За пушенето по време на бременност

  • 6 500
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 723
ОК,Руска,няма нужда от толкова усилия Simple Smile


 Колкото до написаното пт Руска - казали са го не един или двама специалисти, но става дума за пристрастеност към никотина. Тогава при ряско отказване на цигарите е възможно да се стигне до негативни последствия

Е,точно това не е вярно-по-скоро важи за чисто психологическата пристрастеност Simple Smile
Както и да е , няма да споря.Аз спрях да пуша рязко и нямах никакви физиологични притеснения,като изключим леко чувство на празнота в началото.Важното е човек да си даде реално сметка,че наистина,ама изобщо няма нужда от цигари и пушенето е една пълна глупост,която само те заблуждава,че ти дава нещо.Ей това е най-трудното за осъзнаване...

А за кърменето и пушенето-на мен ми е понятно,аз съм го правила.Не се гордея с това и не насърчавам никой да го прави,щот само аз си знам кво ми е било.



...противоречиш си нещо...
Как така психологиески спря да пушиш по време на бременността,
пък после- когато чрез кърмата всичко отива в горкото ти бебе
ти нямаше воля да се владееш? Thinking

# 106
  • Мнения: 6 274
Аз не мога да разбера какво става в тази тема ?!  Shocked
То сме простачки, то не ставаме за майки....   ooooh!
Не знам ....
Дали да не информирам модератор...
 Thinking
Явно наистина възпитанието липсва при някой от пишещите тук, но така, като гледам, май не е при нас, простите пушачки, дето не ставаме за майки, защото дотук не видях никоя от нас да е използвала какъвто и да било обиден епитет спрямо другите, които са "сложни и стават за майки"....

# 107
  • Мнения: 1 924
Руске ,не си противореча,ти не си чела внимателно кк съм спряла цигарите Mr. Green
(Бях писала няколко стр. напред)И то ей ся наскоро ги спях.През бремненността не пушех,защото ми се гадеше от тях...във всеки един аспект.След раждането тва гадене премина,за нещастие
С книга спрях!Която ми помогна да си разкарам психологическата пристрастеност.А това действие не се състои в непрекъснатото повтаряне "Пушенео вреди на мен,на моето бебе,на всички"...бланлабла.Ако ставаше така,тая тема нямаше да я има.

# 108
  • Мнения: 27
Хей хей спрете се... тук не е мястото да се сочим с пръст и да коментираме, коя каква майка е... Всяка сама преценя, как да си гледа детето... дадох Ви пример с моя близка, сега момичето не пуши, но каква полза ??? Не казвам, че е лоша майка...напротив сега се грижи отлично за детето...
 Понякога вършим неща, които не знаем как и върху кой ще рефлектират. Но след това сами си носим кръста. Не на моята съвест ще тежи...
 Като порасне детето ми само ще избере да се или да не се трови ... аз й давам чисто начало

# 109
  • Мнения: 7 723
Руске ,не си противореча,ти не си чела внимателно кк съм спряла цигарите Mr. Green
(Бях писала няколко стр. напред)
С книга!Която ми помогна да си разкарам психологическата пристрастеност.А това действие не се състои в непрекъснатото повтаряне "Пушенео вреди на мен,на моето бебе,на всички"...бланлабла.Ако ставаше така,тая тема нямаше да я има.
Верно е- не съм чела...признавам си. Blush

Феникс, от личен опит знам, че с бля- бля- не става.
Първия път ми беше толкова лошо,
че и по телевизята да видя цигара,
...или само да си помисля за това и ми се драйфаше...
Така и не запалих.
Вторият път, обаче ми се допушваше и съм си запалвала-
признавам си. Хормоните си правят шеги с нас по някой път.

За това се дразня от крайни изказвания като:
Що за майка ще стане от тая, дето пали, докато бременува?
...лелеееееее, пък и бира пие... ooooh!
...и има претенции да се нарича "мама" ooooh!
...а пък и чесън хапва...и патладжан...токсини мушка на корем... ooooh!...

Аман от идеални в тоя форум Sick
 
А темата така или иначе я има (поредната такава)
и ние просто изказваме мнение в нея... Wink Hug

п.п...и знаеш ли кво?
Имам претенции, че съм "мама"
...и то добра мама Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт