Обръщение към детето ми ,което АДСКИ ме дразни

  • 12 120
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4
Спокойно Бианка той свекър ти е леко прост човечец ако съдя по това което казваш.
Вариации на Никол Ничи Нико Кика Кикита това много ме дразни. Ние харесвам да се обръщат с нея с:Ники Ника Нини Никита Ник.
Племенника ми се казва Даниел майками му казва Данчо/е  а сестра ми направо полудява като чуе този вариант тя иска да му викат Дани Данко Дан

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 20:11 от li_li_to_

# 91
  • Мнения: 81
Спокойно Бианка той свекърти е леко прост човечец ако съдя по това което казваш.
Вариаций на Никол Ничи Нико Кика Кикита това много ме дразни. Ние харесвам  да се обръщат с нея с:Ники Ника Нини Никита Ник.
Племеника ми се казва Даниел майка ми  ми му казват Данчо/е Данченце а сестра ми направо полодява като чуе този варянт тя иска да му викат Дани Данко Дан 
Извинявай, Вариаций да не е роднина на Хораций?  Wink Hug

# 92
  • Мнения: 4
Спокойно Бианка той свекърти е леко прост човечец ако съдя по това което казваш.
Вариаций на Никол Ничи Нико Кика Кикита това много ме дразни. Ние харесвам  да се обръщат с нея с:Ники Ника Нини Никита Ник.
Племеника ми се казва Даниел майка ми  ми му казват Данчо/е Данченце а сестра ми направо полодява като чуе този варянт тя иска да му викат Дани Данко Дан 
много ми е интересно някои хора как не се сещат да прочетат поста си преди да го публикуват?

# 93
  • София
  • Мнения: 13 206
Винаги съм се чудела на този мерак на баби и дядовци (като по правило свекър и свекърва) да мамосват и татосват внучето. Не се ли усещат, че е неприятно за майката или си мислят, че е проява на любов към детето?

Еее, айде сега.. и моята свекърва понякога се изпуска да каже "Али, ела майка", обаче неволно го прави. Рядко и без никаква специална умисъл да ме дразни. Не съм се и впечатлявала. Виж ако стане практика опредлено ще се дразня

# 94
  • Мнения: 3 216
Спокойно Бианка той свекърти е леко прост човечец ако съдя по това което казваш.
Вариаций на Никол Ничи Нико Кика Кикита това много ме дразни. Ние харесвам  да се обръщат с нея с:Ники Ника Нини Никита Ник.
Племеника ми се казва Даниел майка ми  ми му казват Данчо/е Данченце а сестра ми направо полодява като чуе този варянт тя иска да му викат Дани Данко Дан 
много ми е интересно някои хора как не се сещат да прочетат поста си преди да го публикуват?

Стига бре,жената е бременна. Простено й е.

# 95
  • Мнения: 14 133
Оправете си отношенията с роднините. Как се обръщат към децата ви няма никакво занчение.
И на нашия Александър едни / включително и аз с баща му/ му викат Сашко, а други - Алекс.  Wink

# 96
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Не се притеснявай, детето ще приеме името, с което го наричате вие, не дядо му. Моята дъщеря е Цвета и често я съкращаваха на Цеци, аз настоявах на Цвети или Цвете и сега сама им прави забележки Hug

# 97
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Lucky Plam е права за мен.
У нас има Гого и дядо Гошо. На бабите и дядовците им беше странно това Гого, но свикнаха.
Аз пък не харесвам Жоро или Жорко най-вероятно защото и баща ми мрази така да му казват.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 19:51 от ЕлиТ

# 98
  • Мнения: 57
свекърва ми реши ,че е майка на детето ми-беше изпокрила в чувал в мазето новите дрешки ,подарък от близки и приятели и беше донесла старите дрехи на мъж ми ,за да си представяла ,че това е синът и.Нанесе се за 3 месеца в нас ,ядосваше се ,ако взема детето си на ръце ,наричаше ме "кака" на детето ,а себе си "мама"..като дойдеше някой в нас взимаше кутия с бонбони и казваше :"Еми да почерпя-станах майка ,родих рожбичка"...

Много рядко пиша в такива теми, дори не съм изчела цялата тази, но това просто ме хвърли в размисъл... Определено не е нормално  Shocked #Crazy

# 99
  • Мнения: 3 423
Бианка! Умрях от смях!

# 100
  • Мнения: 1 367
Бианка! Умрях от смях!
Мдааа,щеше да е много смешно,ако не беше налудничаво и трагично.Тази жена плаче за Четвърти километър май.

# 101
  • София
  • Мнения: 3 064
свекърва ми реши ,че е майка на детето ми-беше изпокрила в чувал в мазето новите дрешки ,подарък от близки и приятели и беше донесла старите дрехи на мъж ми ,за да си представяла ,че това е синът и.Нанесе се за 3 месеца в нас ,ядосваше се ,ако взема детето си на ръце ,наричаше ме "кака" на детето ,а себе си "мама"..като дойдеше някой в нас взимаше кутия с бонбони и казваше :"Еми да почерпя-станах майка ,родих рожбичка"...

Много рядко пиша в такива теми, дори не съм изчела цялата тази, но това просто ме хвърли в размисъл... Определено не е нормално  Shocked #Crazy

Това съм го пропуснала, щото чета по диагонал... Не само, че не е нормално, ами е направо патологично.

# 102
  • София
  • Мнения: 5 074
Защо пък бабите да се лигавят ?
Моята най-голяма внучка се нарича Нанси. И всички от семейството я наричат така. Според мен не можеше да се измисли друго обръщение. Но го измислиха съучениците и - Нана.
Ние се дразним, а тя си го харесва и понякога сама се представя с това име.

# 103
  • Мнения: 2 196
Бианка! Умрях от смях!
О! Ти нямаш сърце! Crossing Arms

# 104
  • София
  • Мнения: 2 840
О, како! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт