Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 345 034
  • 542
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 632
Не се занимавайте с уреди втора употреба. Помислете какво възпитание давате на децата си - да бъдат хора втора употреба.

Желязна логика  Sick !
Ако им купуваме само скъпи неща, сигурно ще изградят съзнание, че това е нормално и колко са ценни като хора ли? ooooh!

# 46
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Не се занимавайте с уреди втора употреба. Помислете какво възпитание давате на децата си - да бъдат хора втора употреба. Те ги виждат тези неща и си изграждат съзнание че това е нормално, а то не е.

На вас може и да ви вършат някаква работа уредите втора употреба, но със сигурност по скоро губите отколкото печелите.

ммм.. не, по скоро ги учим , че човек понякога трябва да се простира според чергата си - и докато миялната или пералнята втора употреба си вършат работата, мама може да се занимава с децата, вместо с мръсните чинии.....
боже, що за тесногръдно мнение, искрено се надявам да си мъж - то само мъжка глава може да роди такова изказване.

# 47
  • Мнения: 2 085
Помислете какво възпитание давате на децата си - да бъдат хора втора употреба. Те ги виждат тези неща и си изграждат съзнание че това е нормално, а то не е.
Shocked Shocked Shocked бегай бе ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 2 181
Не се занимавайте с уреди втора употреба. Помислете какво възпитание давате на децата си - да бъдат хора втора употреба. Те ги виждат тези неща и си изграждат съзнание че това е нормално, а то не е.

На вас може и да ви вършат някаква работа уредите втора употреба, но със сигурност по скоро губите отколкото печелите.
Плаша се от възпитани деца,от такива като теб.

# 49
  • Мнения: 555
Не се занимавайте с уреди втора употреба. Помислете какво възпитание давате на децата си - да бъдат хора втора употреба.

Желязна логика  Sick !
Ако им купуваме само скъпи неща, сигурно ще изградят съзнание, че това е нормално и колко са ценни като хора ли? ooooh!
Peace

# 50
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Не се занимавайте с уреди втора употреба. Помислете какво възпитание давате на децата си - да бъдат хора втора употреба. Те ги виждат тези неща и си изграждат съзнание че това е нормално, а то не е.

На вас може и да ви вършат някаква работа уредите втора употреба, но със сигурност по скоро губите отколкото печелите.
Тук се обсъждат главно уреди с транспортни дефекти, които не пречат на уреда да функционира нормално и гаранцията си върви колкото на чисто нов уред от магазина. Много ми дреме, че ми е надрана пералнята примерно, тя и без това е затворена в шкаф, а и ще се поодраска в процес на монтаж и експлоатация. Така, че много моля не се изкавай неподготвен, публикации се трупат и в други подфоруми.

# 51
  • Мнения: 399
Записвам се в новата тема. Имаме нужда от печка, но все още не сме ходили да ги огледаме в Шумен, а реших да разгледам в Шумен, след като видях някои недобри отзиви за магазините във Варна относно цените,качеството и обслужването. ще пиша отзиви след огледа Wink

# 52
  • Мнения: 9 193
някой скоро да е виждал из софия сушилни @ старо?
по възможност Миле

# 53
  • Мнения: 104
Мислех да пусна нова тема, но и тук ще пиша. В магазина на ТЕХНОХИТ ВЪВ ВАРНА ДО гарата продават електро уреди втора употреба за такава с транспортен дефект. Във вторник ни донесоха сушилнята цялата обвита с фолио - прозрачно и като го махнах останах ужасно неприятно изненадана. Самата сушилня  мирешеше много на прах за пране - добре пробвана е, надрана от всички страни без сериозен дефект - добре все пак е с "транспортен дефект", кабелът за вклучване доста черен - изтрит newsm78 и изненада отварям чекмеджето най- отдолу, което се оказа филтър разбрах по-късно пълен с мъх, копчета  и една монета от 5 евро цента. Е не мисля, че така изглежда нов уред пробван само дали работи.  Още по неприятно беше отношението на управителя, който твърди, че това е пробвана само машина и нежелае да ни върне парите. Ужасно съм разочарована това е. Бъдете внимателни в магазин ТЕХНОХИТ продават употребявани уреди и то за нови.

Не можах да разбера само какво отношение има това, че е одрана от всички страни. Щом е толкова одрана защо сте я купили?

Аз съм адски доволна от уреди, закупени отТЕХНОХИТ - печка, сушилня, съдомиялня, аспиратор, пералня.... че и фотоапарата ни е от там. Скоро взехме и 2 ТВ плазми за родителите ми и свекърите. Ами, извинявайте, обаче няма никакви забележки  Peace
Бетон са. Това, че някой е намерил 5 цента в сушилнята си не мисля, че е от значение за цялото функциониране на уредите с транспортни дефекти! Не мога да разбера работи ли сушилнята или не? Или сте по-скоро раздразнени, че видиш ли имало 5 цента, значи не е нова. След като сте толкова претенциозни защо сте влезли да пазарувате от там?
В крайна сметка е нормално да се намира някойд друг дефект в тях, както и в другите без дефекти, няма гаранция!
Още повече, че уредите там са внос от Англия, Франция .... въобще от източна европа и ми се струва логично да се намерят 5 цента, при все, че са се намирали в техните складове, докато пристигне тук!
Де и аз да купя пералня с пари вътре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А на този умник дколов .... пази Боже от такива родители ... Всеки трябва да се простира според чергата си, да се учи на практичност! Ако имаш излишни финанси, прати насам  Mr. Green

# 54
  • Варна
  • Мнения: 912
Още повече, че уредите там са внос от Англия, Франция .... въобще от източна европа и ми се струва логично да се намерят 5 цента, при все, че са се намирали в техните складове, докато пристигне тук!
Де и аз да купя пералня с пари вътре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
западизток


FEMININE, аз разбирам недоволството на тери-йо. Когато човек е с нагласа, че си дава парите за нов уред с транспортен дефект е нормално да се ядоса, ако се окаже, че ги е дал за използван уред с транспортен дефект. Не мисля, че престоя на уред в какъвто и да е склад, колкото и да е дълго време може да оправдае наличието на мъх, копчета  и една монета от 5 евро цента

# 55
  • Мнения: 2 085
FEMININE, ти да не си пиар-а на фирмата? Thinking

............  Или сте по-скоро раздразнени, че видиш ли имало 5 цента, значи не е нова.
щом има боклуци във филтъра значи не е нова, то е ясно... ooooh! Rolling Eyes
Пожелавам ти все такива ел.уреди( с пари вътре) да си купуваш Peace  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 632
Не превръщайте темата в поредният спор,моля!
Аз пък съм доволна от Техносвят, защото там винаги казват кое е ново, и кое е втора употреба.
Аз също бих се ядосала ако ме излъжат!
И проблема не мисля, че е в това, че е ползвана, а че са излъгали!

# 57
  • Мнения: 2 259
Аз също бих се ядосала ако ме излъжат!
И проблема не мисля, че е в това, че е ползвана, а че са излъгали!
Е сигурно и цената  ще е различна за 2 употреба и нова с дефект!
Аз бих спретнала страхотен скандал ,та можеше и до експертиза да се стигне! #Cussing out
 Еми може и  това да е причината да копувам нови и в брой /без лизинги и схеми/.
Изгладуваме ги и малко лишения от други екстри ! Wink

# 58
  • Мнения: 3 211
Има нов магазин в района на ЖП Гара - Варна. Мисля, че е на Техносвят, но може и да е Технохит Grinning
Много добре зареден беше. Намира се на ул.Габрово, срещу хотел "Елеганс".

Тери-йо, ти от кой магазин на Техносвят го взе? На мен там са ми казвали кои са 2-ра употреба, кои нови с транс. дефекти.

# 59
  • Мнения: 1 632

Тери-йо, ти от кой магазин на Техносвят го взе? На мен там са ми казвали кои са 2-ра употреба, кои нови с транс. дефекти.
От ТЕХНОХИТ я е взела Peace

Общи условия

Активация на акаунт