Уволняват Коритаров!

  • 3 051
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
В СКАТ се разигра следната драма. В първото предаване гостуваше Коритаров, а предаването беше на Велизар Енчев. Коритаров уверено обясняваше, че не е виновен в случая, че всичко е преднамерено. Обади се ПР на Златев, някоя си Дарина ...дрън и жената обясни, че Златев има доказателства за вината на Коритаров, но понеже не искал да се занимава с него, бил доволен от уволнението му и нямало да се оплаква в съда. След това се обади Кеворкчо, който каза на Коритаров, че ако е невинен, ТРЯБВа да съди Златев, а ако не го съди, значи е виновен. Да не преразказвам цялото тричасово предаване. На следващата вечер Кеворкян гостува при Енчев и пак обсъждаха Коритаров. Свързаха се със Сашо Диков, който според мен каза истината (още повече, че той е куче и ги надушва нещата). Според Диков Коритаров наистина е имал контакти със Златев и са се пазарели за един имот, но това, заради което е уволнен Коритаров НЕ Е истина, защото редакторката на "Здравей, България!" е открила тази жена Мария Цветкова (собственичка на ТЕЦ- Правец, чрез която УЖ Коритаров изнудвал Златев в ефир) и тя му я натресла за интервю. Това е в общи линии.

# 31
  • Мнения: 2 957
Ето кой ще е "новият" водещ, който ще партнира на Лора в "Здравей България" :
http://www.dnes.bg/article.php?id=63904
...лично аз много се радвам:)

# 32
  • София
  • Мнения: 1 524
 Thinking Накрая ще почна и да го сънувам този Милен бре.

# 33
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Да, ама е убавец!!! Laughing

# 34
  • Лондон
  • Мнения: 403
Няма ли в тази държава умни ,млади и образовани хора?Егати и държавата!Или Ники Кънчев/щеше да се пребие горкия да танцува ,само и само да го дават по телевизора/,или Милен,Венета и Миглена еди чия си.Сякаш в тия университети учат само за певци и певици? Пък после младите напускали  България.




п.п.Между другото това, че ще е Милен , преди време го предвидих,Даже май в тая тема беше./какви способности имам тц тц тц тц /

# 35
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами що не се кандидатираш ти за водещ! LaughingМоже да не те знаят колко талантлива си? newsm78

# 36
  • Лондон
  • Мнения: 403
didiela  ти добре ли си?Смяташ ,че няма умни млади хора  в България ли?И някъде да съм казала ,че искам аз да съм водеща?Защо си мислиш ,че само Милен е "убавец"?Уж се радваш на търпимостта на всеки към мнението на другия?И как така в други теми призоваваш за толерантност ,защото видите ли тя липсвала?Или имаш търпимост само към тези ,които подържат твоето мнение?

Общи условия

Активация на акаунт