Кипърска царска туршия....(17)

  • 21 443
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 456
Ха, благодаря!
Аз преди две- три години си слагах пак от тези и
малко ми беше терсене дорде свикна да си закопчам сама
дрехите, ама за всичко си има чалъмче... Mr. Green
Точно и аз снимах моите ноктета
цък
и
цък

# 271
  • Мнения: 903
Ейййй, ама голямо куче съм...  animal037 - как само ги намирисах винцето и мезенцето и тутакси дотърчах...
Е на`тва му се вика виртуален нюх да имаш, а?! Mr. Green

Та, ха наздравичката, Муцонке и честити ти нови нокти...  pletka .... Ся`остава да ти пожелая само един добре изваян мъжки гръб, който да дращиш с тях... Wink  /ако не си си го подсигурила изпредварително де,
че знам ли - ти си от потайните блондинки и сама няма да си признаеш... Whistling
... пък и то не всеки си развява интимните прлеживявания пред цял форум кат`мене, я! Joy Joy/

Жужи, душко, тоя вашия кличмо май се оказа по-голям бетер от моя компчо... Crazy hahaha hahaha

Аз съм кратичка щото пак се мъча да готвя едновременно с писането тук.., пък с тая моя печка-бързопечка УЙде ми манджУта та загорЕ #Crazy... Че бях ви казала че не съм от най-запалените готвачки  chef.., ама да не вземе пък да излезе че съм ви излъгала - демек да си окаже, че съм  си баш "запалена готвачка"..., ама в буквален смисъл... - разбирайте да трябва да търча към печката с пожарогасител... #Silly rotfImbo rotfImao

По-късно пак ще се включа...

# 272
  • Мнения: 5 001
Муцее,честити ти ноктенца  Hug Hug Hug

Блонде,ама всеки път като те чета и ми се повишава настроението  Joy Joy Joy Joy
Много ти харесвам стила.Свежарски! Blush

# 273
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодарско за поздравите!   bouquet

Блонди, и аз точно тови казах,
че като подушите мръвката и пиячката ще се явите... Joy
А за дращенето ся` да се разберем.
Не си жертвам ноктите аз за такива дейности Naughty,
пък ако ще и да е на гърба на Аполон.  Mr. Green
А, по повод на интимните преживявания
аз в последно нреме попадам все на такива едни съвестни и
сериозни господа, та няма за какво да им се хванеш и да обсъждаш! Joy

Мастерче
, ма ти не знаИш ли, е Блондито си
е истинско съкровище!

# 274
  • Мнения: 1 196
Здравейте,момичета,
Благодаря ви за отговорите и посрещането! Hug
Благородно ви завиждам за топлото време и красотите,които виждате в Кипър - моята сбъдната мечта и прекрасните спомени от страната на Афродита!Все се шегувам,че тя е без ръце,защото й се измъкнали от много танци! Grinning
Ще чета назад из темите,за да видя какво сте си писали!И може пак да намина,ако има нещо да ви питам! Heart Eyes

TheNMaster,аз по принцип съм живяла в Ямбол.А от 10г. съм в София,но може и да се познаваме от някъде! Peace
Ето малко студени норвежки снимки от мен!
http://www.sushinemery.snimka.bg/album.php?album_id=307227&pid=8845072

И за кулинарите,ето една питка без яйца и от мен!Не съм я правила,признавам си,но я имам под ръка!

1 кг брашно
20 гр мая
600 мл топла вода
1 ч.л. сол
1 ч.л захар (може и повече, ако искаш да е по-сладичка)
100 мл олио
1 с.л вода


Маята се размива в 200 мл вода, захар и малко брашно. Оставя се за 20 мин. да втаса на топло, покрита с кърпа
Пресява се останалото брашно и се омесва еластично тесто като накрая се прибавя солта и олиото. Тестото трябва да е еластично и меко. Оформя се на топка и се поставя в намаслена купа. Покрива се и се оставя да втаса за час и половина или докато не увеличи обема си 2 пъти
Оформя се на питка.
Отгоре се намокря с вода и се украсява с фигурки (по желание)
Пече се в предварително загрята фурна на 190 градуса за 25-35 мин.

Сърдечни поздрави! Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 39
Здравейте, здравейте...

Нали си знаете, че макар да не съм писала скоро, ви чета при всеки удобен момент...
И си знаете, колко ви се радвам... Нали?
TheNMaster, напълно те подкрепям относно стила на Блонди. Страхотна е... пу-пу-пу, да не и е уроки...  newsm47
Муци, страхотен френски маникюр...
Колкото до теб babka_jabka, отново доказа, че си бабка, но в кавички...
Жужка, стоплихте ли се вече?
SunshineMery, привет и от мен и добре си ни дошла...

Приятна вечер на всички! lovekiss

# 276
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Павлинка , благодаря ти за милите думи.  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Не съм много дърта само 41 лазарици съм , но е важно духа , не годините.  Peace

# 277
  • Мнения: 39
Ох, ох, ох...
Къде миличка ми Жабка, тръгна да се правиш ти на бабка?...
Че то ние сме почти набори...
  smile3503

# 278
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Павлинка , тъй е кой се е женил рано , после рано баба става.  Laughing
Да сме живи и здрави пък кой кога му дойде.  Wink

# 279
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Лека нощ и сладки сънища!

# 280
  • Мнения: 5 001
Добро утро на всички  Hug Hug Hug Hug Hug




Блонде къде си бе слънце? Айде,че нещо много мрачно навън....Кажи нещо,та да грейне деня  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning хи-хи-хи....

СъншайнМери... Hug Hug Hug
Разгледах аз снимките...Да оплакна окото с познати гледки  hahaha hahaha hahaha hahaha
Кат' каза Ямбол.....Познаваш ли Мария(пиано и пее) и Милан Хлебарови(саксофон,китара и пее)? М? Те сега работят дуо... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Иначе ви видях аз,ама не се познаваме лично....Само виртуално Mr. Green хе-хее....Нищо де.Може някой прекрасен ден и да се срещнем.... Whistling Whistling Whistling

# 281
  • Мнения: 903
Добро утро момичета-кокичета, ПДД /нищо че пак се покри Wink/ и бабЕта /ама на години кат`момЕта Mr. Green/!

Мастерчето ме изпревари със закуската, затова от мен само като допълнение ------>

плодове разни
за вкусове разнообразни!

 
Цапнало мЪЙ`нещУ Ут сутринта
в стихУ(й)творна формЪ да ви ги редА...
Съща съм кЪт`неква пУИтесЪ..,
ам`да сЪ веч`спра, чИ сЪ УтплеснЪх.
Joy
/АйдИ нЕма нужда от аплУдисменти за мойте пУетични спУсобности Hands Clap  - все пак и да пляскате през компа нИ могЪ да ви чуя... Laughing/

И най-вече да не забравя за кво влязох в темата де... - Понеже иде 20-та страница, имам идея за новото ни заглавие:
"Кипърска 18-та пълнолетна и предновогодишна тема"

Сега вече се изпарявам, че трябва и задачки да отмятам...
И понеже днес е  smile3558 само ще ви напомня да не се преработвате!
Mr. Green

Усмихнат ден на всички!  Nature Partly Sunny

# 282
  • Мнения: 5 001
Браво Блондееее

# 283
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
напълно съм съгласна няма какво повече да допълня Joy Joy

добро утро бе хора ..... Hug...гледам на мохабет сте го ударили и сте се черпили ми аз как така не съм надушила мезенцето  newsm78 newsm78..нещо май форма взех да губа hahaha
муцее ейййййййй страшно маникюрче ....  bouquet Laughing Laughing....аз най добре те разбирам колко години чакаш за такова творение на чудесата ... Heart Eyes Heart Eyes...айде внимавай сега да не вземеш да чупиш някой нокът кат обуваш малката ...... Mr. Green...никакви чинии  Naughtyникакво рязане на салати и луканки  Naughtyникакво оправяне на кревати Naughty.......това са най опасните зони  ooooh! Twisted Evil Twisted Evil....слушай кака тя знае Twisted Evil
съншайн мери ейййййй толкоз много сняг не съм виждала от мноооого години .... Sad....гледай сега радвай му се докато си там че като дойдете живот и здраве тука знаеш как е Heart Eyes
Жужка имам съмнения за тоя климатик  newsm78....да не би майсторчето да ти е хвърлил очо и да го разваля нарочно Twisted Evil..шшшшшшшшшт да не чуе мъжо че ще го бутне от стълбата Joy

бабке Жабке ама и ти едни нокти си издокарала суууупер.....  bouquet

ейй верно бе наближаваме за нова тема.....Муцка искаш ли помощ за заглавието или вече си го измислила ..... newsm78

# 284
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте мили девойки!..... Hug

Минавам съвсем на бързо, че излитам след час.

Кати, не само заглавие ами и новата темичка трябва
да пусне някой, ако изпишете 20 страница докат` се върна.
Не съм сигурна, че ще имам комп наоколо. Tired
Ще ме порщавате, но нямам време да прочета напред!
Обещавам като се върна ще гледам подробно.

Весел ден и до скоро!  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт