,Игли си имаме, ала не сме плетачки, наричаме се храбрите шивачки-тегел номер 5,

  • 71 185
  • 636
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Е, момичета, страшни сте! Благодаря на всички  Hug

# 631
  • Пловдив
  • Мнения: 43
Този потник ще се пробвам и аз да го направя, обаче май доста плат ще иде newsm78

# 632
  • Мнения: 679
Здравейте! Каня се да си купувам домашна шевна машина. Искам да има повече функции, макар че засега и аз не знам за какво ще ги ползвам. Искам също и да шие дебели, фини и еластични материи. Засега се колебая между две машини и ще съм ви благодарна, ако си кажете мнението за тях:
Toyota FSG325
Singer 4228

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 11:56 от Ати

# 633
  • Мнения: 1 305
Здравейте! Каня се да си купувам домашна шевна машина. Искам да има повече функции, макар че засега и аз не знам за какво ще ги ползвам. Искам също и да шие дебели, фини и еластични материи. Засега се колебая между две машини и ще съм ви благодарна, ако си кажете мнението за тях:
Toyota FSG325
Singer 4228

Определено Сингера.

# 634
  • Мнения: 730
Момичета, знаете ли някой да продава 3 конечен оверлог. Ако знаете- давайте координати.   bouquet

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 43
Здравейте! Каня се да си купувам домашна шевна машина. Искам да има повече функции, макар че засега и аз не знам за какво ще ги ползвам. Искам също и да шие дебели, фини и еластични материи. Засега се колебая между две машини и ще съм ви благодарна, ако си кажете мнението за тях:
Toyota FSG325
Singer 4228
И мойто мнение е за Сингер.

# 636
Здравейте на всички !
Имам спешен въпрос и молба за помощ.
Купих си нов панталон и докато се опитвах да направя подгъв без да искам  го срязах където не трябва .
Имали някакпо лепило с което да додлепя дупката?
П О М О Щ!!!!!!!!!!


 newsm20 newsm20

Общи условия

Активация на акаунт