Уволняват Коритаров!

  • 3 053
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 113
http://dnes.dir.bg/2008/11/21/news3633236.html

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 15:51 от Georgieva

# 1
  • София
  • Мнения: 2 806
Не мисля, че сутрешният блок ще е това, което беше досега. Sad Не вярвам Лорчето да се справя сама без него, те си имаха и закачка и бяха добър екип, но ще видим.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 797
Знаете ли какво е станало?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 806
Не са казвали подробности, аз слушах новините по радио FM+, но нищо по- различно от горепосочената статия. И аз съм любопитна иначе.

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
И кой ще го гледа това предаване тогава?

А ние какво с какво да го заместим сутрин?!  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402
А? Ама сутринта беше на екран?! Как е възможно ей, наистина няма свобода на словото!
Много важен тоя Златев, ако това е причината направо нямам думи.

"Здравей България" изобщо няма да е същото  предаване, съжалявам но го гледах заради Коритаров.

# 6
  • Мнения: 1 475
И сега какво ще гледам, сутрин???? Sad Много ми допадаше, как водеха двамата, като двойка! Това всъщност за мен беше и най-успешното публицистично предаване в Нова!

# 7
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Поредната комунистическа гавра....Иво Инджев , сега и Коритаров..къде живеем по дяволите  Sick

# 8
  • Мнения: 182
Коритаров е изключителен журналист за мен!Професионалист като него няма да остане без работа,но предаването за което е уволнен беше съвсем нормален лайф-един от стотиците ,които е правил.Незнам на кого от олигарсите е уронил авторитета,но за сетен път се убеждавам,че в тази държава играят само парите!Ще го гледам в която и кабеларка да отиде!Както й Маргарита Михнева,както и Ифандиев!

# 9
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Жалко, много жалко за него! Ей, в много мерзка държавица живеем, мамка му! Sick

# 10
  • Мнения: 674
ЕЕЕЕЕ много ме е яд,той ми беше любимец  #Cussing out
 Тея в нова телевизия са се побъркали наистина.

# 11
  • Мнения: 1 367
Аз гледах въпросното предаване.Г-жата си каза каквото имаше да си казва,спомена името на Златев и Коритаров на секундата поиска да се свърже с него.Човекът си свърши работата-даде възможност на засегнатата страна да изкаже мнение.Даже имам смътен спомен,че Коритаров планираше да покани Златев да му гостува в студиото,а не само по телефона.Даже и малко да не ми допада завързаният стил на изразяване,за мен той е един от най-добрите в професията.Жалко,смятах,че такива неща в Нова не се случват,но съм се лъгала.
Поредната комунистическа гавра....Иво Инджев , сега и Коритаров..къде живеем по дяволите  Sick
Иво Инджев не е единственият пример за слугинаж в БТВ.Не говоря празни приказки.

# 12
  • София
  • Мнения: 255
Сещам се за Ники дойнов и Мия Сантова. Тогава съм сигурна, че никой нескучаеше с тях. Поредната глупост.
Какво ще гледам сега сутрин се питам?
Гледах Нова само заради тандема Лора-Коритаров.
Бареков ще го пропусна............................

# 13
  • Лондон
  • Мнения: 403
Кой ли ще го замести?Само да не е Ники Кънчев или Милен Цветков.

# 14
  • Мнения: 2 957
Ееее...ужасно съм разочарована!
Бяха страхотен екип с Лора Крумова.

# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
И сега какво ще гледаме??? newsm78Коритаров е един невероятен  журнапист и няма да остане без работа.......Ей, няма свобода на словото!! Продавал бил земи на Златев-такава тъпня измислиха!! От понеделник сменям канала!!!  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 645
Поредната комунистическа гавра....Иво Инджев , сега и Коритаров..къде живеем по дяволите  Sick
в  България  Joy Joy Joy Joyиначе има свобода на словото hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-11-22&article=25673

Това е от Стандарт по въпроса.

Харесва ми стила му на интервюто - малко като на разпит.
Иначе гостите все едно декламират наизустени фрази.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 524
Само на мен ли не ми допадаше Коритаров?

# 19
  • Мнения: 327
Жалко,много бяха готини с Лорчето
сега с кой ще си пия кафенцето newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 124
Жалко за любимият ми сутрешен блок,тази сутрин тв-то си беше на нова но Коритаров липсваше  Naughty

# 21
  • Лондон
  • Мнения: 403
Не знам, дали Коритаров е трябвало да бъде уволнен,но знам ,че стайлинга на Лора трябва.Днес Лора беше в траур.Може  да имаше протестна нотка.А като я вида в моряшка фланелка,направо е Попай Моряка.

# 22
  • Мнения: 233
Виждате ли, че в BG няма нито една обективна медия, всички са купени. А от Бареков ми се повдига. Поне Нова гледах, сега вече и нея не мога. Аман от продажници.  #Cussing out Коритаров, ние сме с теб

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Нова плаща скъпо на Коритаров за уволнението


Ще ми липсва сутрешния блок, сега не е същото само с Лора

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Въобще вече не го гледам!! Peace

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 09:40 от dianivo

# 25
  • Мнения: X
Само на мен ли не ми допадаше Коритаров?
не само на теб!!! Рядко противен човек! Вчера вечерта беше в СКАТ и затвърди мнението ми - рядко противен човек!

# 26
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Само на мен ли не ми допадаше Коритаров?
не само на теб!!! Рядко противен човек! Вчера вечерта беше в СКАТ и затвърди мнението ми - рядко противен човек!
Да не си от Правец??? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 6 302
Моля, кажете какво е било снощи по СКАТ. Сутринта зрители се обаждаха на Лора във връзка с това предаване, но ... аз поне не разбрах кой какво е казал. Намесваха нещо и Кеворк Кеворкян.... Ако някой го е гледал, нека разкаже с 2-3 изречения. Мерси предварително.

........... Наша съфорумка с ник E206 ми изпрати на лични следното: http://www.kafene.net/gossip.html
Става въпрос за снощното предване по СКАТ с участието на Коритаров и включване по телефона на Кеворкян.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 16:24 от Zazolinka

# 28
  • Мнения: 31
Ето какво разбрах аз по-въпроса http://dnes.dir.bg/2008/11/25/news3650671.html

# 29
  • Мнения: 31
Виждам,че тук всички съжалявате за това,че са го изгонили!Аз също го гледах,беше добър водещ,но аз напълно вярвам,че е изнудвал Златев!И смятам,че такова нещо се наказва с  поваче от уволнение!Все пак имайте в предвид в коя държава живеем!Тук всеки които може взима,независимо по какъв начин!А и досието му на агент!!!!!Може и да е най-добрия водещ,но няма право да прави така!

# 30
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
В СКАТ се разигра следната драма. В първото предаване гостуваше Коритаров, а предаването беше на Велизар Енчев. Коритаров уверено обясняваше, че не е виновен в случая, че всичко е преднамерено. Обади се ПР на Златев, някоя си Дарина ...дрън и жената обясни, че Златев има доказателства за вината на Коритаров, но понеже не искал да се занимава с него, бил доволен от уволнението му и нямало да се оплаква в съда. След това се обади Кеворкчо, който каза на Коритаров, че ако е невинен, ТРЯБВа да съди Златев, а ако не го съди, значи е виновен. Да не преразказвам цялото тричасово предаване. На следващата вечер Кеворкян гостува при Енчев и пак обсъждаха Коритаров. Свързаха се със Сашо Диков, който според мен каза истината (още повече, че той е куче и ги надушва нещата). Според Диков Коритаров наистина е имал контакти със Златев и са се пазарели за един имот, но това, заради което е уволнен Коритаров НЕ Е истина, защото редакторката на "Здравей, България!" е открила тази жена Мария Цветкова (собственичка на ТЕЦ- Правец, чрез която УЖ Коритаров изнудвал Златев в ефир) и тя му я натресла за интервю. Това е в общи линии.

# 31
  • Мнения: 2 957
Ето кой ще е "новият" водещ, който ще партнира на Лора в "Здравей България" :
http://www.dnes.bg/article.php?id=63904
...лично аз много се радвам:)

# 32
  • София
  • Мнения: 1 524
 Thinking Накрая ще почна и да го сънувам този Милен бре.

# 33
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Да, ама е убавец!!! Laughing

# 34
  • Лондон
  • Мнения: 403
Няма ли в тази държава умни ,млади и образовани хора?Егати и държавата!Или Ники Кънчев/щеше да се пребие горкия да танцува ,само и само да го дават по телевизора/,или Милен,Венета и Миглена еди чия си.Сякаш в тия университети учат само за певци и певици? Пък после младите напускали  България.




п.п.Между другото това, че ще е Милен , преди време го предвидих,Даже май в тая тема беше./какви способности имам тц тц тц тц /

# 35
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами що не се кандидатираш ти за водещ! LaughingМоже да не те знаят колко талантлива си? newsm78

# 36
  • Лондон
  • Мнения: 403
didiela  ти добре ли си?Смяташ ,че няма умни млади хора  в България ли?И някъде да съм казала ,че искам аз да съм водеща?Защо си мислиш ,че само Милен е "убавец"?Уж се радваш на търпимостта на всеки към мнението на другия?И как така в други теми призоваваш за толерантност ,защото видите ли тя липсвала?Или имаш търпимост само към тези ,които подържат твоето мнение?

Общи условия

Активация на акаунт