Как се сбъдна моята най-истинска мечта

  • 2 108
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Смърфиетка,честито и лека бременност  и на финала здраво и красиво бебче  Praynig Hug
Аз никой няма да нападам,всеки сам разбира живота си по свой начин и вярва в различни неща  HugНе смятам ,че авторката е имала намерение да обиди някой ,по скоро е не се е сблъсквала с нашите проблеми и си мисли ,че може да помогне ,но за съжаление тази терапия едва ли ще помогне на жени без тръби или мъже с 0 брой сперматозоиди  Sad
Ники,Грация  Hug  bouquet Praynig

# 16
  • Мнения: 2 343
СмърфиеткаHug да родиш хубаво и здраво бебе!
Грация, много си права! Но да не забравяме, че психическата уравновесеност и здраве са много важни и на никого няма да навреди да се самовгледа и да потърси "и", а не "само" емоционални проблеми. Ще споделя нещо, което не съм споменавала пред никого, защото ме беше срам от себе си.
В първите месеци на опитите ни след едно закъснение на лелката си помислих, че съм бременна и за мой срам и ужас се запитах "Сега какво! Ще напълнея, ще се изолирам от хората с това бебе  ooooh! Embarassed"
Явно в първите месеци просто не съм осъзнавала какво значи да си майка и какви отговорности поемаш. Не съм била готова!  Sick Сега, като се връщам назад, имам чувството, че това не съм била аз! Потърсих причините за моята глупост и егоизъм и ги открих! Разбрах какви страхове са породили безмозъчните ми мисли. За съжаление това осъзнаване не ми помага засега, но аз вярвам, че истинското ми желание, чистосърдечната ми молба ще бъде чута рано или късно!
Радвам се, че първо потърсих причините за неуспех в себе си! Ще се справим и с физическите!

# 17
  • Мнения: 4 700
Смърфиетка, лека и успеШна бременност.

Но наистина смятам, че темата е много неуместна. Тук пиШат хова със сериоzни проблеми, на които емоционалната свобода няма да помогне, zаЩото жените са със zапуШени или дори отсранени тръби, мъжете нямат нито един сперматоzоид в спермата и други комбинирани проблеми. В моята клиника наред с терапита се предлагат и анти стрес семинари и се влага много в това, човек да е спокоен и да вярва. Но това се прави успоредно с процедурата. Алергична съм вече към иzреченията "Успокойте се и Ще стане.", "Отидете на почивка и Ще стане.", "Не го мислете и то Ще дойде."

# 18
  • Мнения: 89
Не мога да разбера защо така го нападнахте това момиче.Според мен единствената и цел беше да помогне,да сподели опит и ако евентуално някой пожелае,да опита метода,който е помогнал на нея.Да,едва ли ще помогне при запушени тръби или при липсващи такива,но все ще има и някой,с по-малко проблеми,с по-лека диагноза,на когото може и да подейства.Доказано е,че гладолечението помага при страшно мн.болести,защото повечето от са причинени от натрупване на токсини в организма.Емоционалното състояние и наглсата също са важни.
Преди десет год. на една приятелка на майка ми и откриха рак(ако не се лъжа в стомаха).Не и даваха големи надежди,затова и тя отказа всякакво лечение и опити за удължаване на живота.Послуша единствено мъжа си и се подложи на някаква диета(предписана отспециалист,разбира се).Трябва да ви кажа че тази жена е жива и днес,и нито изглежда като болна,нито пък се чувства като такава.
Смърфиетка,пожелавам ти здраво и сладко бебче и много да те редва! Grinning

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 12:55 от Мария НА

# 19
  • Мнения: 2 382
Алилуя ooooh! ooooh!!

# 20
  • Мнения: 235
Никой никого не напада. Просто има неща, които бай Иван може и да оправи, но репродуктивните проблеми не са от тях. И ако всяка една от нас, борила се години наред  го знае, то има много други момичета които влизат за първи път и такива  съвети не само няма да им помогнат, а може и много да им навредят.  Нека не говорим за сериозните неща с несериозни имена.

# 21
  • Мнения: 37
Не мога да разбера защо така го нападнахте това момиче.Според мен единствената и цел беше да помогне,да сподели опит и ако евентуално някой пожелае,да опита метода,който е помогнал на нея.Да,едва ли ще помогне при запушени тръби или при липсващи такива,но все ще има и някой,с по-малко проблеми,с по-лека диагноза,на когото може и да подейства.Доказано е,че гладолечението помага при страшно мн.болести,защото повечето от са причинени от натрупване на токсини в организма.Емоционалното състояние и наглсата също са важни.

Благодаря за подкрепата, Мария НА! За пореден път казвам, че не съм карала никого насила да чете разказа ми, затова и не го публикувах тук, а само сложих линк към него. Не съм влизала от вчера във форума, защото в някой от началните постове наистина имаше сарказъм, а смятам, че това не е нужно на никого и само ни вреди - както на мен, така и на всяка една от вас. Прави сте, не съм запозната с вашите проблеми и целта ми беше единствено да споделя опита си. Истината е, че едва ли за всяка от вас това може да е решение, но при всички положения може да бъде стъпка към това. Със сигурност всеки е доста обезкуражен от неуспехите и това трупа много негативна енергия, която пък връща назад...мисля си, че който е отворен към това, ако не му помогнат за крайната цел, със сигурност ще му помогне за много други неща, но няма да навреди. Писах тук, защото съм на мнение, че онова, за което всички копнеем е толкова, толкова ГОЛЯМО, че си заслужава да се опита всичко. Разбира се, всеки решава сам за себе си. Когато чета за нещо ново, аз винаги се старая да извлека някава полза за себе си, колкото и малка да е тя. Смятам, че в този форум има много озлобени хора, които може би не са такива по душа, а просто животът ги е направил такива. Мисля, че всяко нещо си заслужава, ако ще те накара да се почувстваш по-добре. А всичко в човешкия организъм е много, много навързано.
Истината е, че много се вълнувах, когато пишех за всичко това. Може би беше грешка....а може би не...Извинявам се на тези, които са се почувствали обидени. Направих това, което смятах за правилно. И продължавам да вярвам в него.

Бъдете усмихнати!

# 22
# 23
  • Мнения: 540
хубаво е всеки да вярва в нещо,ако това по един или друг начин му помага.
smyrfietka;стискам палци за едно здраво бебе .Вярвам че с това което си написала просто си искала да вдъхнеш един вид кураж ,но когато една жена има проблеми със забременяването (били те свързани със мат.тръби,хормони или още по лоши ) и постоянно пие лекарства и е по лекарските кабинети ,за съжаление дори и сто Ивановци не могат да помогнат.Това което би ни послужило за пример от твоя разказ е единствено че спокойствието найстина е много важно и това да се оттърсиш от страховете ,но истината е че е много трудно особено когато знаеш през какво минаваш и какво още те очаква

Общи условия

Активация на акаунт