Спамо-чат (24.11-30.11)Одухотворената женска красота е божествен дар!

  • 30 031
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 2 448
Добро утро!  Hug  Heart Eyes

Дейзи, тук си още по разгорещена ми се струва.  Wink  Heart Eyes  Laughing

# 1 126
# 1 127
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
 ooooh! Mnogo сте писали бре ...........ей сега ще ви прочета  Outta Joint  Joy
Разбрах само , че Поци , ще ме осиновява и че Паси пак не е доволна от аватара ми  Thinking  Whistling

ДОБЪР ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕ  Hug Heart Eyes

# 1 128
  • Мнения: 4 678
Добро утро Hug Hug Hug

# 1 129
  • Мнения: 183
Шуш 

Ванка

# 1 130
  • София
  • Мнения: 4 751
 Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 131
# 1 132
  • Мнения: 2 448
: Паси пак не е доволна от аватара ми  Thinking  Whistling


Шуши, пак се си разбрала, от всичките ти аватари съм доволна, но се тревожа за теб, на какво се дължи това постоянно лутане.  Thinking  Laughing

Ха, добър ден сега!  Hug

# 1 133
# 1 134
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
: Паси пак не е доволна от аватара ми  Thinking  Whistling


Шуши, пак се си разбрала, от всичките ти аватари съм доволна, но се тревожа за теб, на какво се дължи това постоянно лутане.  Thinking  Laughing

Ха, добър ден сега!  Hug

Шегувам се мила  Heart Eyes

Относно лутането ми - гаден период и от доста време  Twisted Evil

Чета една тема "Астрологията........Зодиите....." Там една дама ми направи нещо като хороскоп и това Сатурн в кой дом е  и без да знае нищо за мен , установи този гаден период . ЦТИРАМ - "Сатурн, тази лоша планета, приближава твоето рождено Слънце. Най-точният съвпад е около края на март- началото на април 2009 г. Така че още дълго време ще усещаш влиянието на Сатурн. И понеже това се случва в 3 дом, означава, че трябва да се научиш да подбираш контактите си, да не допускаш всеки в обкръжението си.
По принцип може да ти даде повишение в службата, може да ти даде и уволнение. Независимо дали резултатът е благоприятен или не, човек си извлича ценен опит и се научават важни уроци. При такъв транзит сякаш нещо отвън ни принуждава да научим новия урок, сякаш насила някой ни кара да поемаме повече отговорности.
Най- общо това е период на самоусъвършенстване в деловата или в духовната сфера. В момента усещаш, че ти е много натоварено, че около теб е лудница, но ще осъзнаеш смисъла на тези уроци едва като премине действието на Сатурн."
Та , така ...........все едно не съм аз  Close

# 1 135
  • Мнения: 183
: Паси пак не е доволна от аватара ми  Thinking  Whistling


Шуши, пак се си разбрала, от всичките ти аватари съм доволна, но се тревожа за теб, на какво се дължи това постоянно лутане.  Thinking  Laughing
ОО ВАННче много сме хубави днес  Grinning Hug Heart Eyes Hug

# 1 136
# 1 137
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Хубаво е , когато денят ти започва така  Joy

# 1 138
  • София
  • Мнения: 4 751

 Laughing Laughing мдааа, днес ми е много позитивно  Crazy

# 1 139
  • Мнения: 2 388
Здравейте спамъри. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт