Отговори
# 225
  • Мнения: 242
 ^desika^  пижамките са супер!!! Много,много ще ги харесаш Mr. Green  Ти кой размер си поръча?И кога си направила поръчката? Питам,защото аз си направих друга поръчка на 6 ноември,но нещата още не са пристигнали.А тази поръчка я направихме цяла седмица след първата и пристигна де факто само за 8-9 дни и по-рано newsm78 Незнам защо така се получава....

# 226
  • Мнения: 25

Мечоланке много е сладкоо бебочето, пу, пу!

Благодаря, Daya newsm03  Embarassed

Лека нощ и сладки сънища на всички мами и никакви кошмари тази нощ  Naughty

# 227
  • София
  • Мнения: 1 977
Добро утро на всички!

Албенче радвам се,че всичко е наред и съжалявам,че все пак така са те уплашили Sad

Аз минавам само да ви се оплача набързо. Вчера бях на зъболекар.Жената започна да ми запълва каналите на единия зъб и ми попадна някакво лекарство в устата,без да искам го глътнах или поне част от него и изпаднах в шок,първо започнах да се задушавам,не можех да си поемам въздух,скочих от стола,зъболекарката се притесни ужасно много,а аз си се задушавах,слава богу поех си въздух и после започнах да повръщам,беше ужасно,явно миризмата или де да знам какво ма накараха така да реагирам.Сега отивам пак за втори опит жената да си досвърши работата с двата зъба.Дано успее да запълни каналите,много ме е страх,толкова беше ужасно вчера,цяла вечер съм треперила,плаках два пъти,изобщо ужасно.И не знам дали днес ще ми издържат нервите на стола...
Подкрепяйте ме мислено моля ви!Благодаря предварително всички ви  Hug

# 228
  • Мнения: 806
Добро Утро мамчета  Hug
Много ви благодаря, че си мислихте за нас.  Едно такова преживяване бързо ти показва на какво е готова майка за детето си.
Прегръщам ви всички.  hug

autumnsphere Наистина звучиш щастлива.  Само така.  Hug

Жълтият Ламтурник И аз съм по кошмарите.  Но казват, че от бременността е нормално.

TiffanyMishelle Честити розови гащи.

cutesmallcat Относно Рибеното Масло - Омега 3 и 6 вземам от 2 месеца.  Препоръчано от доки.  Било страшно полезно за бебо и мозъчните клетки.  Аз бях споделяла преди по този въпрос.  Препоръчвам го на всички вас.  От както го вземам, нокти, коса, кожа всичко се изчисти, заздравя, лъсна... страхотно ми влияе.  Знам, че и на бебо помага най много.
Има хиляди статии които обясняват как точно въздейства на бебчо.

hetera Ще стискам палци да мине всичко бързо и безпроблемно.  Много е неприятно с тези проблеми с зъбите.  И аз съм все по зъбари, а преди никакви проблеми.

# 229
  • Мнения: 46
Добро утро момичета.
Хетера успех миличка при зъболекарката и дано вичко мине добре днес,бъди по-спокойна Hug
Мамчета софиянки,бихте ли ми казали дали до клиника Фемина може да се паркира,или да търсим паркинг.Да не дигнат колата докато сме на преглед newsm78.Ние към 11 тръгваме,дано и времето се пооправи малко,че какъв е студ вънка.Почти не съм спала като се сетя за прегледа,стискайте палци всичко да е наред.Вечерта ще се отчета.

# 230
  • София
  • Мнения: 66
Добро утро, момичета bouquet

Албенче, напълно те разбирам какъв кошмар си преживяла... Важното е че всичко е било лоша шега от страна на бебо!
Сега сигурно мърда вече, доволен че е притеснил родителите си  Rolling Eyes

TiffanyMishelle, честито и на теб Simple Smile Аз познах Simple Smile

hetera , много кофти случка... Стискам палци днес да е успешен опита Wink

radka80 , абе по принцип може да се паркира... има и паркинг наблизо... но моя мъж например не е свикнал с колата още и там би било невъзможно за него да се промъкне...

На всички пожелавам лек ден и много много ви  Hug

П.П. Днес и до края на седмицата ще съм съвсем съвсем лаконична, защото обучавам като за последно колежката, т.е. тя ме гледа какво правя и не върви да ви разказвам пред нея как имам газове и т.н.  Joy
И като стана дума - вчера ядох само плодове, което ми освободи стомаха и днес съм нов човек...  Peace Ама да не казвам голяма дума, да не ме почнат пак Simple Smile

# 231
  • Мнения: 242
Добро утро на всички!!! Hug
Ще се видим в новата тема Wink

# 232
  • Мнения: 192
Здравейте момичета!

Galiva, виждам, че cutesmallcat ti обяснила за Омега 3 мастните к-ни. Наистина в момента много се рекламират тези добавки, които са получени от ленено масло, но истината е, че те се усвояват по-слабо от човешкия организъм. Точно по тази причина и дозировката при тях е до 9 таблетки дневно, за да можеш да си набавиш нужното количество. В същото време Омега 3 мастните к-ни, получени от рибено масло (животински мазнини) се усвояват по-добре и е достаъчно да се приема 1 таблетка дневно. Аз лично бях писала във форума, че пия по 1 таблетка на 2-3 дни, защото до колкото разбрах постоянното приемане на тези мастни к-ни водело до отделяне на свободни радикали и, за да се предотврати тяхното действие трябвало да се пият и антиоксиданти (например витамин Е, който много често е в комбинация точно с тези омега 3 мастни к-ни). Та така.
Излиза, че колкото и положителни страни да има някоя добавка, то винаги има и някоя отрицателна и затова по-добре да не се прекалява с пиенето на какво ли не.  
Аз си пия витамините на Матерна, желязо, сега и това..., а преди това пиех и Неофолик. Мисля , че е предостаъчно!

Общи условия

Активация на акаунт