Кипърска царска туршия....(17)

  • 21 380
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 577
Аууууу ,Муцанке,тръгваш ли??????
Весело изкарване  Hug
Ще се оправим -ще се разберем.Лек полет и да се върнеш с пълна торба приятни емоции.  Hug
Да не забравиш да вириш носа,най-хубавата ще си все пак!  Hug Heart Eyes

# 286
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ауууууу да му се невиди пак изпуснах..... Sad
Муцанка приятно изкарване ......най-хубавите емоции ......някой красив батко..... Twisted Evil.....сааааамо за теб.....да си го хванеш под ръчичка и айде в БГ-то Heart Eyes
Мноооооооооооого целувки от мен..... Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Кандидат за новата тема .... newsm78....да се изкаже от сега да си нямаме после две -три теми да се срамим тук пред Систъра Mr. Green

# 287
  • Мнения: 577
Аз тема не съм пускала  Embarassed а камо ли с такива екстри с доп.информация и сайтове на 1-ва стр.   Blush Давайте,кажете--------- кой е по-запознат с подобни начинания.....
Бабчета, помагайте-нашия гений замина да потанцува и разпространи българската хубост по света

# 288
  • Мнения: 903
Въй,въй,въйййййй, Mr. Green  изпоизтървах Муцонка да я изпроводя както подобава..., ама нищо сигурна съм че моите положителни мисли и пожелания ще застигнат самолета, на който вероятно вече в момента лети... И като една добра фея-орисница, тъй ще й нарека за бала...:

Муцонке , приказно де си изкараш
на принц чужбински главЪтЪ да замаяш  /мож`и двете глави  Wink/...
И на изпроводняк, да н`забрайш - за нишан чипика си ти изпусни.
тъй момъкУТ подир ти да моЙ в БГ да дотърчи!


П.П. А сега по същество - аз за новата тема предложение за заглавие дадох по-напред..., ама до тук съм - изявите ми стигат само на творческо-идейно ниво Blush.., пък за оформлението вече... Освен като я изпишем 20-та страница, да пусна новата тема със това заглавие /-моето, разбира се ако нямате други по-оригинални идеи/, ще намеря и някой подобаваща картинка, пък линковете ще ги допълни Муци като се върне... Освен ако някой не се наема изцяло да я свърши работата де... Rolling Eyes

П.П. на П.П.  Mr. Green  Пфууу, сега се сетих, че ако я пусна темата аз, Муцка няма да може да влезе за да я допълва... Ще трябва да ми ги праща нещата евентуално на мен с ЛС, че аз да коригирам, пък то времето за нанасяне на корекции може да е минало... ooooh!  С две думи горното ми предложение излезе тъпо-тъпо  #Silly .... И сЯ`кво?! - Пак до под кривата круша!...Ами.., да си кротуваме уикенда и да чакаме завръщането на Муцанка... smile3560  Освен, както вече казах, ако някой не се наема изцяло да я свърши работата де... Whistling

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 17:42 от blondy-mamma

# 289
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
девойки не се шашкайте по късно ще се включа че сега съвсем нееееееммам батерии на компа  Mr. Green
и ще отворя аз новата тема с оглед на това че Муцонка може да сЕ включи после чрез моята паролка щото нали я знае Mr. Greenи да оправя какво където трябва а от вас моля предложения за заглавие приемам до девет вечерта после пууууускам квот се сетя плюс имайки предвид и Блондони Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 903
Аааа, Катюшче, бравос за инициативността! Hands Clap
Аз пък таман пак щях да си предложа услугите.. Mr. Green.., ама вече качествени bowuu  щото взех че "открих ключа за палатката" - демек разучих как става номера с тия линкове със изписано наименование /че те ме притесняваха/... То се оказа фасулска работа, ама да ти я каже някой наготово - бижучка.., пък аз все едно топлата вода открих...Joy 
Обаче пак си има работа за целия китайски народ линк по линк да ги оформя..., та щом има чалъм Муци после с твоята паролка да ги донатъмани нещата, аз ще си скатая офертата за някой друг път ако се наложи. newsm47

# 291
  • Мнения: 5 001
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356443.new#new

Общи условия

Активация на акаунт