Кодове за Ла Редут 17

  • 35 457
  • 501
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 389
Аз пък пуснах кода с пътните чанти и сосиерките.И ще се моля да дойде прахосмукачката Mr. Green
A с кои стоки действа тоя код,само с новата колекция или може и друго  newsm78
и може ли линк към новата колакция  Praynig
 Hug

# 31
  • Мнения: 493
за шалтето и аз искам мнение или снимка ; ) моля  Hug

# 32
  • Мнения: 535
Искам да питам има ли някое момиче дето е получило фотоапарата и ако да,има ли цифров зум?

Аз получих кравичките, много са сладички,но са по-мънички отколкото очаквах. Обаче малката им се радва много и ще пусна и с патетата.Сега съм пуснала поръчка с чантата Дора.

Работят ли ви пак тези кодове за кравите и патетата, на мен отдавна не ми работят, само в началото ми се хващаха  newsm78

И аз да питам за чантата с жирафа, има ли нов код или просто последния (39691) изтече?

# 33
  • Мнения: 535

При все обаче изнаглях преди малко и пуснах 3 поръчки с полареното сако, изпратена е била офертата на акаунта на мъжа ми, за малко да я пропусна.  Mr. Green


Добре де, тези кодове за полареното сако не са ли ти до 19.11  Shocked Моите са дотогава, а не бях обърнала внимание и вчера да оускам третата поръчка и се охълцах... Умрях от яд  #Cussing out

Възможно ли е освен, че кодовете са няколко вида и валидността им да е била различна  Rolling Eyes

Твоите кодове кои са?

# 34
  • на морето
  • Мнения: 1 384
Аз пък пуснах кода с пътните чанти и сосиерките.И ще се моля да дойде прахосмукачката Mr. Green
A с кои стоки действа тоя код,само с новата колекция или може и друго  newsm78
и може ли линк към новата колакция  Praynig
 Hug
Няма значение с какви стоки,аз го пуснах само с една тениска за мъжа ми от албанците.На първа стр.пише,че е за нови клиенти,но при мен си действа,а съм вече старичка Grinning
А кода с полареното сако май е валиден различно на всеки.Моят беше до 22.11-ползвах го и за трите размери.Дано само да дойдат Simple Smile

# 35
  • Мнения: 251
Момичета, тук майчето си търси чувалче "Снупи".Ако на някой му е излишно............. Flutter

# 36
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Някой да е пускал поръчка с кодовете за полареното сако T38/40:68837,T42/44:78743,T46/48:78824
Вярни са размерите нали,че всички роднини ме побъркаха да го искат  Hug

Да си кажа и тук момичета заменям поларено сако 46/48 за 42/44
За полареното сако 68837 - 38/40 все още е валиден! От последните в предишната тема е!

# 37
  • Мнения: 143
От подаръците до сега само чантата с жирафа става, дюшека не знам какво толкова го чакате като не е нищо особенно.
Предпочитам кодовете за намаление само пред тези за подаръци и да си пълня къщата с боклуци, защото някой не стават и да ги подариш дори.
При все обаче изнаглях преди малко и пуснах 3 поръчки с полареното сако, изпратена е била офертата на акаунта на мъжа ми, за малко да я пропусна.  Mr. Green
Понеже от тренча не можах да се възползвам пълноценно и не внимавах получихте ли си поръчките тези които пуснахте с трите размера? Много се колебаех дали да пускам със сакото 3-те размера или 2 само или с 31100 да си пусна всичко на куп, но пуста лакомия.  ooooh!
И толкова дълго време не е било до сега да не ми пуснат ни една оферта.

Аз си получих всичките 6 поръчки с тренча - от 2 акаунта  Embarassed

# 38
  • София-Младост
  • Мнения: 23 350
От подаръците до сега само чантата с жирафа става, дюшека не знам какво толкова го чакате като не е нищо особенно.
Предпочитам кодовете за намаление само пред тези за подаръци и да си пълня къщата с боклуци, защото някой не стават и да ги подариш дори.
При все обаче изнаглях преди малко и пуснах 3 поръчки с полареното сако, изпратена е била офертата на акаунта на мъжа ми, за малко да я пропусна.  Mr. Green
Понеже от тренча не можах да се възползвам пълноценно и не внимавах получихте ли си поръчките тези които пуснахте с трите размера? Много се колебаех дали да пускам със сакото 3-те размера или 2 само или с 31100 да си пусна всичко на куп, но пуста лакомия.  ooooh!
И толкова дълго време не е било до сега да не ми пуснат ни една оферта.
Въпреки притесненията ми получих трите поръчки с тренча...сега чакам три с полареното сако.  Embarassed

# 39
  • Мнения: 296
Искам да питам има ли някое момиче дето е получило фотоапарата и ако да,има ли цифров зум?
 
Има, да. Малко е нестабилен самия апарат в предвид размерите му, но иначе е пушка, хипер шпионски Simple Smile мобилния ми телефон е по-голям от него.

И аз да питам за фотоапарата има ли макро режим? Изобщо заслужава ли си, може да са 50 лв., но пък ако не става? Ако някой може да сложи снимки с него в нормален режим и в макро режима. И до кога е валиден неговия код с намалението? Hug

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Моите кодове за полареното сако са валидни до 24.11. обаче ми направи впечатление, че в началото като изпратиха офертата кодовете бяха едни и аз си ги записах, впоследствие се оказа, че не ми работи ни един и забравих като цяло за тази оферта. А вчера се рових из пощата и случайно отворих офертата и кодовете бяха съвсем други.
Значи има някаква надежда да получа 3 от 3 поръчки все пак, благодаря ви!   Grinning

# 41
  • Мнения: 14 489
има кодове за полареното сако, които са до януари 2009. аз с тях пуснах поръчка преди две седмици, вчера си го получих. не са ми пращани лично Peace

за размер 42-44 пуснах с 61557 доколкото помня Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 867
Значи ще го поръчвам фотоапарата тогава,щом има цифров зум.За подарък е,но въпреки това ме интересуваше дали става.

Кода за патетата го пробвах преди няколко дни работи още.Кравите получих с поръчка от 01.11.

И аз моля за снимка на шалтето ако може!  Hug
А тази чаната  с жирафа какво представлява? Детска ли е и има ли снимки?

# 43
  • varna
  • Мнения: 1 012
Значи ще го поръчвам фотоапарата тогава,щом има цифров зум.За подарък е,но въпреки това ме интересуваше дали става.

Кода за патетата го пробвах преди няколко дни работи още.Кравите получих с поръчка от 01.11.

И аз моля за снимка на шалтето ако може!  Hug
А тази чаната  с жирафа какво представлява? Детска ли е и има ли снимки?


а кода работи ли ,защото при мене не и то отдавна  Peace

# 44
  • Мнения: 867
Ух,исках да питам оптичен зум дали има Embarassed

Кой код? За фотоапарата ли? Май работи,ей сега ще пробвам...

Общи условия

Активация на акаунт