Нормално ли е това?

  • 3 667
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 289
кое е нормалното само да ми обясните Rolling Eyesявно не сте били от другата страна за да мислите така.
казвам го от собствен опит.авторката,какво стана,нищо не казваш

Ми то нещата се претеглят преди да застанеш от другата страна. Не мислиш ли?

# 46
  • на пистата
  • Мнения: 5 842
кое е нормалното само да ми обясните Rolling Eyesявно не сте били от другата страна за да мислите така.
казвам го от собствен опит.авторката,какво стана,нищо не казваш

Ми то нещата се претеглят преди да застанеш от другата страна. Не мислиш ли?
ами те се претеглят от двете страни ама при тях май само едната го е направила.

# 47
  • Мнения: 12 667
Не разбрах какво толкова пречи 1 или 2 или повече тел. разговора.

# 48
Благодаря ви за отговорите. Естествено не е от вчера моят, така да се каже, проблем. Исках да видя и др.гл.точки, мисля че ми помогнахте да се поуспокоя и да видя, че няма нищо нередно в неговите постъпки. Все пак той затова не е с нея а с мен. Защото е безотговорна и несамостоятелна като човек, но нека не съдя, той си знае. Все пак се радвам че имам такъв "баща" до себе си.Просто напоследък имам чувството че след разговорите помежду им (когато тя се обади) той някък си унива. Той е много раним човек и си мисля, че тя го кара да се чувства виновен, че не е с тях, че ги е изоставил, че детето им страда от това. Но какво ли не прави човек, когато го е страх, че ще загуби къща пари, протекции и т.н. Била съм свидетел  как кара детето си да страда, за да се чувства той виновен и да страда. Не мисля че е честно от нейна страна. Аз поне не бих правила така, че детето ми да страда за да се почувства някой виновен. Бих се разбрала лично с него, защото да използваш детето си по този начин е подло.

# 49
Защото е безотговорна и несамостоятелна като човек,  страда от това. Била съм свидетел  как кара детето си да страда, за да се чувства той виновен и да страда.
  Как лесно се лепят квалификации,когато нечии постъпки не ти отърват... Confused
  Въобще,тази негова бивша жена сигурно затова си е родила и детето-да може цял живот да използва бащата да й го гледа...Как е посмяла да се появява в живота на този мъж,как въобще е посмяла да се роди на една и съща планета с авторката?! ooooh!

# 50
  • Мнения: 1 844
да се интересува от детето си е нормално и дори задължително.
да се чува всеки ден с бившата по няколко пъти-доста подозрително.

# 51
  • Мнения: 2 448
Той е много раним човек и си мисля, че тя го кара да се чувства виновен, че не е с тях, че ги е изоставил, че детето им страда от това.

А той ли ги е изоставилThinking
Ако е така, може би наистина се чувства виновен.
А ако майката е толкова безотговорна и не се справя с майчинските си задължения, той защо не я съди да си вземе детето при него. Така и на теб няма да ти се налага да търпиш обажданията му до бившата, ами направо ще гледаш неговото дете. 

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Нормално е да се обажда има дете все пак и носи отговорност за него,
нормално е и ти да се нервираш,че го прави "често" според теб.
Ненормално е да се чувства виновен след като имате вече,
4-5 годишна връзка. Ама на мъжете все от после им идва да
се чувствата виновни Thinking

# 53
  • Мнения: 1 289
Той е много раним човек и си мисля, че тя го кара да се чувства виновен, че не е с тях, че ги е изоставил, че детето им страда от това.

А той ли ги е изоставилThinking
Ако е така, може би наистина се чувства виновен.
А ако майката е толкова безотговорна и не се справя с майчинските си задължения, той защо не я съди да си вземе детето при него. Така и на теб няма да ти се налага да търпиш обажданията му до бившата, ами направо ще гледаш неговото дете. 

Пас, според мене тия дето "изоставят" нямат особени угризения и едва ли случая е такъв.

# 54
  • Мнения: 12 667

Е, нали това е твоята задача. Да му обясниш каква смотла е бившата - безотговорна, несамостоятелна, мислеща само за пари и къща. Затова е  с теб - защото си идеална.
Май се чустваш несигурна. Недей - той е с теб.

Дали имам дежа вю или тази тема доста често се обсъжда.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 13:22 от Мадам Х

# 55
  • Мнения: 2 448


Пас, според мене тия дето "изоставят" нямат особени угризения и едва ли случая е такъв.

Ами аз нали за това употребих нейната дума. Предложих и решение срещу безотговорната майка, вземат детето при тях и всичко е ОК.  Wink

# 56
Бих го взела на драго сърце, но кой ще ми го даде??? Нали с него върви и апартамента???А и от друга страна, колкото и да е  майката си е майка.

# 57
  • Мнения: 22 443
Седнете и поговорете двамата и му обясни за притесненията си. Смятам, че ще те разбере.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 16:09 от Mirama

Общи условия

Активация на акаунт