Отговори
# 75
  • Мнения: 242
vivi_mm видях снимките от сватбата ви в албумчето и много ми се искаше да те попитам къде криеш бебето? Ама реших,че може да ми се обидиш,защото ти наистина нямаш никакъв корем,бе,момиче...Вземи го закръгли малко,че каквато си сладурана,още по-голяма ще станеш с коремче Hug
blueberrygirl леле какъв е тоя сняг,бре,момички?!? #Crazy Тука грам няма,а вие вече ските може да изкарвате... Flutter
krasikoko внимавай вместо по дупе да не паднеш по коремче,че тогава става лошо Naughty Никакво излизане без помагач!!!!!!!!!

# 76
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен в този зимен, снежен ден.

Най-накрая имаме снежец, за да поскирие сивата и мръсна София  Simple Smile
Честито на всички, днес сутринта докаот гледах как валеше се чудих как догодина живи  и здрави по това време ще обяснявам на бебо какво е това. Много мило ми стана.

Бобси надявам се баща ти да се възстанови по-скоро  Praynig и да няма повече проблеми и притеснения

hamelionche лягай да почиваш днес. И много ама много да се пазиш.

Момичета приятно изкарване на срещата  Simple Smile

P.S. И аз се включвам в отбора на недоспалите. Сигурно съм легнала след 3 и никакъв сън не ме хащаше. Бях леко разстроена, кръста и гърбът ме болеше абе не е лесно.

# 77
  • Мнения: 89
Добро утро,мами!!
Честит първи сняг!Аз се поуспах тази сутрин-станах в 11.30 и....не можах да повярвам на очите си!Малкият е специално ескортиран от вчера при баба си,но се страхувам да не ме линчувате,ако се появя на срещата... Cry Надявах се хремата да е отминала до днес,но все още не е..Не върви 2-3 часа да седя до вас в това състояние.Carbo,ако не се събере бройката ме включи в "оправянето" на капарото.Ще се реванширам за "тенекията"!Да знаете,че адски много съжалявам!

Мартеничке,поздравления!Много ти се радвам!Какво точно учиш?Вчера бяхме на гости на една близка и тя скоро беше ходила във В.Търново.Много суперлативи чух за града..Грехота е,че още не съм била точно там,но при първа възможност ще  поправя грешката.. Laughing Даже ми препоръча хотел-в скалите,над реката,казвал се "Болярски път",но не е много сигурна.. Laughing

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 VIVI, страхотна булка си! Аз обожавам нетрадиционните неща! Peace Малко ти завиждам, защото ако аз се облека в подобна рокля, ще изглеждам ала "големият кораб минава", ама на теб ти стои перфектно! ЧЕСТИТО!!!


Колкото до снега - Tired за да завали в Бургас, то трябва в цялата страна да е обявено бедствено положение! newsm78 Как искам снежец! Praynig

# 79
  • Мнения: 649
Надявах се хремата да е отминала до днес,но все още не е..Не върви 2-3 часа да седя до вас в това състояние.Carbo,ако не се събере бройката ме включи в "оправянето" на капарото.Ще се реванширам за "тенекията"!Да знаете,че адски много съжалявам!

Tolo
взимай мерки, че тази хрема не прощава. Аз все още не мога да се възстановя, дори мисля, че по-скоро се влошават нещата, отколкото подобряват. Най-важното в момента е да не допускаме да премине в някоя пневмония тази настинка и в никакъв случай да не вдигаме температура. Аз ако не се почувствам по-добре в понеделник удължавам болничния.

# 80
Здравейте момичета HugВиждам че при вас е валял сняг,а?Аз съм будна от сега,защото майка ми се обади от бг,че при тях щяло да има някаква буря.А като я знам,че това и е най-големия страх,нищо чудно че ми се обади Grinning аз сега използвам,че съм се събудила и като приготвя закуската ще седна да ви чета.Честно казано,малко ви завиждам,с бяла завист естествено Mr. Green,че при вас вали сняг,защото тук ще завали на куково лято,а толкова обичам снега CryВ Палм Бийч днеска го даваха да е 20 градуса,ама сигурно ще е повече.vivi_mm аз използвам програмата Adobe Photoshop CS3 за снимки,но тя е достатъчно трудна дори за тези,които знаят английски,тъй че не ти я препоръчвам

# 81
  • Мнения: 95
Здравейте момичета..ама страхотни зимни картинки Simple SmileПри нас има само малко снежец...но пък си е студено.
Мартеничка,да наистина ще те номинираме за най умната бъдеща февруарка  bouquet
Бобси,дано при бащати всичко да е наред и да се радва на внучето Simple Smile
Хамелеонче,пази се много и повече почивка.
Гея,много се зарадвах че малката кукличка расте и е добре Hug
Завиждам ви за срещичката.....но се надявам традицията да продължи и аз лятото да се включа в софийската среща///но засега ви желая,да си изкарате много добре.
Фокси,ама ти наистина страхотни неща правиш с тези снимчици Simple Smile
Аз днес по халатче в къщи ще се си почивам..и  ще чета тук във форума..
Пазете се много.

# 82
  • Мнения: 242
dessi06 ние вчера май се разбрахме с тебе Flutter Няма да повтарям Naughty Joy  Пращай снимките,докато съм на компютъра,че после ще ходя да готвя нещо.А аз вляза ли в кухнята....първо,второ и трето не ми мърдат Mr. Green Доста ще се застоя там...

# 83
  • Мнения: 122
Здравейте, мили мами. Мхого ви е хубава Софията днес. Сигурно е много студено.
Хей Сладко коте, защо си си забравило шапката в къщи, а? Видя ли сега са ти пълни ушите със сняг hahaha
Мартеничке, браво и пак браво. Направо поклон. Аз кандидатствах в университета с шестмесечно бебе на ръце и после учих 5 години , а бебето стана голямо детенце, но завърших с доста нисък успех Embarassed
Имам още някои учебници по икономика с надраскани картинки по тях.

# 84
  • Мнения: 24
РЕД, Фокси благодаря ви   bouquet Аз корема специално за повода си го бях оставила в къщи  Wink

ТифаниМишел и аз си дръпнах тази програмка Adobe Photoshop CS3 , ама ми се видя доста сложничка, нищо че съм добре с англ.  Blush

Имам и един мн. важен въпрос към вас момичета....мен започнаха да ме осигуряват на по-висока заплата от юли (вкл.), пада се да изляза болничен на 24 дек. та въпро са ми  е дали ще ми се внесат осигуровки и за декември и дали мога да изляза болничен по- рано и как изчисляват сумата за непредвидения болничен (90 % от текущата заплата ли е ) извинявам се за въпроса, но така и не ми стана ясно

# 85
  • Мнения: 242
Честит първи сняг и на Пловдивските мами Hug

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 14:33 от foxy81

# 86
  • Мнения: 69
Аз пак да се оплача  Sad
Не стига , че сутринта си натъртих дупето в една преспа , а и преди малко си изгорих много лошо ръката от микровълновата  Cry
Явно днес не ми е ден  Rolling Eyes
Лягам си , пък дано тавана не ми падне на главата , че както ми е тръгнало.... ooooh!

# 87
  • Мнения: 529
Еми, давай го твоя мъж, къде работи? Проблемът е, че първо моят мъж трябва да ми качи гумите в колата, за да се закарам  Embarassed че не трябва да ги вдигам. Но като ме огрее, още в понеделник да се дотътря. В момента са ужасни опашни навсякъде.

СИгурно сега се надприказвате, ах вие....  Mr. Green Карбо, за също съм на линия за покриване на капарото  Peace Всичко трябва да е точно  Wink

Толо, гледай бързо да се оправиш, че много неприятно става така.

Виви, какво имаш предвид под непредвиден болничен? Болничните, които сега ни дават да обикновени по болест и са 80% от осигурителния доход, а 45 дни преди термин се излиза в болничен по майчинство, който е 90% от осигурителния доход. И двата се изчисляват на база 6 месеца назад, като общо сумата от месеците се осреднява като средна сума на ден и така се умножава по дните, в които сме били в болничен. Ако си в болничен непрекъснато преди излизането в онзи по майчинство, за база за  майчинството се взимат 6 месеца преди са си излизала изобко в някакъв болничен, но ако имаш и 1 ден прекъсване на болничния, тогава за база се взима 6 месеца непосредствено преди болничния по майчинство. В това до тук съм сигурна. Не съм обаче съвсем убедена, но за база се взимат пълни месеци, т.е. след като декември не ти е пълен работен (или болничен съответно) май не се брои в базата. Моля ви тук някой де се намеси, който е сигурен  Hug

ХАйде, сега и аз ще готвя и ще правя мъфини, щото се много заразни с тея картинки  Naughty Crossing Arms

Оооо, Фокси честит първи сняг и на вас Simple Smile

# 88
  • Мнения: 24
Gall много ти благодаря   bouquet

# 89
  • Мнения: 649
Vivi Много добре  го е обяснила Gall на мен ми се пада да изляза в болничен 45 дни преди термина на 29 Декември. Но ако изляза от тогава Декември не ми се взима за база. Което мен ме бърка, защото и моята заплата я увеличиха Юли месец. А се надявам и на 13-та, която допълнително да ми вдигне базата. Поради тази причина мисля да направим някаква врътка с термина и официално да изляза в болничен първия работен ден на Януари , т.е. 5-ти Януари.

Общи условия

Активация на акаунт