Любовните истории винаги свършват

  • 6 186
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 35 968
И не знам какво още ще ми поднесе, но се надявам нещо хубаво!

искрено ти го желая!

# 76
  • Мнения: 543
Започвам всичко отначало и така ще дам възможност на всички в историята да бъдат щастливи.

е то пълно щастие няма - когато губим едно печелим друго и обратното
стига да не ставаме свидетели след време на тема пусната от автор 2009 - тогава значи всичко е почнало отначало

Късмет Simple Smile

# 77
  • Мнения: 641
Любовните истории винаги свършват, виж за любовта никога не се знае...
Направо ми го взе от"пръстите".Тъкмо се чудех дали да го напиша и го прочетох. newsm10

# 78
  • Мнения: 71
Как ми се иска да мога да ти дам съвет, с който наистина да ти помогна. Но не мога. Никой не може. Аз знам. И ти го знаеш. Боли и ще боли още дълго време. Много дълго. Но пък едно нещо е сигурно - поне сме изживяли една истинска любов. Голяма и жарка. Днес, вчера, преди 5 години, няма значение - била е и е оставила много щастие и красота в душите ни.

  bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 3 064
Четох, четох... Не знам заради Коледа ли, но рядко чета толкова хубави и толерантни мнения накуп в подобна тема. Има и изключения, но малко. Пасинет, Балу, Пипинка -  Hug
Не знам какво да добавя, освен да пожелая на авторката да си нареди пъзела на живота възможно най-добре.  Иначе, изпадала съм в ситуация, подобна на описаната от Пипинка, знам за какво говори, сложен е живота, любовта пък - особено, важното е да я има!

# 80
  • Мнения: 2 013
Ми не е вярно не винаги свършват!!!
Нашата любовна история със съпруга ми не свърши,а израстна!И става все по-силна с времето!!!
Само да добавя,че в началото на нашата история бяхме трима,но когато срещнеш човека отреден за теб някак си го усещаш,и знаеш,че е той!
При нас любовната история започна като по филмите,бяхме трима,криехме се,лъжехме....НО не приключи,точно обратното!
Просто ти не си била с точния човек,той не е бил отреден за теб,защото ако беше нямаше да има такъв финал,поради което няма полза  да съжаляваш!


П.С. "Не си губи времето за някой,който не иска да си губи времето с теб!"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт