Мами в Белгия - 8

  • 17 813
  • 292
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 27 524
Този бил за дипломати разни и има страшно много неща - дрехи, очила, часовници, бижута, диаманти, абе всичко де що е Марково (от село Марково  Laughing) и цените са хем ниски, хем без ДДС (понеже дипломатите малки заплатки взимат  Grinning). Примерно часовниците Радо, дето са по над 4-5 хиляди евро, там са под 2. Примерно, де, не че ще дам 2000 за часовник. Но има на Тисо много хубави и са под 200 някои  Blush Много ми е мерак за хубав часовник, никога не съм си имала  Flutter

# 136
  • Мнения: 1 572
добре ама ние простосмъртните можем ли да пазаруваме от този магазин , да го издирим тогава
като каза часовник , родителите ми подариха за дипломирането часовник Грована , никой не беше я чувал тази марка а се оказа че била швейцарска , много хубава ,
железен е ! много семпъл , позлатен с черен циферблат , беше 280 долара тогава 2003 год.

# 137
  • Мнения: 27 524
Не може, за съжаление  Rolling Eyes
Има много швейцарски марки часовници, дето не ги знаем. Те нямат слаби, железни са  Peace

# 138
  • Мнения: 1 572
Не може, за съжаление  Rolling Eyes

а ти как ще пазаруваш ?

# 139
  • Мнения: 90
Ами, ако намерите адреса на магазина напи6ете го тук   Simple Smile
Ние не стигнахме днес до "кидс фактори" от много моткане в Кората ,много народ имаше ,купихме куЧенцето на Лина .И уж криза незнам си кво ,а народа купували ,купува  Simple Smile.Магазините са претъпкани  Peace,имаше някакво тъпо намаление  ,но не и на новите колекции  Laughing
йокшерите са раса  малки куЧенца ,неправилно съм го изписала заради "й".

# 140
  • Мнения: 1 572
йокшерите са раса  малки куЧенца ,неправилно съм го изписала заради "й".
да не е йоркшир

# 141
  • Мнения: 90
йокшерите са раса  малки куЧенца ,неправилно съм го изписала заради "й".
да не е йоркшир
да тоЧно   EmbarassedLaughing
,
много са сладки

# 142
  • Мнения: 27 524
а ти как ще пазаруваш ?

С приятеля от ПП-то  Flutter


А, да, йоркшир, вдянах сега   Grinning И мъжът ми много ги харесва, някой ден сигурно ще си вземем  Simple Smile

Ние не стигнахме до Кора, че доста работа имахме днес, цял ден не съм станала от компа, ужас  Tired

# 143
  • Мнения: 90
ами ако имах възможност да гледам куЧенце в къЩти  ,бих и взела такова истинско ,та  заедно да си израснат Simple Smile ,но нямам градина .

# 144
  • Мнения: 872
Дайте малко инфо за българското училище, пък ще сме си съученици след някоя година  Grinning

На мен ми се струва рано 4 годишно да чете и пише 2 азбуки. Ние сме учили азбука на 7г.  Аз ще изчакам първо да научат в училище латиница, след това кирилица. За сега нямам ясно изградена система, пък да видим. Споделяйте опит с по-големите деца...  Hug
Ние току се връщаме от Антверпен, нищо интересно по центъра, а се надявах на едно греяно вино...  Blush

# 145
  • Мнения: 686
Здравейте!
Извинявам се ,че се намесвам в темата ви.
Интересува ме ,някой знае ли фирма,която да се занимава с износ на дрехи втора употреба?Ако може и координати.Може да ми пишете на лични.
Много благодаря!

# 146
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Много зависи дали детето иска да чете и пише - ако проявява интерес трябва да се стимулира, ако не - не трябва да се насилва. Аз съм започнала да чета на 5 години сама. Явно съм наблюдавала думите, когато майка ми ми е четяла. Мартин е мноооого далече от четене. Обича да се пробва да пише, но явно понякога не си представя буквите и си ползва "джокер" - имаме магнитна азбука и я е налепил на хладилника и като се затрудни ходи да си вземе буквичката и я преписва  Laughing
Аз също си мислих, че е рано за писане, но той ме изненада като си донесе името, написано от него на едно малко листче, което беше уж грижливо изрязано от него  Laughing
За БГ училището знам, че работи в събота от 09:00-12:00. Започват на 6 години. Говорих с една майка на детенце, което ходи там и детето било много доволно от учителката. Доколкото разбрах ги занимават с четене и писане, не мисля че ги занимават с математика например...Но може и да бъркам.

# 147
  • Мнения: 27 524
Училището беше само за български и литература допреди година, сега мисля, че вкараха история и география, но за по-големите и пуснаха и в сряда. Освен ако няма някакви нови промени  Peace
Наистина си е до дете.  Peace Аз също на 6 четях книжки сама, но Криско докато не тръгне на градина и да има по-активни и подходящи за възрастта му занимания, не мога да дам лично мнение  Simple Smile
Другата седмица вече ще отидем в градината до нас, искам да видя как е отвътре, какви са условията и напролет, ако има места, да го пусна. Ако дотогава успеем да махнем памперса, направо  ooooh! Tired Close

# 148
  • Мнения: 1 572
Ако дотогава успеем да махнем памперса, направо  ooooh! Tired Close
Блонди верно ли сте още с памперс , не се ли получава ?
аз моя малкия от няколко дни го слагам на ака на гърне , вече му научих горе-долу часовете , да видим кога ще почне сам да го търси , обаче нещото което ме притеснява е че е на 10 мес и малко и не може още да се изправя , само до колене стига 

# 149
  • Мнения: 90
 Блонди ,тук при нас се записват децата предварително и сега ние сме на 11 месеца ,като стане на 18 месеца трябва да отида и да и резрвирам мястото ,ама как пък Щте съм сигурна ,Че Щте е без памперс на 2 г и половина  ooooh!.И баЩта иска да я праЩа във фламаснко у-Ще и аз разбира се трябва и фламански сега да уЧа ,не Че неЩо ,но произношението ми е трудно (аз съм уЧила немски и разбирам Що годе за какво става дума ,но не мога да отговарям  Embarassed).

Общи условия

Активация на акаунт