Първокласник съм и най-обичам сам от книжката да сричам.

  • 17 053
  • 331
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39 823
Рени браво на детето Simple Smile Още много успехи и пожелавам Simple Smile
Аз шах не играя. Ама ще трябва да кажа на Джони да понаучи малко Дияна Simple Smile

Ками, направо съм в стрес от снощи. Ще трябва да стана милиардерка, че да насмогна на стандарта на Дияна. Малко е наказана сега. Трябваше да ходим при xai. Излизахме за съвсем малко. След малко ще пратя снимка на мама, да види и тя сняг Simple Smile

Мерси за пожеланията. Знам, че имат два пъти имен ден, но запомних само 30ти август Simple Smile

# 61
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Здравейте и от нас  Hug
Отдавна не съм писала, но ви чета редовно!
РЕНИ, ГОЛЯМО БРАВО!!!!! Поздрави медалистката и от нас!  Grinning
И майка ми утре ще носи шах за Вики. Иначе у дома играем домино и аз дето съм добра, Вики все ме побеждава  Crazy
При Вики пък върви пианото. Около Коледа ще имат дори концерт в зала  Crazy и Вики ще свири... Blush
Учителката му е много доволна, само го хвали. Научил се е да свири две октави ноти с 2 ръце. Песните които свири стават все по-трудни, учи солфеж, тактува си правилно.
Учителката му показва нова песен и след това докато си говори смен, зад гърба й Вики изсвири всичко няколко пъти. У дома още нямаме пиано, но той ми се моли да се упражнява. Това е, моето момче математик няма да стане , то се вижда... поне е музикален. При това ходи на уроци само от месец и половина.
Тези дни го оставих да почине. Написа само писмо до дъщерята на Фантичка - цели 3 страници, сам! Много съм доволна  Grinning Но нали майка му е разсеяна, днес отидох до пощата и се сетих, че съм забравила адреса  ooooh!

# 62
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Благодаря ви.
Но ние пак сме нещастни. Александра си е загубила медала докато му се е радвала. Паднал е в снега някъде на 4-ти км. и досега са го търсили с баща си безрезултатно. Толкова е разсеяна, че заслужава медал и за това.

Аз още преди 2 или 3 год. й казах, че няма Дядо Коледа. Мисля, че колкото по-силно вярва детето в някоя измислена история, толкова по-силно ще е разочарованието му като научи истината. Исках да й спестя излъганото доверие и илюзиите.

# 63
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Рени, честито за медала на малката шахматистка!   bouquet
Ива все още вярва в дядо Коледа, засега не искам да и отнемам илюзиите. В училище ще пишат писма до него и понеже не ми беше споменавала нищо за това, какво иска за подарък, вчера я подпитах. Оказа се, че иска...бинокъл  newsm78. Откъде измъдри пък тоя бинокъл това дете, нямам представа. Също така не знам и откъде ще и го намеря... newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 3 612
Рени,голямо БРАВО на момичето ти smile3501 ,нищо,че сте го загубили,гордоста от постигнатото няма как да изгубите Laughing
♥♥рина,в Джъмбо има всякакви и по евтини и по-скъпи и в комплект с фотоапарати(пак детски,но си имат приближение и то не лошо)

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Прочетох на Александра това, което се отнася до нея и тя ми предаде да напиша "благодаря, нека и техните деца да печелят и родителите им да се гордееят с тях" и да сложа този емотикон Two Hearts
По Коледа пак ще има турнир, предполагам ентусиазмът й ще е още по-голям Crazy

# 66
  • Мнения: 1 544
Рени, честит медал и  от мен   Hug по коледа ще стискаме палци за нови успехи  bouquet
За въпросната игра wii днес ми казаха ,че може да се сложи чип и да чете пиратски дискове което е супер.

# 67
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честито на Александра! Пожелавам й още много, много медали!

# 68
  • София
  • Мнения: 39 823
Тя btw до 1/2 час все още е именничка. Да я нацелуваш Simple Smile

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро!  Hug
Честит рожден ден на Меги,   bigdance2. Здраве, любов и много усмивки!
Рени, БРАВО на твоето момиче! Още много медали й пожелаваме! smile3501
Честит имен ден и на всички именици(ако има такива)!  smile3525 Днес е Св. Екатерина.
Успешна нова седмица на всички и много шестички!  Hug

# 70
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Трогната съм, че сте се сетили за мен! Много благодаря Hug
Сега отивам да правя тортата

# 71
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро, аз изпратих ученика на училище и  докато  дребната спи да ВИ попрочета, че тези дне нещо все нямам време за компа! Hug
ЧЕстит РОжден Ден на М Е Г И! ДА е жива и здрава и много обичана майка и съпруга!   party023  newsm59   Gift

Честит имен ден и на всички които празнуват днес и малки и големи! baloni

babydust7 А  това е за малката ни медалистка, знаех си аз, че тя ще е добра, и ще се гордеем всички с нея. ПОжелаваме и много, успехи занапред, а за изгубеното по невнимание медалче, ще и се върне стократно! Hug

# 72
  • Linz
  • Мнения: 11 619
МЕГИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти здраве, щастие и късмет! newsm51
 Tada Tada Tada Tada Tada Tada

Благодаря ви Hug
Тя btw до 1/2 час все още е именничка.
Аз се сетих преди малко ooooh! Confused

# 73
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
МЕГИ, Честит Рожден Ден! Нека твоите желания, бъдат мои пожелания!   bouquet

Хубава седмица за всички първолачета и техните майки!  Hug

# 74
  • Мнения: 1 312
Честит рожден ден МЕГИ- жива и здрава и много обичана бъди Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт