Невероятни палачинки

  • 107 231
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Много обичам палачинки ... всякакви  Heart Eyes
Още утре ще ги пробвам , че днес сме на детски рожден ден !

# 16
  • Мнения: 707
С удоволствие си хапвам от нашите, тънките, но бих опитала и тези. Ще пробвам рецептата.

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Тези дни непременно ще ги тествам. Още един прекрасен повод да докажа на мъжа ми, че ако си купя нов тиган за палачинки, няма да си стои с етикета в шкафа поне 2-3 месеца  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 713
Ухааа, и аз ще ги пробвам! Peace  chef
Обожаваме палачинки вкъщи, а тези със сигурност са много вкусни! Crazy

# 19
  • Мнения: 1 152
Направих ги! Страхотни са! Точно като американските палачинки! Grinning

# 20
  • Мнения: 2 829
в къщи обожават палачинки
правя всяка неделя
ще  пробвам и този модел,дано им домпаднат на мойте деца

# 21
  • Мнения: 711
И аз ще ги пробвам утре, но как ще станат толкоа дебели? Аз имам тиган за палачинки и вътре стават тънки обикновените. Повече смес ли да сипя или в по тесен тиган да пробвам ?  Thinking

# 22
  • Мнения: 2 726
teddy,ами те сами ще станат дебели от бакпулвера в сместа Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 496
Направих ги днес. Докато бяха в тигана- дебели, в чинията спаднаха. Не знам защо се получи така. Но на вкус бяха страхотни! Flutter

# 24
  • Мнения: 711
poli__5, мерси...утре пак ще пиша като ги направя  Hug

# 25
  • Мнения: 1 440
И аз като сложих тесто в тигана веднага почна да се надува, а после май спадна...Ще опитам следващия път да ги измайсторя по-дебели Joy
Мъжът ми даже иска да пробвам с трици да ги напраавя, че е на диета Laughing

# 26
  • Мнения: 1 777
И аз ще ги пробвам утре, но как ще станат толкоа дебели? Аз имам тиган за палачинки и вътре стават тънки обикновените. Повече смес ли да сипя или в по тесен тиган да пробвам ?  Thinking
Teddy по принцип сместа е по- гъста за пенкейка ,от колкото за палачинките и затова стават дебели.Няма значение какъв е тигана Simple Smile
Ето и от мен една рецепта за пенкейк .


# 27
  • Мнения: 1 174
Да, хубава рецепта, почти 1/1 с моята!Аз слагам малко повече мляко и мажа и отделно с масълце, когато свалям от тигана, яйцата ми винаги са 3. Пробвай някога и с малко, не цяло пакетче ванилия или на двойна смес, 1пак. Simple Smile Това, последното е от едни наистина страхотни палачинки, които един хърватин ни прави с мая и ванилия - готови кубчета, които се продавали при тях.
За хубави палачинки, аз никога не ползвам миксер - разбивам с тел на ръка.

# 28
  • Мнения: 4 668
Направих ги и станаха много вкусни ! Дори мъжът ми ги хареса , а той по принцип не обича палачинки .
Но на мен не ми станаха толкова дебели  Confused Някой има ли идея защо ?
Освен това имам чувството , че една ч.ч. брашно е малко , като количество ... другият път ще сложа повече .
Също така нямаха нужда от мазане с масло ... нали все пак вътре си имат .

# 29
  • Мнения: 389
 Ще ги пробвам
често правя палачинки в къщи, че и малкия  много обича
 а и си имам тиган специално за палачинки,грехота е да стои така

Общи условия

Активация на акаунт