С Дюкан си знам че ще успея - хем си хапвам, хем слабея - 135

  • 29 476
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 304
Galq mmmm, недей така лесно да се предаваш. Ще ти дам пример от собствения ми опит и аз неможех без плодове особено без дини лятото, мандарини, портокали сега но ето че устоях. За да ти стане приятен и част от теб този режим трябва време и търпение - три дни са нищо. Трябва поне 13 според мен. Ще свикнеш както се казва апетита идва с яденето. И някои от момичетата беше казало че преди диетата не е консумирала мляко и извара, а аз дори и риба не обичах а сега направо умирам за риба. Не се предавай, ще успееш трябва търпение не е трудно щом аз устоях и толкова много жени. Виж само колко са красиви на снимките от срещата и колко са много!

# 676
  • Мнения: 2 425
Боби1973 , ако не можеш да се справиш с намаляването на снимката, пии ми на лични, ще помагам  Hug
Марчелка, мерси  Hug. Таааайничко се надявах да може агнешки дроб, но нееееееее  Close

# 677
  • Мнения: 31
vesito5, тъкмо пия кафенце и ти пожелавам от здраве да не се отървеш! Слава богу, че ти се е разминало! Praynig
aynur, вече са ти отговорили. Ти ще пропуснеш агнешкото дробче. Wink
Честито и на другите две рожденички - Лузоро и Данида82! smile3525

# 678
  • Мнения: 850
     ЕЕЕХХХХ , ТОВА НАШЕ ЧАРОВНО МОМИЧЕ vesito5 q мерси за кафенцето тъкмо вече позадрямвах над работата  newsm51 , срещичка  .... срещичкааа Веси нали се записа вече ... дане ставам лошааа  smile3508  и всички бургаски мацки бързо на срещичкатаа   newsm51 Много се радвам миличка , че си по добре вече да няма такива неща !!!
 
  А имам едно въпросче , кисело зеле за сърмички може лии???

  Целувкиии на ВСИЧКИИ  newsm51 newsm03  love001
 

# 679
  • Мнения: 110
    БЛАГОДАРЯ ви,сладурки от сърце за пожеланията и за това,че не сте ме забравили!!!Нямате представа как ми действаше и действа вашето внимание и загриженост,а за срещата,че не можах....думи нямам.В интерес на истината,ако искате вярвайте,на 2 пъти тайничко си поплаках... ОБИЧАМ ви всички!!!
     ШУШИНЦЕ,според мен може,ако добре измиеш листата/да не са много солени/и ако ги направиш с телешка кайма!!!Успех!
     ВЕНЕРАС,Навестявай ни по-често,миличка!!!

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 16:14 от vesito5

# 680
# 681
  • Мнения: 21
Здравейте, банда. Може ли аз при вас? От днес съм с вас. Прочела съм книгата информирах се предостатъчно и започвам. Искам да сваля 10 кг и мисля ударните да са ми 5 дена.

# 682
  • Мнения: 14
Момичета, някоя от вас ще ми каже ли как приготвя риба пангасиус?
Благодаря ви предварително!   bouquet

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 16:26 от smil4eto

# 683
  • Мнения: 304
Здравейте, банда. Може ли аз при вас? От днес съм с вас. Прочела съм книгата информирах се предостатъчно и започвам. Искам да сваля 10 кг и мисля ударните да са ми 5 дена.
на точното място си, ще ги савлиш за 0 време, тук е весело!  bouquet welcome

# 684
  • София
  • Мнения: 1 590
Киара'  Hug добре дошла!
Шапка ти свалям за решението да започнеш точно преди празниците smile3501. Аз отчитам най-голямата си грешка в миналото, че в очакване да започна някакъв режим, все си казвах : айде да мине този рожден ден, айде да мине този празник и т.н. а междувременно се тъпчех "като за последно" Joy
Попаднала си на правилното място и при правилната банда! Успех!

smil4eto : пангасиуса е най добре на скара овкусен с малко сол и лимон, или в тефлонов тиган без никаква мазнина, за второто не съм много твърда защото пангасиуса пуска 2 пръста мазнина и практически си се пържи, много вкусен става, но аз лично продължавам да мисля, че хитрувам по този начин да похапвам пържена риба  Peace

# 685
  • Мнения: 279
Адреналинка,Бейби дол, Далия, Лузоро и Данида82 рожденничките да сте живи, здрави и много щастливи smile3525 bdbaloni
Тони я да вземеш да дойдеш на Мартенската среща, че  box какви са тия още 30кг. свалям и идвам Crossing Arms, аз искам да те видя и преди да измършавееш, трябва да имам база за сравнение Mr. Green Hug
Nyala пробвах ти и тиквения сладкиш Mr. Green, много е вкусен  bouquet.  Ще ме повредиш с тоя подсладител hahaha. От както ти пробвах морковния кекс само си чакам ПЗ дните и си правя някоя от твоите вкусотии Joy Mr. Green Joy. Само да ти кажа че преди за 8м. съм си правила 3 сладки неща едното е кекса на Тонито и за него мога да кажа, че е божествен Hug

...Къпахме се в 3 през ноща, в минерален басейн на 0 градуса температура навън, но беше страхотноооо Laughing. ...  Адашке заподозрях те в бурна пиянска нощ  Joy Joy Joy

zvezdopad успех в трета Peace

cote вместо да ни завиждаш, защо не се кандидатираш за следващата номинация "дюкански турист" Mr. Green, хей така ти правя gydi, пускам ти мухата - Ила де Laughing

# 686
  • Мнения: 21
Благодаря ви момичета за топлото посрещане.
master333  Hug
Lucie, и аз всеки ден ям уж като за последно ама то мойто няма край. 1-ви е хубава дата за начало, така че с вас съм, а празници винаги има. Hug

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 361
Хайдеееее,Бургазлийкиии!
Очаквах да ме засипете с лични,пък то.....само Шушито е сериозно май...Какво се мотате? Я бързо всички запис за
КОЛЕДНО ПАРТИ бистро Триумф 05.12.2008 18.00 часа
Извинения не приемам! Naughty

# 688
  • Мнения: 25
Tолкова нови неща във форума,че човек незнае от къде да започне. Да ни е честита титлата "Банда на годината"   bigdance2 .Да са честити Рождените дни на Baby Doll , Андреналинката, Dahlia .Mного любов и късмет ви пожелавам . newsm59
Страхотни снимки видях , на страхотни жени.Радвам се ,че сте си прекарали весело.Дано да присъствам един ден и аз на някоя ваша среща. Praynig Не мога да изброя всички ви , има риск да  забравя някоя .Но съм много доволна да видя чаровницата Ривелка,която ми сервира кафе всяка сутрин(вечер).Kри ,която се отзовава на всеки въпрос с адекватен отговор. Цоци , най-после вързах лицето с душата.Толкова емоция има в постовете ти,че очаквах да видя весели очи и усмивка. А тези джуджанки ,внесоха още повече цвят и настроение .
Zwezdi , да ти е честита и спорна трета фаза.
На моята дружка Nyala ,весела ваканция .А тези 3.8 кг ,.ще ги метнеш зад гърба си като едното чудо. Ако трябва ще те бутаме от горните пейки,тези от долните  ще те дърпат ,ама ще ги забравиш много скоро.На Иванов ден ще вдигаш наздравица.А на Йорданов ще покажеш ново тяло , като се метнеш за кръста.
Много усмивки тази седмица .И дано е толкова щастлива, колкото миналата беше за мен.

Kiara, миличка, добре дошла.Зареди се с търпение и няма да съжаляваш

# 689

Общи условия

Активация на акаунт