Още мъничко остана - скоро ЯНУАРСКА мама ще гушка радост най-голяма!

  • 13 177
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 276
Благодаря ви момичета за милите поздрави...Трогната съм!

Доня Коприва- големи несгоди сте имали по софийските пътища...Не ми се мисли, ако ми се беше случило, като знам, как ми се ходи до WC през 20-30 мин.

MianaNia...благодаря за пожеланията! Радвам се че минаваш да ни видиш....и чакаме скоро да се похвалиш и ти , като Bubole4e Me4e  Heart Eyes

Момичета, тук в София, вън е страшно хлъзгаво- явно много са паднали температурите и хич не е за излизане- всичко е заледено. А иначе колко е хубаво да си седиш вътре на топло и слънцето да се прокрадва през прозореца!.... Пазете се!

# 46
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
Доника   bouquet. Много изкушаващо изглежда снега, а макйия помощник е направо бонбон.
Сиси,   bouquet за темата.
Тук е пекнало едно голямо слънце, няма и следи от вчерашната виелица.
И нашия батко е подготвен за бебето, в петък нарисувал трима ни и аз го питам: "къде е бебето?"- "в корема, не се вижда от роклята." Joy
От както съм забременяла, не съм го къпала, не съм го вдигала нито веднъж, таткото е зает с него, но ние сме доста големи.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утро коремчета!
Лено-много хубав сайт си намерила!Според него излезе,че съм под нормата даже hahaha....доволна съм.
На вън е доста мразовито,въпреки слънцето което грее.Обаче изглежда приятно и слънчево.
Хубав неделен ден ви пожелвам! Hug

# 48
  • Мнения: 1 102
Кали, аз ти казах че си бременна хлебарка.  Wink
Как си днес?

# 49
  • Мнения: 656
Добро утро, мамчета!

МианаНиа, и аз много се радвам, че минаваш от време на време  Hug  И аз ти пожелавам скоро да ни се похвалиш с  EFP


Тук е пекнало едно голямо слънце, няма и следи от вчерашната виелица.

И тук е така - много е приятно, аз даже се събудих от слънцето  Heart Eyes  Само не знам как е навън - дано да се стопи тоя лед, за който говори Бръм...

Ох, момичета, вчера и на мен така ми се прииска да се овъргалям в снега, да се посбием със снежни топки...  Nature Snowman Ма нямааа... Е, айде, догодина... ма то пак няма да стане, че дребното няма да е проходило още сигурно...  Sad  Crazy

А според тоя сайт аз си излизам някъде между минимума и нормалното  Mr. Green Кефф, ей ся го лепвам отпред Wink

Таис, разликата между баща ми и неговата сестра е 10 г.; между майка ми и нейната сестра е 11... Не знам със сигурност как е било, но нито големите деца, нито малките са разказвали за някакви особено големи трудности.. (нито пък техните родители..).  Моята разлика с брат ми също не е много малка - 6г. и половина.. Аз изобщо не съм ревнувала когато той се роди, даже се изживявах като негова закрилница едва ли не и после - като поотрасна достатъчно, за да си играе навън, редовно съм го наглеждала и пазила.  Да, нещата сега са по-различни и твоето семейство не е моето, но пък исках да ти дам малко кураж, да знаеш, че ще се справите! И баткото много ще се грижи за малкото - не се притеснявай  Hug

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 10:02 от Smiling_Sisi

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро Simple Smile
Хе хе, според тази табличка съм си Хабсолутно в норми, дори под... Rolling Eyes Докато преди съм била 6 над Embarassed Ама сега с тоя фитнес инструктор - като излезем на разходка и каже Багай...е, ходя по-бързо, но иска човека да се гоним.

И нашия батко е подготвен за бебето, в петък нарисувал трима ни и аз го питам: "къде е бебето?"- "в корема, не се вижда от роклята." Joy

Сладурче Joy
Сиси, споко, тъкмо ще са в периода на прохождане и па ще има въргал hahaha

# 51
  • Мнения: 429
Колко сте изписали, няма да има време да ви изчета, че отиваме на гости при мама:О)
Бръм, честит рожден ден (макар и на патерица)! Желая ти всичко най-прекрасно да стане част от живота ти! Много щастие, много любов и много грижи от твоите трима любими мъже Heart Eyes
Сиси, страхотна тема:о) Ти май си падаш по синия цвят? Имам една приятелка, чийто любим цвят е синьото и тя когато беше бременна казваше "момче, момиче...все ще е облечено в синьо" Hug
Вчера слушаме времето и казват че за днес ще вали сняг, баткото започна да скача, "бебето ще се ражда!". милия лятото му бях казала че като завали сняг, ама то много подрани снега.
Леле, Мурвет , разсмя ме! Аз също съм казала на Стели (малката ми сестра), че бебето ще се роди като дойде снега...не съм я виждала тази седмица, но днес им отиваме нагости и ще видим дали помни обещанието ми:о)

# 52
  • София
  • Мнения: 146
Ха здравейте и от мен!

Наистина времето навън е много хубаво, само дето е много заледено.
И нашия батко е подготвен уж за бебето, но като се появи ще видим. Беше чул че коментираме, че ще е козирог и някой като го питаше как ще се казва бебето той отговаряше : "Козирог"  hahaha Някоя дреха ако му е омаляла, казва че е за бебето и ще му я даде. А веднъж ми стана много мило като каза, че ще си разцепи леглото на две, за да има къде да спи бебето  Heart Eyes  Определено не го вдигам и понякога ми е много мъчно че не мога, даже веднъж сънувах че го вдигам. Обясняваме му за бебето, но и гледам да не го превръщам в единствената тема за разговор с него, защото милото ще му писне от него преди да се е родило. 

murvet77, твоя батко голям сладур, колко е съобразителен  Joy
oni, колко е голяма бъдещата кака. Не се притеснявай и аз вече съм трудно подвижна и нямам енергия но гледам да се занимавам с него с по кротки игри - рисуваме четем, има как да му обръща внимание. А за вдигането на ръце той знае че сега не мога, защото ще се повреди бебето, и се гушкаме само като съм седнала.
Доника, ама така трябва, от малък да си знае че жената пие кафе, а мъжът пере.  Mr. Green Голям сладур е твоя Хриси.  Blush
barboran4e помнят малките сладури,  всичко помнят.

Отивам да накарам мъжа ми да извадиме бебешките дрехи да видим какво имаме.
Приятен сълнчев ден на всички тумбаци!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 389
Много хубава нова тема. Аз лежа и се включвам рядко, но няма как. Имам дпста контракции, но вече съм обнадеждена, че седмиците напредват и ще издържим до декември:)

# 54
  • Мнения: 656
Мим, здравей, мила  Hug  Само така - мисли положително!  Всички ще го добутаме до по-сигурно време, знам си!   bouquet

Доника, нали ти обясняваше за Бялата къща? Може ли пак да кажеш къде се намира? Само че на мен би ми било по-лесно с някакъв адрес - така на картата ще се ориентирам, ама иначе не познавам нито улици, нито нищо..  Blush  Ако имаш адрес де.. Ако пък ли не - ще пробваме по другия начин Wink


Сиси, страхотна тема:о) Ти май си падаш по синия цвят?

Ами всъщност си падам повече по червено, жълто, оранжево - тези, слънчевите цветове... Даже предишната ми спалня беше точно в такива цветове и много си я обичах.. Е, тази сега поне някакво спокойствие ми излъчва, така че пак съм доволна Wink  А пък за темата - в синьо предимно, щото нали идва зима, а сребристото като текст няма как да се направи...то малко по-различно стана от това, което си мислех, че трябва да стане, ма нали пак е хубаво Wink... така де Wink Абе всъщност за мен малко важи приказката - луд на шаренко се радва  Mr. Green  А пиша в синьо, щот нали мъж чакам  baby_neutral

# 55
  • Мнения: 211
Здравейте , коремчета! Честит рожден ден на патерици на рожденичките! Много здраве и веселие с новите членове на семейството!   bouquet
Момичета, на мен ми остана една седмица на работа , но затова пък работа да искаш. Нямах време да ви изчета, камо ли да пиша. Вчера цял ден нямах нет в къщи, но добре че днес го оправиха , та да намина да ви видя как сте. Радвам се, че сте добре! Затова пък аз нещо съм на тръни тези дни. В петък на ЖК ми измериха кръвно 120/80 при нормално за мен до сега 100/70. Освен това напоследък много се подувам. И сега чакам до утре резултатите от изследванията на белтъка. Вчера и днес кръвното ми е 135/85 и хептен  се стресирам. В пустия нет много инфо и за жалост нищо хубаво при това кръвно. Дано белтъка ми е в норма , че може да залегна болницата най-малкото  Praynig . Стискайте ми палци, че голям страх  Praynig
Sorry, че развалям веселия тон на темата, но освен с вас и с мъжа ми не смея с никой да говоря  Sad
Приятен ден на всички!

# 56
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,
Скоро не съм сядала пред компютъра и гледам вече две нови темички сме изписали. Hug

Снощи малко се стреснах,че ме събуди една пронизваща болка в таза и коремът ми втвърден като камък,пих но-шпа и малко ме отпусна и съм заспала. Само се моля всички  да устискаме до януари. За килограмите досега съм +8,като гледам табличката май попадам в минимума, не мога да си представя като кача някой друг килограм още как ще се движа. Grinning

# 57
  • Мнения: 863
Здравейте сладурки  Hug
Честито на патерици на двете ни рожденнички   bouquet
Аз днес съм се отдала на пълен мързел  hahaha

# 58
  • Мнения: 645
Здравейте пупи!Ах какво е слънчице навън, LaughingБебке и аз така с тоя мързел още не ми се става и си лежа  Embarassedпо пижама EmbarassedМим радвам се че си добре HugХрис и аз преди малко ставам до тоалетната и като ме прониза една болка точно посредата над шийката  Shockedпих бусколизин и сега си лежа,някой оплаква ли се от течение аз от няколко дни имам не е много ама преди нямах,помня че някоя пупа беше споменавала в предните теми,тази седмица ще ходя при доки и ще видим как сме .Хайде лек ден и много слънчице от мен Hug

# 59
  • Мнения: 60
Здравейте и във Варна грее силно слънце но май си е студеничко.
Аз да ви се оплача почнах да си вкарвам психо атаки ама то как да не го правя то всички около мен такива експерти се извъдиха  ooooh!.Всички ми твърдят, че няма да изкарам до празниците ами бебка ще се роди през декември,и кво хууубаво било да се родяла на Коледа или пък оооще по хубаво на връх Нова година ,да станело първото бебе за 2009г. на Варна,че и по телевизията щели да ни дават, че и кмета щял да ни посети и ей такива неща.
И се радват хората и хич не ме питат на мен дали ми е толкова радостно,а пък така да ме е страх от тези празници, даже май от раждането толкова не ме е шубе колкото да тръгна да раждам по празниците.Страх си ми е на моя приятелка братовчетка и миналата година ражда по празниците не във Варна ама имаше злополучен край и като се сетя ми става едно гадно даже имам усещането,че май контракции получавам  Cry.Само се моля всичко да е наред а пък когато иска да си излиза малката.
Оф ама и аз ви пълня главите с глупости,рядко изпадам в такива състояния обикновено съм позитивен човек,но вече ми дойде до гуша всички така да ми разправят.Може би хората така си мислят защото го нося малко ниско ама аз така си го нося от началото,и майка ни със сестра ми така ни е носила и ме успокоява, че това не означавало, че ще родя по рано.

Общи условия

Активация на акаунт