С Дюкан си знам че ще успея - хем си хапвам, хем слабея - 135

  • 29 500
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 110
   ЛЕПИДОПТЕРИЯ,
  Оооооо,срещичка!!!

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 14:13 от vesito5

# 661
  • Мнения: 2 425
Оооо, vesito5 , добре дошла  Heart Eyes Hug
Rally_and_Betty , честита ви годишнина  Hug
zvezdopad , честито трефозничке  Flutter Hug. Я кажи как е мъничето Simple Smile, оправя ли се вече?
tonito26 , готина маца  Wink
Филюдка, добре дошла казах ли ти  newsm78 , ха, добре се завърна на хоризонта  Hug
Имало и още рожденнички, Лузоро и Данида82, честито и на вас   bouquet
dorchesterShocked, много оригинално  Laughing

# 662
  • Варна
  • Мнения: 141
От поне един час чета темата. Много сте написали и най-вече страхотни снимки сте показали. Поздрави за всички, които са виновници за чудните снимки - Кри, Филюдка, Люси, Цоци, Слабе, Зеленкото с Точко, Татитт, Аби, Нелсън, Катетоджин и всички чудни дюканеси (няма да изреждам всички). Ива нета е направила това по-добре от мен. Сияете. Наградата е заслужена за банда на годината.

Честит рожден ден на Адреналинка, Беиби Дол и Далиа! Чудесни момичета с чудесни резултати. Весел празник!

Галя МММ, много рано се отказваш. Режимът е чудесен и всеки, който се откаже през първите три дни е заплашен от скоростно напълняване и достигане до космически тежини. Питай тези, които се отказаха... Тези, които останаха вярват, че ще постигнат целта си. Без плодове и други нережимности...

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 15:36 от кали 08

# 663
Здравеите момичета!аз съм 3 вен на тази диета и имам чувството че не съм свалила нищо!а как ми липсват плодовете!!!!искам да ви попитам ако се прекъсне тази диета има ли опастност да се напълнее???

# 664
  • Мнения: 308
Привет на всички прекрасни дюканки и единственото ни момче дюканец! Hug
Браво на бандата спечелила приза "Банда на годината", но аз въобще не се и съмнявах, че ние ще спечелим.   bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Адреналинка,Бейби дол, Dahila, Лузоро и Данида82!  Момичета, пожелавам ви най-вече много здраве, щастие и сбъднати мечти!  
 smile3525 nbirthday  bigdance2
Чудесно изглеждате на снимките от срещата, по усмивките си личи, че настроение не е липсвало. Радвам се, че сте изкарали супер. Hug
Дори, супер си, как само си го измислила с тази карта на Шерифката Вещи.   bouquet Направо си страхотна.
Лек и успешен ден на всички от мен.
П.С. А къде ни е момченцето?   Тунинг..... къде си? Нещо ми се губиш от хоризонта?

# 665
  • Мнения: 111
момичета,днес отивам до Била да си купя трици и мисля и аз да започвам...да видим докъде ще го докарам,като знам че за опловин година свалих към 10 кг от нерви и ядене на чипс и шоколад...ама то няма да е вечно така,затова почвам с тоя велик режим  Peace

# 666
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета и момче! Честито за БАНДА на годината! Напълно заслужено, макар че съм отскоро член, не се съмнявам и за момент.
Ей, изчетох ви най-накрая. Голямо четене падна ( и внимателно разглеждане на снимки). От вчера на обяд та до сега ( с прекъсвания, разбира се).
Наистина страхотни снимки - всичко вече е казано и не искам да се повтарям, но по погледите ви, по усмивките личи, че ви е много забавно, интересно и си прекарвате супер заедно. Много обичам да си представям визуално хората, които пишат и някак си така виртуалния контакт придобива топлота и близост, все едно сме заедно наистина!Поне за мен е така. Ако вземете да дойдете всички до Варна ( имаше някъде хвърлена ръкавица за 8 март) ще се присъединя и аз. Обещавам!
Честито на рожденичките днес!  newsm59 Бъдете здрави и обичани! Всичко най-хубаво желая на Бейби Дол, Далия, Адреналинка!
Честито и на всички именници днес!
Браво на Ро-шур за постигнатото и честита 3 фаза на Звездопад!
feelgood,  Hug, много полезна информация пак си пуснала за нас.
Аз ходих до моето село, най-важното е, че се заредих с домашно говеждо - кайма, месо, дроб. Заешко. Имам за доста време напред и съм доволна.
Купих си и нов кантар, електронен, стъклен, красив и вече ще се измервам и аз и в грамове. Е, не е магьоснически, но поне е реален. Показа си каквото трябваше.  newsm68.
Това е от мен засега.
 Hug Hug на всички!

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Честито на всички рожденички! Да са живи, здрави и слаби!  bouquet    bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 668
  • Мнения: 2 425
gulbenur  като каза за село, че ме подсети да ви питам  Laughing. Агнешко месо по принцип знам че не може да се яде, а черен дроб от агне дали може момичета newsm78. Какво ще кажете по въпроса? Че и на мен от село дадоха, та да знам дали да хапвам и аз от него или да го сготвя замо за другите членове от семейството.

# 669
  • Мнения: 110
   Банда,да почерпя по  кафе-за здраве/размина ми се/ВЕЩИ,разреши,моляяяяя

# 670
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте, муцунки! Hug
ривелка,  Heart Eyes
Далия, Адреналинка, Бейби дол, честит рожден ден!   smile3525
Ро шур,  браво!  
Звездопад, успех в трета! Hug
Фийлгууд, както винаги - с много полезна информация! Благодаря ти!     bouquet
Монро, и аз се чувствах така. Дай една  Hug    
Весито5, добре завърнала се! Надявам се, че всичко при теб е наред! Липсваше!  Flutter
 Лепи, и ти липсваше! Радвам се за минусчето!  
Айнур, нищо агнешко не може.   Naughty  Hug
И още рожденици имало...Лузоро и Данида82,   bouquet    bouquet
Туни, пак се загуби някъде... Мина ли ти коремчето? Надявам се си добре.  Hug
 Пожелавам ви и усмихната и спорна седмица!

# 671
  • Мнения: 2
Вещи видях те на срещата такава усмихната и добра си всъщност и сега как да ме е страх от тебе и от тигана незнам???
Всъщност започвам сериозно да се замислям по един такъв въпрос - какво слагат в пилетата - има им нещо не може всички без изключение да сме такива красиви и усмихнати не знам колко бяхме на срещата, но нямаше нито едно сериозно да не говорим за намръщено лице - нещо слагат в пилетата или това е от амнезията незнам................. кажете вие дюканки?

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 199
vesito5, много се радвам! Hug

Днес видях бебето, по-добре са, надяваме се в сряда да ги пуснат вече.. Praynig

Скочих в дълбоката вода - на обяд хапнах освен традиционното печено пиле и 1 филийка хляб.
Стори ми се странно и смешно. Crazy

Благодаря ви за подкрепата! Hug  bouquet

# 673
  • София
  • Мнения: 186
galq_mmm,не,ако се прекъсне тази диета не се пълнее,тъй като не си свалила нищо Simple Smile

# 674
  • Мнения: 1 575
Уууу, кафенцето тамън на време, сипвам си първа и се радвам, че ти с еразмина,: vesito5 !!!

Здравеите момичета!аз съм 3 вен на тази диета и имам чувството че не съм свалила нищо!а как ми липсват плодовете!!!!искам да ви попитам ако се прекъсне тази диета има ли опастност да се напълнее???

Миличка, много минорно ми звучиш от самото начало HugКажи си кое не ти харесва, какво очакваш да се случи, кое те дразни...
Ако ще ти вдъхне успокоение или кураж , ще ти разкажа, че доста от нас докато свикнат на този вид храна, бая зор видяхме, но се свиква и дори е приятно това хранене, имали сме задържане със седмици - без да се свали и грам, чувствали сме се зле първите дни, някои все още се давим в чашата с вода...но!Ако си чела книгата, ще знаеш, че всеки може да отслабне, но единствено Дюкан дава схема за задържане на резултата, само при нас няма да се сбабичосаш, да ти окапе косата или да ти омекнат костите, може да не става бързо като с глад например, но пък е достатъчно бързо, за да ти поддържа мотивацията.Ние се храним и слабеем - може ли човек да иска нещо повече...Погледни всичко откъм хубавата му страна!В този режим качествата са с пъти повече от недостатъците...хайде, усмихни се, ще тръгне и при теб отслабването, постави си реална цел, никакви срокове, нагласи се, че променяш живота си и си дай време да свикнеш с мисълта.Прегръщам те и горе главата Hug
Дори, бързо си се ориентирала, но аватара пак е голям, а не мога да го намаля, помощ Embarassed

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 15:26 от Боби1973

Общи условия

Активация на акаунт