Май 2005- Тема 119

  • 10 763
  • 219
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 896


Въпросче: мислите ли че има проблем да се яде почти всеки ден по филия с пастет? Майка ми му носи като го взима от градина (за да избегнем хиляди вафли, меденки, зрънчовци и др. развали вечери) но взех да се чудя дали не е проблем... то хубаво полезно ама.....



ми не, чак пък проблем - аз единствено бих се притеснила, че е консервирана храна - може пък да сменяте с разни други неща върху филията.

# 31
  • Мнения: 920
Мда. Не се бях сетила за консервираното.

# 32
  • Мнения: 3 818
Момичета, аз със сигурност ще дойда, но е по-вероятно направо в ресторанта да успея да стигна. Вчера се поизцепих, че часът няма значение и съответно днес програмата върви с около два часа закъснение Laughing

# 33
  • Мнения: 1 712
     Алоу, снощните! Дайте един отчет за срещата !

# 34
  • София
  • Мнения: 2 437
Още има спящи със сигурност Simple Smile

Беше страхотно, великолепно, незабравимо, интересно, въодушевяващо и т.н. и т.н.  Grinning  Събрахме се много хора, много готини майки и се получи страхотна среща!  Grinning  Да изброявам поименно всички... ще го спестя, защото, ако трябва да напиша по нещо за всяка няма да ми стигне темата Simple Smile Много се радвам, че ви познавам  Hug

# 35
  • Мнения: 920
Ахам хубава вечер се получи. Определено трябва по-често да го правим.

Пфу каква мъгла е навън  ooooh! .



# 36
  • Варна
  • Мнения: 5 538
А не така с две думи, моля. С подробности и със снимков материал. Тия дето не дойдохме искаме и ние да чуем и видим. Hug Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 2 896
Добро утро   Flutter

Снощи беше супер просто, една прекрасна вечер с готини хора, с готини мохабети и въобще беше страхотно.
Предлагам да си правим такива срещи поне 2 пъти в годината.

Ама как бях сметнала 10 души +-2  hahaha
Добре, че ни сложиха на друга маса - бяхме 15 - Кроче ни изненадаха прекрасно със Сава, който е порастнал голям чаровник  Heart Eyes
 

# 38
  • Мнения: 4 098
Ееее, колежки, ама вярно сте много лаконични.

Аз ще се опитам да внеса повече яснота.
Аз отидох направо в Архитектите, където бяхме (ще се опитам да изброя, спомняйки си разположението по масата):
Малейна, Феъри, Мария Д, Августа, Ренката, Катка, Адри, Кременхен, Кроче, Пателина, Тиа, аз, Гуш и Диана.
Беше много готино, аз лично се запознах с 3 момичета, които не познавах - Ренката, Августа и Кременхен, всички са страхотна компания. След това една част (Гуш, Августа, Ренката, Катка, Кременхен и аз) продължихме в един бар, но тук е мястото да кажа, че пишем второ неизвинено на Ками, на която определено разчитахме за нощния живот. Нямаше танци-манци, но поне се наговорихме. Беше много готина вечер, определено трябва да го правим по-често. Снимки (основно) чакаме от Гуш, Диана и Катка, така че не се ослушвайте Wink


Моята вечер завърши с един ужасен таксиджия, който ми скъса нервите и просто ми развали настроението от вечерта, но този път реших, че няма да си мълча и подадох оплакване срещу него. Казаха, че в понеделник ще ми звъннат инспекторите от съответната фирма, за да разпитат по-основно. Добро впечатление ми направи диспечерката, която се държа подчертано учтиво по телефона. Ще видим.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 896
Ето малко снимки, правени с телефон.

# 40
  • Мнения: 480
Пловдивчанки се прибрайме по живо, по здраво. Пътувахме с Катето и мъж й. Довечера ще я чакаме тя да се включи последна. Че с бабата интересен път я чака  Mr. Green
Срещата беше страОтна! Както казах, даже не изпитвах нужда да се запознавам с повечето от вас. Толкова близки ви чувствам  Laughing Благодарим на всички за компанията и за преживяванията! Искам пак да се виждаме  Grinning Ками,  Naughty неизвинено!!!
 
На две от трите снимки дет ме има ям, на третата таман ще пия  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 449
На две от трите снимки дет ме има ям, на третата таман ще пия  Mr. Green
Те кат не са те изтипосали с цигарата  Mr. Green
Айде и аз да блесна с изявление  Grinning Това беше най-красивото ми, интересно и вълнуващо мероприятие от доста време насам  Hug Момичета, огромна благодарност на всички ви за гостоприемството   bouquet
Специални благодарности за Адри, която героически издържа нашия щурм по магазините, носи моите хм...чанти и ни разхожда кат президенти из София  Hug
На Гуш за прекрасната организация и заведението, което беше просто перфектно  Heart Eyes
На всички останали момичета-за чудесната компания, много ми беше хубаво с вас  Hug Мисля, че идеята да се правят такива срещи поне 2 пъти в годината е просто чудесна. Отсега се замислям нещо за 8 март... Wink
Мартеа, съжалявам за преживяването ти, но не си го слагай на сърце  Hug Правилно си постъпила с оплакването, смело напред, трябва да има реакция на безобразията, които ни вгорчават живота всеки ден  Peace

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 18:51 от Avgusta

# 42
  • Мнения: 920
Хм... и на бар викате бяхте. БравосТ. Аз съм загубила тренинг  Tired .

Мерка само така. Щом е бил за оплакване човека  #Cussing out .

Пожелайте ми успех - отивам да режа нокти на крака..... едва го удържаме двама, той пищи и се мята, а аз се опитвам да режа само ноктите....  Crazy

# 43
  • Мнения: 449
Хм... и на бар викате бяхте. БравосТ. Аз съм загубила тренинг  Tired .
Хм...и бар, с коктейл мммм Flutter И разходки из нощна София, абе въобще-във форма сме, бива ни още  Hug

# 44
  • Мнения: 3 818
Да взема да се отчета и аз преди Гуш да е решила, че съм се удавила в кърма Laughing (между другото, като се прибрах, нахраних Косето и след това, ей така, без напрягане, изцедих още 300мл, направо ми беше стигнала до ушите вече Laughing )

Срещата наистина беше страхотна и ме зареди страшно много с положителни емоции и енергия. Аз като тръгвах към нея, уверих мъжа ми, че отивам само за 2часа и се прибирам, а всъщност накрая едвам се накарах да стана от стола Grinning

Единственото, за което съжалявам, е, че масата беше по-скоро дълга, отколкото широка и не можахме хубаво да се наприказваме всички дружно, а трябваше на порции. Wink

Мартеа, повози се още няколко пъти с такива шофери и ще ти мине страха от шофирането  Wink

Общи условия

Активация на акаунт