Отговори
# 195
  • Мнения: 14
Привет и от мен! Бях се поизгубила няколко дни, но малко ми беше натоварено!
Честит Имен Ден на всички празнуващи! Да сте здрави и щастливи!
Прити, много се радвам, че минаваш от време на време! Пожелавам ти скоро да се отчетеш с добри новини! И все пак нали знаеш: по Коледа стават чудеса! Hug

Аз малко бях под напрежение тези дни, защото глезените ми се бяха подули като за световно, и започнаха да ми се подуват и пръстите!  Звъннах на доки и той ми каза, днес да се изследвам и ако имам белтък в урината: на "почивка" в болницата!  Confused Много се притеснявах за бебо, но днес се изследвах и всичко е наред, няма албумин, изследвах си и захарта- и тя е добре пу-пу! Вече съм малко по- спокойна!

Това е засега от мен!
                                         love001  love001  love001Целувки на всички!  love001  love001  love001
Отивам да гледам снимките от срещичките!

# 196
  • Мнения: 2 270
Момичета, много благодаря за хубавите пожелания Hug
Наистина ви желая всичко най-добро!  bouquet Hug Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 649
Момичета вашите бебоци обърнаха ли се вече?Ние май се обърнахме,но ще разберем в края на месеца.

Моя бебок се беше обърнал на последния преглед , но си мисля че сега пак се завъртя.. Щото като започне да ми престъргва едно странно в корема имам чувството,че се обръща и намества.

Carbo
какво стана с крака, боли ли още? Нещо днес никаква те няма. Я разкажи някой сън.

Момичета настана студ и всички ни обзе летаргията. Лошо, лошо, а темата си върви със скоростта на костенурка  Wink

Mia и на мен днес ми е много мързеливо. От както обядвах ме гони ужасна дрямка, но няма  ooooh! трябва да се работи.

Аз споделих ли ви , че за последните 5 дни съм качила 1 килце и ми идваше да се гръмна тая сутрин.  Cry

# 198
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте коремчета  Hug!
Моят бебок сигурно се е обърнал надолу с главата защото му усещам ръчичките надолу и по силни удари около пъпчето и встрани.
тъкмо си бях харесала количка,но имам малко колебания .Става въпрос за Чиполино джема 3в1.Няма напълно легнало положение на количката,т.е. има но бебето ще е с краката нагоре,но това става въпрос за след 6месец тъй като има зимен кош за новородено.Незнам какво да правя.  newsm78
Хем не ми се дават много пари например над 700лв. хем искам да е хубава на външен вид,здрава.....Ако някои има наблюдения за Чиполиното нека сподели.
Онзи ден бях на кино.Сигурно скоро няма да ходя спукаме от ритници и пробръщания,направо си ме заболя корема,имах чувството че ще раждам. Shocked

# 199
  • Мнения: 15
Цитат
Момичета вашите бебоци обърнаха ли се вече?
Днес бях на преглед.Преди седмица бебока сеше разположен напречно,а в момента не стига че не се е обърнал както трябва ами и отново е седалищно.Усещането е ниско долу а около и над пъпа е поскоро ''галене'' WinkПрити радвам се че наминаваш при нас.Пожелавам ти скоро да се отчетеш с добрите новини.Албенче дано всичко е ОК.Не се притеснявай не може винаги ''ритниците'' да са силни WinkЦелувки за всички и лека вечер!!

# 200
  • София
  • Мнения: 66
Pretty, кога ще ви дадат зелена светлина докторите? А ти готова ли си да опиташ отново? Стискам палци да стане скоро!!!!

^desika^ , ти днес ни караш подред с болежките Simple Smile
Не ми е минал още крака, пък и цял ден съм седнала.. не знам дали така се лекува  Naughty Simple Smile
Днес повече ме тормозят болките в корема.. но вече започвам да мисля че са от газове... Или при мен контракциите да са само болка без втвърдяване...
А иначе симулирам работа и затова не съм много активна...
Колкото до сънищата - снои беше нещо гадно, ама не го помня.. А предната вечер сънувах че доктора накара бебето да се обърне с опипване... и беше доста болезнено за мен...Супер странно ми е като сънувам че ме боли корема, а събуждайки се да няма нищо....  newsm78

Аз пък тия бикини си ги представях по-дебели... като гащи+превръзка.. 2 в 1.. но и така вършат работа май.. щом ще спестят някое и друго пране Simple Smile

Хайде чао за сега от мен и много  Hug.
До утре!   bouquet

П.П. Албенче , продължаваме да чакаме новини и стискаме палци!!!

# 201
  • Мнения: 806
Момичета завърнах се с резултатите от доки.
Изкара ми акъла.  Не се чу сърдечна дейност на скена и точно след това машината изключи.  Щях да припадна, подкосиха ми се краката.  Веднага ме пратиха на машината за тонове, там вече чухме съвсем нормална сърдечна дейност.  Преместиха ме на нова машина и се видя, че бебо е с гръб към корема и за това не усещам нищо.  Застанал е седалищно, но е добре.  Praynig

Мъжът ми без малко да се разплаче, направо ми побеляха косите за 10 минути докато сменим машините.  Какви ли не работи ми минаха през ума.
Обаче сме добре.  Тежи 1200гр и е 32 см от глава до пети.  Другият вторник сме на 4Д.

Дата за секцио 5 Февруари 2009 12:00 часа на обед - вече запазено легло.

МНОГО Благодаря, че мислихте за нас.  Hug

# 202
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Ееее, Албенка, видя ли, всичко е наред! Успокой се сега и си почивайте с бебони!

# 203
  • Мнения: 649
Албенче, представям си какво си преживяла, но важното е че всичко с малкото човече е наред.

 Hug Hug Hug

Момичета аз си тръгвам щото днес се преработих.

Carbo
довечера крачката нависоко и ще видим дали утре няма да си излекувана  Wink
А относно болките нищо чудно да са и от газове. Доколкото разбрах в момента червата са избутани най-отпред на коремите и понякога бебо като се мести това предизвиква болка, особенно ако има настинка или раздразнени черва.

# 204
  • Мнения: 806
Geia  Hug Дай боже на никого да не се случва такова нещо и да си родим всички здрави и перфектни дечица.  Докато не знаехме дали бебо има сърдечна дейност...  Cry причерня ми пред очите, не мога да опиша ужасният страх който ме обзе.


Лека вечер на всички.  smile3525

# 205
  • Мнения: 15
Албенче при мен днес се получи долу-горе същото.Само че аз усещах движенията ниско долу все едно че бебо ще излезе всеки момент.Оказа се че е седалищно.Ако не се обърне до края на януари тогава ще мислим за секцио.Много се радвам че всичко е добре при а теб.А датата за секцио пожелание ли е или ако евентуално бебо не се обърне.Аз съм решила всичко да е по нормален начин,ама не винаги става това което искаме.

# 206
  • Мнения: 529
Албенче, слава Богу  Praynig Днес те мислих цял ден  Hug
Карбо, какви точно са тези болки  newsm78 ако имаш газове, можеш спокойно да пиеш Еспумизан, за да ти е по-леко и облекчи храната за няколко дни, за да провериш. Моите болки също не са свързани с втвърдяване Confused Аз ги описвам като предменструални, ниско долу, пия но-шпа, ако се засилят. В болницата освен но-шпа, ми даваха и спазмалгон. Него обаче го пия в по-клаен случай.  

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 2 498
Ох, бе, Албенче, изкара ми акъла!!! Докато дочета двата реда и на мен ми побеля косата!  #Crazy
Много се радвам, че всичко е ОК!!! Hug Аз предлагам да започваме такива постове с "Всичко е наред!" и после да продължаваме с разказа, че направо...голямо вълнение, голямо нещо!  Mr. Green Шегувам се, разбира се! Единственото важно е да сме наред всички! Praynig
Много се радвам!

Наде, да си вдигнеш крака на високо, така по-малко боли, а за оправянето - за съжаление няма какво много да му помогнеш... Дано скоро отмине болката!  Hug

Абе да ви кажа тия бикини като гледам на каква фиданка са ги сложили, добре че хлабави изглеждат, че иначе не могат да ни поберат!  Joy Много ми харесват като идея, непременно ще си взема за болницата!

# 208
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Албенче, разбирам те мила, но понякога бебетата не се усещат чак толкова силно, колкото ни се иска. Нормално е да имаш притеснения, важното е, че всичко е свършило добре! Hug

# 209
  • Мнения: 25
Ето ме и мен. Напоследък никаква ме няма, откакто съм си вкъщи изобщо не ми стига времето, а и БТК продължават да си правят каквото си искат с ADSL-а  #2gunfire

Радвам се, че всички бебоци са добре, това с настинките е отвратително, аз се разболях малко след първата ни среща в София и досега се влача - кашлица и отвратителна хрема, нищо не ми отпушва носа, много рядко си позволявам Олинт да си сложа, знам, че не трябва, но когато стане нетърпимо, за да поспя малко... Embarassed А и този запушен нос като спя хъркам и милото не може и той от мен да спи #Crazy

И ние бяхме в петък на ФМ при Марков - бебо този път се е обърнал надолу с главата, дано остане до края така. Но както и предишния път не пожела да ни покаже цяло личице, беше си сложил единия крак на челото!!!!!  smile3533 Но прилича на човече вече - има бузи и чип нос, мръщеше се, но по едно време се усмихна. Уникално преживяване беше, имаме малко снимки и клипчета. Много е голям, 1300 гр., 28 см. По размери термина отиде на 29.01  Rolling Eyes, ама има време, ще видим как ще се развива по-нататък.

Отивам да гледам сники от срещите, аз този път не можах да се класирам. Албенче, ужасно преживяване си имала, но слава Богу, всичко е наред  smile3525

P.S. Малката бухтичка и Мамури, къде сте?!?!?!?

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 18:05 от Mecholana

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт