Дискусия - какво трябва да бъде образованието на децата ни?

  • 9 768
  • 167
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 42
В bglog.net има общество "училище", разглеждали ли сте го?

# 151
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В bglog.net има общество "училище", разглеждали ли сте го?
Да, имам регистрация дори. Ти там публикувал ли си?

# 152
  • Мнения: 42
Да, наскоро се регистрирах и писах по теми, свързани с "Логическите Заблуди"

# 153
  • Мнения: 42
Изглежда, че тази дискусия временно е затихнала. Тази тема има цел и тя е да се формира някаква определена позиция, зад която да застанат повече родители и която аз да защитя след това. Не искам да говоря само от мое име, когато нагазя в дебрите на образователните комисии

# 154
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво да стане, а? Не виждаш ли какво се замъти всичко наоколо? Позицията я имаме всички и какво? Да, песимист съм за образованието. Както се изрази един социолог преди време, аз съм от онези с имплозията (един път и аз да съм като хората).

# 155
  • Мнения: 24 467
Ами питай конкретни неща, общата постановка е ясна отдавна. Виж в темите по класове в настоящия подфорум, те са живи дискусии по конкретни проблеми.

# 156
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен все още ми е интересно авторът от чия позиция говори така уверено.
...
 Не искам да говоря само от мое име, когато нагазя в дебрите на образователните комисии
Чие е това име и като какъв ще нагазва "в дебрите на образователните комисии"?

Ние бяхме така добри да отговаряме съвестно на зададените ни въпроси - честно и от позицията на родители и бивши ученици, включиха се и учители. Сега мисля, че ще е справедливо да разберем и кой ни пита!

# 157
  • Мнения: 42
Аз съм си най - обикновен човек, родител. Това не ми пречи да нахалствам и да ходя "където не ми е мястото", за да защитавам правата на себе си и други хора. Активен човек съм, протестирам от 7 годишен Simple Smile А кой задава въпроса НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ЗА СЪДЪРЖАНИЕТО НА ВЪПРОСА

# 158
  • Мнения: 25 731
А кой задава въпроса НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ЗА СЪДЪРЖАНИЕТО НА ВЪПРОСА

Овце ли ни нарече току що?
Има, разбира се, как да няма! Особено целите, за които ще се използват отговорите, имат огромно значение.

# 159
  • Мнения: 42
"Овце ли ни нарече току - що" - този коментар е умишлено манипулативен.

Относно твърдението ми: кой казва твърдението НЯМА НИКАКВА ЛОГИЧЕСКА ВРЪЗКА С ВЕРНОСТТА МУ, има връзка с това какъв интерес има да каже конкретното твърдение, но НЕ ДАЛИ ТО Е ВЯРНО. Ако лошият вълк ви каже, че 2 + 2 = 4, ще заплюете ли лъжата му?

# 160
  • Мнения: 25 731
Зарежи математическите врътки, дай отговор на въпроса: кой и с каква цел иска отговорите.

# 161
  • Мнения: 42
Аз ги искам, за да направя нещо по въпроса, тъй като имам малка дъщеричка - http://www.vbox7.com/play:1db3a714  и мисля дългосрочно, искам тя да получи добро образование. ИСКАМ КАТО ЦЯЛО средата в БГ да е по - рационална и по - нормална и събитията да следват някаква закономерност. Отделно ми се иска да има повече морал у хората, да им идва отвътре да са добри и по - малко да са материалисти, но тъй като не съм свещеник, в това не мога да помогна особено.

# 162
  • София
  • Мнения: 62 595
Като за начало можеш да я махнеш от проходилката. Ще й направиш голяма услуга, ако я оставиш сама да се помъчи, за да се придвижва по-лесно из стаята.

# 163
  • Мнения: 25 731
Аз ги искам, за да направя нещо по въпроса, тъй като имам малка дъщеричка -

Тц, тц, тц, много бързо се отказа от политиката нещо...  Mr. Green
Да не би да те светнаха, че подобни проучвания се заплащат тук?  Wink

# 164
  • Мнения: 42
Наивността и добросърдечието винаги се заплащат Sad

Общи условия

Активация на акаунт