Уволняват Коритаров!

  • 3 056
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
И сега какво ще гледаме??? newsm78Коритаров е един невероятен  журнапист и няма да остане без работа.......Ей, няма свобода на словото!! Продавал бил земи на Златев-такава тъпня измислиха!! От понеделник сменям канала!!!  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 645
Поредната комунистическа гавра....Иво Инджев , сега и Коритаров..къде живеем по дяволите  Sick
в  България  Joy Joy Joy Joyиначе има свобода на словото hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-11-22&article=25673

Това е от Стандарт по въпроса.

Харесва ми стила му на интервюто - малко като на разпит.
Иначе гостите все едно декламират наизустени фрази.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 524
Само на мен ли не ми допадаше Коритаров?

# 19
  • Мнения: 327
Жалко,много бяха готини с Лорчето
сега с кой ще си пия кафенцето newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 124
Жалко за любимият ми сутрешен блок,тази сутрин тв-то си беше на нова но Коритаров липсваше  Naughty

# 21
  • Лондон
  • Мнения: 403
Не знам, дали Коритаров е трябвало да бъде уволнен,но знам ,че стайлинга на Лора трябва.Днес Лора беше в траур.Може  да имаше протестна нотка.А като я вида в моряшка фланелка,направо е Попай Моряка.

# 22
  • Мнения: 233
Виждате ли, че в BG няма нито една обективна медия, всички са купени. А от Бареков ми се повдига. Поне Нова гледах, сега вече и нея не мога. Аман от продажници.  #Cussing out Коритаров, ние сме с теб

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Нова плаща скъпо на Коритаров за уволнението


Ще ми липсва сутрешния блок, сега не е същото само с Лора

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Въобще вече не го гледам!! Peace

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 09:40 от dianivo

# 25
  • Мнения: X
Само на мен ли не ми допадаше Коритаров?
не само на теб!!! Рядко противен човек! Вчера вечерта беше в СКАТ и затвърди мнението ми - рядко противен човек!

# 26
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Само на мен ли не ми допадаше Коритаров?
не само на теб!!! Рядко противен човек! Вчера вечерта беше в СКАТ и затвърди мнението ми - рядко противен човек!
Да не си от Правец??? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 6 302
Моля, кажете какво е било снощи по СКАТ. Сутринта зрители се обаждаха на Лора във връзка с това предаване, но ... аз поне не разбрах кой какво е казал. Намесваха нещо и Кеворк Кеворкян.... Ако някой го е гледал, нека разкаже с 2-3 изречения. Мерси предварително.

........... Наша съфорумка с ник E206 ми изпрати на лични следното: http://www.kafene.net/gossip.html
Става въпрос за снощното предване по СКАТ с участието на Коритаров и включване по телефона на Кеворкян.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 16:24 от Zazolinka

# 28
  • Мнения: 31
Ето какво разбрах аз по-въпроса http://dnes.dir.bg/2008/11/25/news3650671.html

# 29
  • Мнения: 31
Виждам,че тук всички съжалявате за това,че са го изгонили!Аз също го гледах,беше добър водещ,но аз напълно вярвам,че е изнудвал Златев!И смятам,че такова нещо се наказва с  поваче от уволнение!Все пак имайте в предвид в коя държава живеем!Тук всеки които може взима,независимо по какъв начин!А и досието му на агент!!!!!Може и да е най-добрия водещ,но няма право да прави така!

Общи условия

Активация на акаунт