Бургаски майчета добрички, за Коледен базар се стягат всички /16/

  • 17 792
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
честит рожден ден Мариета!пожелавам ти много здраве и късмет!

Ками аз съм на линия ама преди малко станах и за това чак сега пиша.ако още мога да съм ти от полза  Whistling

# 16
  • Мнения: 738
Ето ги и моите нещичка!Дано да ви харесат-приемам всичко и критики и похвали!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=310414&pid=9007036

И да напомня-кутията за даренията ще е от мен!

# 17
  • Мнения: 1 267
Гинче, страхотни са!
Много оригинална идея.

# 18
  • Мнения: 521
и на мен ми харесаха Simple Smile

# 19
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Добър вечер bowuu

# 20
  • Мнения: 176
Честит празник, момичета! Много здраве и щастие на всички.

Разписах се в албума с няколко свещници и едни късметчета, които може да поставим до кутията за благотворителност, така че всеки пуснал парички вътре да си тегли (нещо като знак на нашата благодарност Wink). Очаквах да се видим в сряда, за да ми дадете мнения и препоръки, но в крайна сметка можете да го направите и тук, а аз ще се постарая да присъствам на някоя от следващите срещи.
Ако накрая ми помогнете с цените, ще ви бъда благодарна.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=310414&pid=9013766


# 21
  • Мнения: 950
Аз пак последна   Flutter   Blush   ,но все пак  искам да пожелая на  всички ви много здраве /за празника който вече мина  Innocent /

Мариета пожелавам ти най -вече здраве  Peace  ,щастието е налице /сладураната Ния  Heart Eyes / и големи успехи да имаш във всичко а добрите дела да са още повече  Hug    Kissing Heart hbdtu

Утре и неделята почивам и смятам да довърша  2 -3 проекта още и ако нямам къде да ги складирам ще хелпнете ли  newsm78   Flutter  Бях на всичко по 1 лв/този към гарата дето е на ъгъла големият /  и си взех малки комплекти за аранжиране стават имаха различни евтинджос бяха  Peace  а на немският имаше топки много готини различни големини и имаха даже намаление .

Радвам се че нещата са задействани Peace  въпреки че не успях да помогна  .

 

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 01:01 от sisa g

# 22
  • Мнения: 521
здравей,свраче,здравей  Grinning

сисе,за складиране имам цяла стая,при мен проблема е в продукцията - хич я нема  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 440
Честит рожден ден, Мерелин! Много здраве, любов и много доброта около теб   bouquet
Чета ви редовно, тези дни не успявам да свърша нещо полезно, но до базара все ще успея още нещо да приготвя Peace

# 24
  • Мнения: 527
Мерелин, честит рожден ден и от мен  bouquet, макар и на патерица.
Ками, честит рожден ден . bouquet
Качих няколко неща в албума.

П.П. Имали сме още една рожденничка-alabalaxx.bouquet това е за теб.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 16:19 от попи

# 25
  • Мнения: 738
Ками, честит рожден ден и от мен!!!Да си жива и здрава и все така изпълнена с желание за повече щестливи детски очички!Нека всички в къщи те слушкат много и не те ядосват! bdbaloni

# 26
  • Мнения: 143
Чак сега я виждам тази тема  ooooh!
Записвам се и аз за участие в базара, ще кача по-късно нещата в албумчето.

# 27
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
На Ками, на alabalaxx и на МЕРЕЛИН, пожелавам от сърце ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   newsm51! Бъдете все така мили и всеотдайни  Heart Eyes и ..... нека ентусиазма в името на децата никога не ви напуска  Hug

Аз набързо профучавам  Mr. Green .... Ще пооправя 1вата страничка, обещавам  Peace и без това имаме доста ново инфо  Whistling

И набързо да дам отчет  Peace
В София, профучах през Джъмбо ... и понакупих това-онова, не устоях на изкушението  Mr. Green
За съжаление перфоратори специални нямаше  Rolling Eyes, но взех ножица с 3 накрайника на приличната цена от 3 лв. + още различни видове лепенки + дребни нещица за украса, както и нещо от рода на лепило с брокат няколко вида....... повечето неща ми се видяха на прилични цени от рода на лев, два, най-много три  Wink
Следващата сряда, на сбирката непременно ще ги донеса  Peace


А това, което се е случило с фигурките на нищо не прилича  Twisted Evil Човек вече да се чуди на коя компания да се спре, тамън доволен .... и вземат нещо да издънят  Twisted Evil
В понеделник следобед, планирам да мина през ПУ .... да им отнеса картона + малко дрехи  Peace.... някой ако има неко за тях да свирка   Whistling
Ками, успя ли да им вземеш контура  newsm78

Иначе гледам, напредвате   Hug Страхотни сте  Heart Eyes

sna - чудесна идея за късметчетата  Peace

# 28
  • Мнения: 950
Да побързам да честитя на рожденничките  Party

Ками  newsm59  ura  party023  да си жива и здрава и все така весела засмяна и добричка  Hug

ала-бала и на теб честито и много здраве и щастие   bouquet nbirthday

# 29
  • Мнения: 521
ми то много рожденички много нещо!да сте ни живи и здрави ! newsm51

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт