Невероятни палачинки

  • 107 235
  • 221
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 440
Аз последните 2 пъри ги правя в диетичния им вариант по Дюкан...и пак са ми страшно вкусни Joy Ето:

# 106
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз последните 2 пъри ги правя в диетичния им вариант по Дюкан...и пак са ми страшно вкусни Joy Ето:


А как се правят по диетичния вариант?

# 107
  • Мнения: 1 440
Ами, вместо брашно слагам трици, захарта замествам с подсладител, масло не слагам, прясното и киселото мляко са обесмаслени Peace

# 108
  • София
  • Мнения: 3 880
ето ги и моите, много са вкусни и ги правя често:

# 109
  • София
  • Мнения: 2 020
Като гледам вашите снимки, продължавам да се чудя къде ми беше грешката като ги правих?  newsm78
Aurora , много апетитно изглеждат!   bouquet

# 110
  • Варна
  • Мнения: 480
 Aurora ,просто не мога да се въздържа на твоите палачинки.
Изглеждат  фантастично,поздравления!!!

# 111
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
А аз се чудех как стават тези малки палачинки на голям тиган, а то как било. Ще опитам и аз рецептата, блягодаря!
Ние принципно у дома имаме традиция и аз правя палачинки всяка събота сутрин.

# 112
  • София
  • Мнения: 10 858
Току що завърших палачинките, направо невероятни! Аз не съм яла по-вкусни палачинки, честно! Даже и на баба ми не са толкова вкусни, а за мен нейните палачинки бяха най-вкусни Simple Smile
При мен си бухнаха идеално, станаха точно 8 бр. Разливат се сами, абе страшно лесно и чудесно.

Narina жива и здрава да си, че побликува тази рецепта, че все не можех да направя хубави палачинки.

Вече такива ще правя, като ще пробвам да ги приспособя и в тънкия вариант.

# 113
  • Мнения: 1 440
Искрено се радвам на отзивите за палачинките Joy Аз също страшно много ги харесах на вкус, но установих, че ми е супер приятно даже само да ги пека  food002

# 114
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Narina, благодаря за страхотната рецепта   bouquet . Записала съм я от доста време, но едва днес се реших да ги направя и ето резултата .  Страхони са   chef

# 115
  • Мнения: 7 418
   По вид тези палачинки ми напомнят едни други,които правя,но сигурно са различни на вкус.... newsm78
   Ще споделя,като ги направя! Wink

# 116
  • Мнения: 4 380
С кисело мляко и бакпулвер (сода), това не са палачинки, а бухти.

А тайната на вкусните палачинки е в съотношението между сол и захар. Правя разкошни палачинки и ги обичаме много тънки.

# 117
  • Мнения: 21
Много са вкусни тези палачинки и аз сега си ги приготвям  !    chef
Благодаря ви за рецептата !

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Днес ще ги забъркам и аз Peace


п.п Направих ги,но не ми се надигнаха newsm78.май ми дойде малко брашното,много течна ми се стори сместа.и са ми сладички Mr. Green,другият път ще намаля захарта Peace

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 22:08 от jorjito

# 119
  • София
  • Мнения: 3 880

А тайната на вкусните палачинки е в съотношението между сол и захар.

xenia, съвсем наскоро го установих това и е абсолютно вярно Peace

Общи условия

Активация на акаунт