За мъжа на мечтите си ли се омъжихте?

  • 7 935
  • 141
  •   1
Отговори
# 90
Да, омъжих се за мъжа на мечтите ми.И беше прекрасно ,невероятно и нереално да го срещна.Но уви откакто родих нещата не вървят между нас , но имам надежда ,4е ще се оправят

# 91
  • Мнения: 301
Мечти още си имам.  Laughing Когато го срещнах преди 12 години не е бил мъж-мечта, просто от пръв поглед разбрах, че е моя човек, че искам само с него. Толкова (много) години по-късно още виждам мястото си само до него. Едно цяло, сливане - няма такъв филм, пълни противоположности сме по характер. Явно на някакво друго ниво сме се слели.  Laughing

# 92
  • Мнения: 214
не точно.лошото  е  обикновенно мъжът  на  мечтите  се  оказва  някой с който  не  сме  изконсумирали  докрай  връзката. То   и  затова не  сме  се  разочаровали. Иначе  оплаквания  нямам от мъжо.

# 93
  • Мнения: 299
Ами надявам се, за момента ме устройва на 100%, но незнам какво ще се случи в бъдеще.

 PeaceИ аз така,въпреки че при мен % е под 100 Mr. Green

# 94
  • Мнения: 2 388
Не, но и не съм се омъжила още. Whistling

# 95
  • София
  • Мнения: 10 378
Откакто го срещнах той стана мъжа на моите мечти.

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Не мисля, че някога съм мечтала за мъж - добър, разбиращ, любящ баща, с чувство за хумор и т.н и т.н
Но мисля, че съвсем осъзнато винаги съм търсила мъж, който да споделя мечтите ми.
И съм го намирала!

# 97
  • Мнения: 3 641
Не съм имала мечти за мъж. Иначе възможности много са се откривали за мен Rolling Eyes
Ако да си с мъжа на мечтите си значи да си щастлива, то значи аз още не съм го открила Confused

# 98
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Омъжих се за мъжа, с когото поисках да остареем заедно.

# 99
  • Мнения: 1 568
Според мен няма такъв филм!Мъж...мечти...хм!

# 100
  • Мнения: 1 554
чак пък мъжа на мечтите ми Whistling

# 101
  • Мнения: 1 568
Аз ако трябва да следвам мечтите си...там брак няма!Има мноооого пари!Искам да съм въшлива с пари и да възирам всички мъже от живота си!Ще ги използвам само за нужди!М...а им!!!!

# 102
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Без малко да се омъжа за него, ама не се случи.
Може би за това все още го смятам за мъжа на мечтите ми.
Все пак като реализираш мечтата си тя спира да бъде такава. И започваш да мечтаеш за друго. Просто така е устроено съзнанието ни...

# 103
  • Мнения: 242
Да, той е мъжът на моите мечти.Много се обичаме и подкрепяме-поне засега  Thinking

# 104
  • Мнения: 1 226
Аз ако трябва да следвам мечтите си...там брак няма!Има мноооого пари!Искам да съм въшлива с пари и да възирам всички мъже от живота си!Ще ги използвам само за нужди!М...а им!!!!

 hahaha Joy Joy Joy Peace Peace Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт