май ще се пробвам
..ако аз съм ...тренер Laughing

...супер. Hug...ама си пази краката Peace..и ползвай всички протектори Peace..без да се срамуваш Peace

# 416
  • София
  • Мнения: 58
70 етажа през стъпало  running

# 417
  • Мнения: 11 747
днес - 13-ти час Каланетика '10 в 10'

# 418
  • Мнения: 4 678
Днес...вело...40 мин Peace

# 419
  • Мнения: 62
Днеска тичане 1 час.
Утре пак 1 час тичане

Общи условия

Активация на акаунт