За мъжа на мечтите си ли се омъжихте?

  • 7 935
  • 141
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 340
За друг по-добър не мога,а и не мечтая Simple Smile Срещнахме се преди 8-9 години; разбираме се само с поглед, но винаги е добре и да обясним с думи Simple Smile

# 61
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не можах да докопам Robert De Niro, Robert Plant и той ми бягаше по тъча, та се примирих с каквото намерих Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 110
Чаках много ,платих скъпа цена, но се омъжих за мъжа на мечтите си !

# 63
  • Мнения: 1 292
Не можах да докопам Robert De Niro, Robert Plant и той ми бягаше по тъча, та се примирих с каквото намерих Simple Smile

 Joy Те 'сички така като тебе, ама не си признават Mr. Green
Мечтите са си мечти, мъжо си е мъжо hahaha

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 619
мммм от 9 години сме заедно!Обичкаме си се,разбира ме се,аз съм -,а той + в емоционално отношение!Но все си мисля,че можеше да е повече.Падам си по темпераментните мъже,а той е точно обратното.Но няма да търся под вола теле-добро ми е мъжлето,слушка ме,работи здраво,обича детето си(за мен не знам  Rolling Eyes),така,че.................

# 66
  • Мнения: 27
   Не знам дали е мъж мечта за някоя жена, но за мен е реалност Simple Smile когато се срещнахме се опитвах да му намеря приятелка, а него да запазя като дружка... е живота е имал по - хубав план ... запазих го като приятел, но в негово лице намерих и любовта... щастлива съм, обичам и съм обичана Simple Smile

 Дано годините не ни променят много

# 67
  • Мнения: 5 710
Не, аз си мечтаех за много богат мъж, примерно някой бизнесмен, обитаващ пентхаус в Манхатън. Някой, като м-р Биг. Може(ше) и в български вариант ( дори по едно време си мислих, че съм го срещнала). Ожених се за скромно момче от централна Италия.
Разбрах, че съм мечтала за него през цялото време, но  ми е трудно да обясня с думи прости  какво е да обичаш и да си обичам безкрайно.

# 68
  • Мнения: 637
мммм от 9 години сме заедно!Обичкаме си се,разбира ме се,аз съм -,а той + в емоционално отношение!Но все си мисля,че можеше да е повече.Падам си по темпераментните мъже,а той е точно обратното.Но няма да търся под вола теле-добро ми е мъжлето,слушка ме,работи здраво,обича детето си(за мен не знам  Rolling Eyes),така,че.................
Добре де ти сега мъж ли си или жена?????
Питам защото до аватара ти се мъдри мъжкият знак?

# 69
  • Мнения: 405
Да.
Отначало беше хубаво, после стана трудно, сега пак е хубаво.

# 70
  • Мнения: 4 753
 Предстои ми. Безумно съм щастлива.

# 71
  • Мнения: 6 998
Не можах да докопам Robert De Niro, Robert Plant и той ми бягаше по тъча, та се примирих с каквото намерих Simple Smile
Е, да, по тая логика и на мен Марко Хиетала ми избяга и подло забремени друга с близнаци, без да подозира чистите ми и красиви любовни помисли към него  Mr. Green

# 72
# 73
  • Мнения: 41
                                      Аз те търся, но още не съм те открила,
                                  макар че с години към теб все вървя устремена.
                                      В самота все се лутам, все се питам къде си,
                                   ще се срещнем ли някога или ще се разминем?
                                    ..........................................................................

                   
            Не, но сега вече не съжалявам.

# 74
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Toй още не знаае 4е е мъжа на ме4тите ми и да това е което исках.ПС.още не сме бракувани ма аз не ща

Общи условия

Активация на акаунт