Невероятни палачинки

  • 107 230
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 22 867

Ей, големи сте подстрекателки! Grinning Не стига, че съживихте стара темичка, ами "ах" и "ох" и аз не можах да подмина. Като знам колко крехки и вкусни стават, набързо ги спретнах. Плюс хубав мед.... Heart Eyes  bouquet


# 196
  • Мнения: 2 658
 labrex, разкошни са. Simple Smile

# 197
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 761
Такива винаги съм искала да опитам, сега се навих да направя. Ние обичаме тънички, но ще пробваме и тези. Тази седмица ще направя някоя вечер.

# 198
  • Мнения: 219
От няколко години правя само такива палачинки. Много се харесват и ги правя доста редовно. Не ги правя в мини-вариант, а с един черпак ги разливам по тигана. стават много месести и вкусни. И наистина доста бързо.

Относно съотношението - захар/сол, в зависимост как ще ги ядем, слагам от съответната поправка повече (почти 2 пъти, например сол половин ч.л., захар - една), но дори да са в равни дози пак са вкусни.

Който не ги е пробвал, да не се помайва  Peace

# 199
  • Мнения: 5 173
Лабрекс, отвътре не стоят ли сурови?

# 200
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, отвътре не стоят ли сурови?

Не, изобщо не са сурови, пухкави и мекички са. Peace

# 201
  • София
  • Мнения: 349
 Вкъщи сме големи фенове на палачинките. Аз си ги правя само с брашно, яйца, мляко и сол, всичко на око. Но тези определено ще ги пробвам. Изглеждат много вкусни и пухкавки.
 labrex, страхотно са се получили твоите.

# 202
  • Мнения: 1 746
Възможно ли е вместо прясно мляко, да слагам кисело в тази рецепта? Дайте съвет. Grinning

# 203
  • Мнения: 22 867
Възможно ли е вместо прясно мляко, да слагам кисело в тази рецепта? Дайте съвет. Grinning

Правила съм го, само че като айрян - 1:1 мляко и вода, стават си чудесно! Peace

# 204
  • Мнения: 1 746
Възможно ли е вместо прясно мляко, да слагам кисело в тази рецепта? Дайте съвет. Grinning

Правила съм го, само че като айрян - 1:1 мляко и вода, стават си чудесно! Peace

супер, благодаря Hug

# 205
  • UK
  • Мнения: 2 838
 И аз да не остана по-назад , видях апетитната снмка и вчера стъкмих една порция. Божествени станаха , за пръв път правя този тип , все тънките ядем вкъщи. Супер станха !
 

# 206
  • София
  • Мнения: 2 701
Най- хубавата закуска! Правя ги почти всеки уикенд, откакто открих тази тема миналата година.
Основно ги ядем със сладко от боровинки, обаче най- любими са ми с кленов сироп  Crazy

# 207
  • Мнения: 2 658
Най- хубавата закуска! Правя ги почти всеки уикенд, откакто открих тази тема миналата година.
Основно ги ядем със сладко от боровинки, обаче най- любими са ми с кленов сироп  Crazy



koikoii, чудни са. Simple Smile

# 208
  • Мнения: 39
Аааа, не! Принтвам рецептата - в най-скоро време ще се готвят Hug

# 209
  • София
  • Мнения: 4 052
Любимите ми!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт